Treść opublikowana przez Bronx_l
-
e91 WBAVU31000KY11860
Bronx_l odpowiedział(a) na Gaastra Vapor temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażAle on raczej nie jest zadbany:)
-
BMW 325 E90 WBAVB11000KT57460
Bronx_l odpowiedział(a) na obione temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażI niech dołoży co najmniej 4 brakujące uszczelki :duh: I było: viewtopic.php?f=44&t=202320&hilit=WBAVB11000KT57460
-
BMW 120D WBAUD91010P374355
Bronx_l odpowiedział(a) na tysia1995 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażA jaki przebieg aktualnie? Tu pewnie zaraz się ktoś wypowie o historii serwisowej bo koledzy mają dostęp. http://www.bezwypadkowy.net/forum/58-ocena-auta/46385-audi-a3-ciechanow-wauzzz8p79a115265#54705
-
e91 WBAVU31000KY11860
Bronx_l odpowiedział(a) na Gaastra Vapor temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażbyć może dołożył sobie PDC, u siebie na monitorze widzę czujki, ale kto tam wie może tylko są do ozdoby Ale tam jest tylko jedna dziura na PDC. Pewnie zderzak z M pakietu był pod czujniki i zapomnieli zakleić
-
BMW 120D WBAUD91010P374355
Bronx_l odpowiedział(a) na tysia1995 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażZałatw VIN tego Audi to jutro się sprawdzi historie serwisową. I dowiedz sie jaki jest aktualny przebieg
-
e91 WBAVU31000KY11860
Bronx_l odpowiedział(a) na Gaastra Vapor temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażPrzednie błotniki wyglądają raczej na lakierowane ponownie - ale trzeba sprawdzić na żywo czy rynienka się błyszczy bo na zdjęciu to może być wina tego iż są mokre. Na kalpie brakuje oznaczenia modelu - więc może lakiernik już się nią zajmował (to też warto sprawdzić) No i co to za dziura po PDC na tylnym zderzaku???? Sprawdź historie w ASO mimo że Włoszka coś powinno być i nastaw się raczej, ze środek będzie w gorszym stanie niż na zdjęciach, popatrz na tunel środkowy przy tylnych fotelach.
-
BMW 120D WBAUD91010P374355
Bronx_l odpowiedział(a) na tysia1995 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażNo to już znasz, miałem jeden silnik M47 a teraz mam piąty z rzędu N47 i kupie z pewnością kolejny. Pewnie lepiej Audi A3 i 2.0TDI :duh: :duh:
-
BMW 120D WBAUD91010P374355
Bronx_l odpowiedział(a) na tysia1995 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażMyślimy, że ślepy blacharz składał jej przód :wink: A jakbyś załatwiła VIN i zdjęcie pod maską to byłoby jeszcze ciekawiej.
-
BMW 120D WBAUD91010P374355
Bronx_l odpowiedział(a) na tysia1995 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażJeden z tematow o ich samochodzie viewtopic.php?f=44&t=212538&hilit=bielsko
-
BMW 120D WBAUD91010P374355
Bronx_l odpowiedział(a) na tysia1995 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażAuto jest do oplat, do ogladniecia w Jaworzu kolo Bielska. Zdjecia robione w czechowicach i elegancko podpicowane. Sprzedajacy to kretacz i sciemniacz sprowadzajacy szroty z wloch - zazwyczaj BMW szczegolnie e60. Umowa oczywiscie na wlocha A cena za 2010 rok z w miare dobrym wyposazeniem i przebiegiem ponizej 100tys powinna byc jakies 10 tys wyzsza. BTW ta okazja wisi na allegro grubo ponad miesiac - w tej cenie powinna isc w dwa dni.
-
BMW 120D WBAUD91010P374355
Bronx_l odpowiedział(a) na tysia1995 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażBylo juz kilka aut od tego handlarza. Tylko czekalem kiedy ta sie pojawi. Szczerze radze omijac szerokim lukiem. A poza tym cena mowi sama za siebie. :nienie:
-
Przegląd ofert, opinie o aukcjach Allegro i Otomoto
Może auto ma tylko M-Pakiet zewnętrzny :norty: tak czy siak odezwę się o vin tak dla ciekawości :mrgreen: Nie ma czegos takiego jak M pakiet zewnetrzny.
