Treść opublikowana przez Bronx_l
-
E60 LCI 525i N53 2009
Bronx_l odpowiedział(a) na SkyKarol temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażW dzisiejszych czasach na naszym chorym rynku motoryzacyjnym może niestety dłuuuugo poczekać.
-
Cudze BMW 120d na sprzedaz?
Poczytaj ostatnie posty - viewtopic.php?f=44&t=200257&start=75
-
BMW e46 320i 1999r WBAAM11000CA03301
Bronx_l odpowiedział(a) na Gardor temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażTo po której stronie jest kierownica, też zależy od tego jak patrzysz na auto??? :duh: Kielich o którym mówisz jest kielichem lewym, bez względu na to z której strony patrzysz.
-
BMW e46 320i 1999r WBAAM11000CA03301
Bronx_l odpowiedział(a) na Gardor temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażRaczej na lewym i z tego co pamiętam przed liftem nie było jej na kielichu.
-
M3 E92 WBSWD91010PY31802
Bronx_l odpowiedział(a) na m3-911 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażOK masz racje :cool2: Pomyliłem się. Przepraszam Ciebie i Miodka :mrgreen:
-
M3 E92 WBSWD91010PY31802
Bronx_l odpowiedział(a) na m3-911 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedaża co to za słownictwo? nie kalecz języka :duh: półtora . za półtorej Miodek by Cię zabił :mrgreen: Obie formy są poprawne Nudzą mnie już Twoje nic nie wnoszące do tematu odzywki. Ale nie będę ich komentował bo znów zaczniesz mi opowiadać skąd jesteś i ile zarabiasz :mrgreen:
-
M3 E92 WBSWD91010PY31802
Bronx_l odpowiedział(a) na m3-911 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażhttp://moto.archiwumallegro.pl/?itemid=C25195581&t=bmw_m3_e92 Masz nr do poprzedniego właściciela, jak widać aktualny nie ma zamiaru tracić ani złotówki po półtorej roku :mrgreen: Dodaj Vin do tematu EDT powinno być półtora :)
-
autocheck.com - tylko samochody z USA !!!!
Bronx_l odpowiedział(a) na iradek temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażLekko po lakierze :mrgreen:
-
E46 320 WBAAP71010PJ44653 śląskie
Bronx_l odpowiedział(a) na felippe.pl temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażAle właśnie takie auto się sprzeda "od ręki" Jest czarny diesel, dobry przebieg, M pakiet i przede wszystkim okazyjna cena :cool2: - Polski klient ma wszystko czego potrzebuje do szczęścia
-
autocheck.com - tylko samochody z USA !!!!
Bronx_l odpowiedział(a) na iradek temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażA coś takiego: WBAPH7C55AA175974 Link http://otomoto.pl/bmw-328-C30928352.html
-
E46 320 WBAAP71010PJ44653 śląskie
Bronx_l odpowiedział(a) na felippe.pl temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażTen komis mam 3km od domu, ale szczerze powiem ze patrząc na cenę nawet nie chce mi się ruszać - chyba ze będziesz strasznie uparty. Ale mam nadzieje, ze sam zdajesz sobie sprawę, ze "Igła" to to nie będzie. Na pewno ktoś jej siłowniki maski założył na odwrót :duh: No a kleju na lewym kielichu nawet nie komentuje :duh: :duh: Z tą ceną to sprawa indywidualna bo pewnie wg kolegi PPGG e46 w M Pakiecie za tą cenę będzie :cool2:
-
BMW SERIA 1 118d 2006 wielkopolskie
Bronx_l odpowiedział(a) na agakam temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażKtoś mu przód zrobił na polifta (zderzak + lampy) pewnie po dzwonie. Załatw VIN bo inaczej temat poleci do kosza
-
E 61 2004 WBANJ71004B512648
Bronx_l odpowiedział(a) na kristofer232 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażMiesiąc temu była za 46tys: http://allegro.pl/bmw-e61-salon-polska-oferta-prywatna-i3595973389.html Później za 41tys: http://allegro.pl/bmw-e61-salon-polska-oferta-prywatna-530d-i3644919055.html
-
e46 330d warszawa WBAER91043KG83635
Bronx_l odpowiedział(a) na winstonck temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażForumowicz powinien wiedzieć, ze pod maską ma 184KM a nie 204 jak pisze
-
E60 530D WBANC71070B634752
Bronx_l odpowiedział(a) na Z0RKI temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażviewtopic.php?f=44&t=212317 viewtopic.php?f=44&t=158583&p=1135420 http://moto.archiwumallegro.pl/?itemid=C19448192
-
BMW e60 525d augustow vin WBANC51010CN35844
Bronx_l odpowiedział(a) na Devileyes temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażKurcze nie doczytałem tego w opisie :mrgreen: Tekst naprawdę dobry :cool2:
-
e87 Nowy Dwór Mazowiecki - WBAUF51090JS58178
Bronx_l odpowiedział(a) na Wlodi temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażPo każdej wymianie opon resetuje system i jest spokój.
