Treść opublikowana przez Bronx_l
-
BMW 320 E90 VIN: WBAVC31070VG04788
Bronx_l odpowiedział(a) na zawiszowiec temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażRok produkcji przy tym aucie to najmniejszy problem :mrgreen:
-
BMW 320 E90 VIN: WBAVC31070VG04788
Bronx_l odpowiedział(a) na zawiszowiec temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażPrzecież napisałem Ci w poprzednim wątku: Czego chcieć więcej ??? Nie dałbym za niego 25tys Auto ma silnik M47
-
wartość E91 po małej stłuczce
Jak błotnik przedni i drzwi - wymiana to nawet grubość lakieru będzie w normie, więc jakoś szczególnie wratości auta nie obniży. No chyba, że się nie postaralli w serwisie.
-
wartość E91 po małej stłuczce
Wymiana błotnika przedniego czy tylnego??
-
318d Zerwany łańcuch N47D20A a N47D20C - różnice???
O ja pier..... Jaki podręcznikowy ULEP z 2006roku i co dziwne kiedyś miał M pakiet w oryginale, i sportowe skórzane fotele. Z oryginału niewiele zostało. Tylny zderzak też zwykły :duh: Z przodu PDC dołożone bo pewneiakurat taki zderzak się trafił po dzwonie wiec raczej nie ma co liczyć, że będą działać Poduszki przód na 100% byływy walone bo przecież kto normalnyzmienia kiere wraz airbagiem na zwykłą :duh: :duh: I zgadzam się z PPGG auto na pewno tyle nie warte.
-
e90 320d, Biała, xDrive Warszawa WBAPP71060A618688
Bronx_l odpowiedział(a) na ap22 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażTak wiem, że mogę sprawdzić ale jestem z okolic Oświęcimia i wiem, że muszę mieć upoważnienie od właściciela bo bez tego ani w Bielsku ani w Katowicach mi tej historii nie podadzą (pytałem). Dzisiaj byłem w Bielsku i sprawdzałem dwa auta i wszytsko dostałem jak na dłoni. Tylko trzeba się zjawić osobiście bo przez telefon nie podają.
-
E91 318d WBAVW11060A274495
Bronx_l odpowiedział(a) na eSGie temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażPrzecież to holenderska firmówka - załatw oryginalny numer rejestracyjny to może cos ustalimy. Sprzedaje się już ponad rok, zaczynali od 52.900 http://autogielda.money.pl/bmw;318;e90;2005-;100;oryginal;ser;aso;f-vat23,sprzedam,51364996.html
-
E91 2008 318d
Bronx_l odpowiedział(a) na eSGie temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażBłędny VIN podany pewnie celowo. To raczej jakaś belgijska firmówka wiec przebieg może być spory.
-
autocheck.com - tylko samochody z USA !!!!
Bronx_l odpowiedział(a) na iradek temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażOgłoszenie http://otomoto.pl/bmw-330-bez-podatku-2-C27809948.html Auto juz bylo w tym dziale :search:
-
E93 330d WBADY71000E428703 Turek
Bronx_l odpowiedział(a) na Parti temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażBez oględzin lub choćby zdjęcia pod maską nikt tu Ci nie powie co się działo. Ale może właściciel będzie wiedział, może ma zdjęcia - przecież z jakiś powodów nie napisał, ze bezwypadkowy
-
E91 318D 2009r. star stop silnik nie dziala !
A jaki masz akumulator? Oryginalny???
-
BMW 123 204 KM M-PAKIET BI-XENON NAVI WBAUH11020E047769
Bronx_l odpowiedział(a) na rigisroni temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażM pakiet :duh: :duh: :duh: oczywiście tylko na kierownicy i gałce:) Załatw VIN bo temat poleci do kosza
-
e90 M3 USA - WBSVA93518E215330
Bronx_l odpowiedział(a) na kacpercio temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedaż:cool2: :cool2: :cool2:
-
autocheck.com - tylko samochody z USA !!!!
Bronx_l odpowiedział(a) na iradek temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażW tą Szwajcarię to raczej też nie ma co wierzyć, bo tak kolega wypowiada się na forum Audi, ba nawet proponuje pomoc w sprowadzeniu z USA: I tekst z 5 stycznia 2013: Także auto raczej nie jest grubo ponad rok w rękach Tajco Więc raczej VIN jest z tego auta
-
autocheck.com - tylko samochody z USA !!!!