-
Przegląd ofert, opinie o aukcjach Allegro i Otomoto
A po czym kolego wnioskujesz to że M-pakiet dokładany czegoś brakuje czy źle spasowane jest? Brakuje calego m pakietowego srodka. A M pakiet jest w tytule aukcji. Trzeba załatwić VIN i zdjecie pod maska, a z pewnoscia bedzie ciekawie.
-
Przegląd ofert, opinie o aukcjach Allegro i Otomoto
M pakiet oczywiscie dokladany. Cena mega okazyjna
-
E 90 335xi WBAPL5C58BA983157
Bronx_l odpowiedział(a) na Panadero temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażW przód też dostał - błotniki lakierowane, pas przedni wymieniony, siłowniki maski na odwrót (więc tez na 100% demontowana - wymieniana) uszczelka zderzaka nie z tego auta. Załatw VINy oby dwóch aut i wrzuć do odpowiedniego tematu: viewtopic.php?f=44&t=186938&start=1395 I być może zobaczysz zdjęcia których sprzedający na pewno Ci nie pokaże
-
reekonstrukcja bmw f30
W tym F30 do wymiany jest przecież lewy kielich i wzmocnienie błotnika do tego podłużnica pewnie też. A jak "koło było w bagażniku" to tak jak pisze MMW słupek na pewno i dach raczej na 100% przyłamany. Ale fakt faktem chłopaki się postarali przy podciąganiu
-
e90 320d WBAVC31090PS27253
Bronx_l odpowiedział(a) na obione temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażDeska zmieniona (brakuje pakietu schowków) - może dlatego, ze dokładał nawigacje. A może worki już były na wierzchu i taka deska się trafiła to i Navi dołożyli. Przydałoby sie zdjęcie pod maską. Stare ogłoszenie: http://archiwumallegro.pl/sport_pakietnavixenonyprywatna_ratyzamiana-3356233919.html
-
[e46] BMW 320 Świdnica WBAAM11010JM42726
Bronx_l odpowiedział(a) na Panzagadka temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażPrawy halogen zgubił pewnie pod remizą :mrgreen:
-
Jak zdiagnozować poduszki silnika lub skrzyni w E92 335d?
Pod skrzynie są na pewno dwie, zamiennik wychodzi jakieś 15zł - te same poduszki montowane już są od czasu e30 z tego co pamiętam
-
bmw e60 525d WBANC51030B118876
Bronx_l odpowiedział(a) na krzysiek318d temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażFaktycznie mega golas:( I murowany mega problem z dalszą odsprzedażą Ale chociaż ktoś xenon dołożył :cool2:
-
Jak zdiagnozować poduszki silnika lub skrzyni w E92 335d?
Jedna poduszka w ASO bez rabatu to 300zł są dwie z tego co pamietam A pod skrzynie 50zł za szt - też są dwie
-
autocheck.com - tylko samochody z USA !!!!
Bronx_l odpowiedział(a) na iradek temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażChyba o tym: WBANV13568C150366 Chyba ta: http://otomoto.pl/bmw-530-528-xi-4x4-lpg-C31330614.html
-
e92 wbawb71090pw78939
Bronx_l odpowiedział(a) na chmielks92 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażMasz rację :cool2: Tak dostałem w sms i przepisałem po prostu, z pewnością chodziło o 335d
-
BMW 330i opinie
Zadzwoń i zapytaj dlaczego lakierował ponownie dwa przednie błotniki i zwróć mu uwagę, że jak wymieniał maskę to siłowniki założył na odwrót. A to pewnie dlatego, że "silnik dostał centralnie od przodu" http://allegro.pl/bmw-e90-e60-e83-e91-e92-e93-e61-silnik-2-5-benz-i3687081102.html A nie tak jak pisze sprzedający zerwał się rozrząd :duh: :duh: BTW od opinii o ogłoszeniach jest osobny dział viewforum.php?f=44
-
e90 320d WBAVU31000KZ26846
Bronx_l odpowiedział(a) na obione temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażNo i krajem pochodzenia..... Ogólnie nie wygląda źle - mnie osobiście najbardziej odstrasza miejscowość w której jest sprzedawane (a już dwa kłamstewka w ogłoszeniu są) Auto z Włoch więc licz się z tym, ze większość elementów miało już pewnie lakierowane - ale to niekoniecznie znaczy, że jest po jakimś dzwonie. To trzeba sprawdzić na miejscu W ASO też jakaś historia powinna być - więc zacznij od tego.