-
BMW e60 525d augustow vin WBANC51010CN35844
Bronx_l odpowiedział(a) na Devileyes temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażWiem jedno: Żaden polski handlarz nie kupuje we Francji auta od Autoryzowanego Dealera - bo zwyczajnie się to nie opłaca i po doliczeniu opłat, transportu i zarobku nigdy go tu nie sprzeda.
-
e87 Nowy Dwór Mazowiecki - WBAUF51090JS58178
Bronx_l odpowiedział(a) na Wlodi temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażKomputer czyta z czujników ABS i jak jakieś koło zmniejszy swój obwód to wywala błąd.
-
e87 Nowy Dwór Mazowiecki - WBAUF51090JS58178
Bronx_l odpowiedział(a) na Wlodi temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażW e87 nie ma czujników w felgach
-
e87 Nowy Dwór Mazowiecki - WBAUF51090JS58178
Bronx_l odpowiedział(a) na Wlodi temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażakurat jak działają to nie ma się co w głowę stukać. bardzo dobre rozwiązanie. Oczywiście, tylko w ich działanie naprawdę szczerze wątpię i dlatego stukam:) Myślisz, ze jak handlarzowi szkoda było kasy na oryginalna kierownice i zaślepke haka to pod tymi klapkami będą spryski?? A nawet jak będą to z pewnością nie podłączone - bo to dodatkowe koszty
-
e87 Nowy Dwór Mazowiecki - WBAUF51090JS58178
Bronx_l odpowiedział(a) na Wlodi temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażDodatkowo brak osłony komputera za prawym kielichem i przedni lewy błotnik raczej na 100% lakierowany. Kontrolka to od ciśnienia w oponach - nie ma się czym przejmować Zaślepki haka pewnie nie ma bo kupili zderzak bez niej a w ASO trzeba by zapłacić jakieś 70zł
-
BMW e60 525d augustow vin WBANC51010CN35844
Bronx_l odpowiedział(a) na Devileyes temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażWBANC51010CN35844
-
e87 Nowy Dwór Mazowiecki - WBAUF51090JS58178
Bronx_l odpowiedział(a) na Wlodi temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażM Pakiet dokładany, spryskiwacze lamp do oryginalnych lamp halogenowych :duh: Rok 2004 Lakier to SPARKLING GRAPHITE METALLIC - żaden Indywidual - bardzo popoularny lakier wśród e8x i e9x Kierownica jest normalna - tylko blende ktoś chińską założył No i 70% wyposażenia które wymienia handlarz - w aucie nie znajdziesz
-
BMW E46 330xD VIN WBAEX71050JR74492 Warszawa
Bronx_l odpowiedział(a) na Delongi temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedaż330d ma 1800kg na haku, więc do lawet raczej się nie nadaje. Chyba, ze w XD jest troche więcej??