Bronx_l odpowiedział(a) na iradek temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażA ja zadałem sobie trochę trudu - bo zaintrygowała mnie ta historia i chciałem nawet przeprosić sprzedającego ale..... Skoro pomyłka jest w jednej cyfrze VINU To kombinacji jest tylko 50. Sprawdziłem wszystkie i do tego auta pasują tylko te 5 WBXPA93455WD04899 WBXPA93485WD09899 WBXPA93405WD01859 WBXPA93485WD01897 WBXPA934X5WD01898 Ale każde z tych 5 samochodów jest z 2004 roku Dodatkowo w żadnym nie ma pakietu Aero, a spryski reflektorów, odcień zderzaków i brak obrysówek sugerują że raczej na aucie pakiet ten jest dokładany.
-
autocheck.com - tylko samochody z USA !!!!
Bronx_l odpowiedział(a) na iradek temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażCzy Ty naprawdę myślisz, ze jesteśmy idiotami i w to uwierzymy??? :duh: :duh: Każdy tutaj umie rozkodować wyposażenie i jakoś dziwnym trafem u Ciebie wszystko się zgadza - no oczywiście oprócz roku produkcji :duh:
-
autocheck.com - tylko samochody z USA !!!!
Bronx_l odpowiedział(a) na iradek temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażA co to jest "rok modelowy" ??? To wymysł handlarzy, którzy sztucznie odmładzają swoje samochody - a Ty odmłodziłeś o dwa lata :duh:
-
autocheck.com - tylko samochody z USA !!!!
Bronx_l odpowiedział(a) na iradek temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażBardzo ciekawa teoria :roll: No bardzo.. BARDZO :duh: Boże widzisz to i nie grzmisz... http://numery-vin.auto-swiat.pl/ No bardzo fachowa prasa :duh: Zastosuj swoją teorię do innych aut z tego działu gdzie masz rozkodowany VIN zobaczymy co z tego wyjdzie :mrgreen:
-
autocheck.com - tylko samochody z USA !!!!
Bronx_l odpowiedział(a) na iradek temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażW ogłoszeniu wyraźnie napisane - Więc skoro twierdzisz, ze masz rok 2005 to po co piszesz, ze to 2006? Skoro auto pochodzi z USA to chyba oczywiste, ze nie ze Szwajcarii. Dla mnie jesteś "zwykłym ściemniaczem" który celowo wprowadza w błąd by podnieść atrakcyjność swojej oferty BTW Auto na 100% z 2004roku
-
autocheck.com - tylko samochody z USA !!!!
Bronx_l odpowiedział(a) na iradek temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażTo 335 juz było i jest "czyste": viewtopic.php?f=44&t=187834
-
autocheck.com - tylko samochody z USA !!!!
Bronx_l odpowiedział(a) na iradek temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażDokładnie ta tablica mnie zmyliła:) Fiatami jeżdżę jak akurat jest praca i to tylko w nocy, bo na codzień robię co innego (jakbyś kiedyś robił remont łazienki, potrzebował płytki itp - to wal śmiało dostaniesz najlepsza ofertę na śląsku) :cool2:
-
autocheck.com - tylko samochody z USA !!!!
Bronx_l odpowiedział(a) na iradek temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażPrzecież bezwypadkowa :duh:
-
E61 535d CU58977
Bronx_l odpowiedział(a) na marianpod temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażAuto co najmniej od lutego na allegro: http://www.bezwypadkowy.net/forum/59-ocena-auta/38690-bmw-535d-2007-wbapx91010cu58977 Wcześniej było bezwypadkowe i z 2008roku :duh: :duh: :duh:
-
autocheck.com - tylko samochody z USA !!!!
Bronx_l odpowiedział(a) na iradek temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażWcześniej oglądałem te zdjęcia na telefonie, teraz jak patrze w monitor to faktycznie nie wygląda tak dobrze :norty: Na pewno nie wydałabym tak prawie 90tys zł
-
320D e90 WBAVC31040VG21631
Bronx_l odpowiedział(a) na Xandi temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażA ja powiem tak: Przesadzasz kolego i to bardzo, i snujesz jakieś historie na podstawie trzech zdjęć robionych tosterem. Nawet jeśli te drzwi były malowane - to co z tego? Przecież podobno widać, że różnią się odcieniem od przednich i tylnego błotnika - więc raczej elementy wokół nie były lakierowane. Ja nie wierzyłbym w malowanie z powodu odprysków - bo szyby nie wymienia z odpryskiem, żeby ktoś nie myślał, że powypadkowy a przód malował od odprysków :duh: :duh: Mądry człowiek robi raczej na odwrót. Załatw zdjęcie pod maską, to zobaczymy co z tym przodem Wg mnie sprzedający i tak jest cierpliwy...