Treść opublikowana przez Bronx_l
-
e90 320d, Biała, xDrive Warszawa WBAPP71060A618688
Bronx_l odpowiedział(a) na ap22 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażMnie jakiś miesiąc temu wymieniali lampy tylne u Sikory w ramach tej akcji.
-
e90 320d, Biała, xDrive Warszawa WBAPP71060A618688
Bronx_l odpowiedział(a) na ap22 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażW e90/e91 była akcja serisowa na lampy tylne w tym roczniku - tylko czemu nie wymienili obu na raz??
-
116 E87 WBAUF11010PT90342
Bronx_l odpowiedział(a) na borynio temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażKupiona za 22tys przez handlarzana tej aukcji: http://allegro.pl/bmw-seria-1-116-2006-2007-zimowki-i3589190729.html Zadzwon pod numer z ogłoszenia to może cos własiciel powie o historii
-
E90 320d Pińczów VIN:WBAVC31050VB75053
Bronx_l odpowiedział(a) na wedkaa temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażWedkaa przepraszam troche sie zagalopowałem i wrzuciłem Cię do jednego worka Ale to dlatego, że ciągle ktoś mi mówi, żebym poszukał mu BMW i najważniejsza zawsze jest nawigacja, skóra i koniecznie ksenon. Rzadko kto mówi, że chce auto zadbane z niskim przebiegiem. A jak ktoś dzwoni o auto to zaczyna rozmowę od słów "co zrobimy z tą ceną" Dziś sprzedałem swoje e90 LCI z 2009 roku z oryginalnym przebiegiem 47tys za 45tys zł - poszła do znajomego bo jak pomyślałem że na wiosne wystawie za 50 to każdy będzie marudził, że słaba wersja, w dodatku cos tam malowane to wolałem puścić "do swoich" w dobrej cenie Co do auta z linku wygląda na troszkę "umęczone" jak masz budżet do 40 tys to wydaje mi się, że znajdziesz coś ciekawszego.
-
E90 320d Pińczów VIN:WBAVC31050VB75053
Bronx_l odpowiedział(a) na wedkaa temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażKolega ma po prostu inne kryteria wyboru samochodu: -czarny -xenon -navi i cena w granicach 30tys (tak śmiem domniemywać) 70% ludzi szukajacych e90 ma właśnie takie wymagania (no moze jeszczeskóra), reszta sie nie liczy. I nie trafiają do nich rzeczowe argumenty.
-
BMW 320 E90 VIN: WBAVC31070VG04788
Bronx_l odpowiedział(a) na zawiszowiec temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażFotka pod maską
-
BMW 320 E90 VIN: WBAVC31070VG04788
Bronx_l odpowiedział(a) na zawiszowiec temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażMasz oko kolego, tego też nie zauważyłem!! Może wycinał ORIGAMI :norty: O co Wam chodzi z tymi uszczelkami zderzaka? Ja nic dojrzeć nie moge. Chodzi o uszczelkę przechodzącą ze zderzaka na lampę - powinna być jedna w całości (na stronę), a tutaj ktoś podzielił ją na dwie części
-
116i E87 VIN : WBAUF11050PT91025
Bronx_l odpowiedział(a) na borynio temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażJeden temat - jedno auto i koniecznie VIN Tej ktos polakierował również listwy zderzaków i klamki. Generalnie wygląda na nieźle umęczoną
-
116i E87 VIN : WBAUF11050PT91025
Bronx_l odpowiedział(a) na borynio temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażNa 100% tapicerka z polifta. Jak załatwisz zdjecia pod maska to moze coś sie uda jescze wyłapać. Jak jesteś z okolic Bielska to wpierw udaj sie do Sikory na dział serwisu i sprawdz historię podając nr VIN.
-
116i E87 VIN : WBAUF11050PT91025
Bronx_l odpowiedział(a) na borynio temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażAuto z moej okolicy :mrgreen: Fotele i kanapa z wersji poliftowej, boczki już niestety zostały oryginalne :duh: Generalnie golas ze słabym silnikiem- dlatego się nie sprzedaje A stoii conajmniej od kwietnia http://webcache.googleusercontent.com/search?q=cache:653xig58wcQJ:sprzedajemy.pl/bmw-do-sprzedania-1596cm3-2006,4058792+&cd=8&hl=pl&ct=clnk&gl=pl Przydałoby się zdjęcia pod maską
-
BMW e30 320i Cabrio WBABA11000EB55581
Bronx_l odpowiedział(a) na Bronx_l temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażLakierowanie to najmniejszy problem, bo mam dwóch naprawdę dobrych lakierników, którzy sobie poradzą w normalnych pieniądzach. O wnętrze zadbałby mój dobry znajomy i firma http://www.carlex.pl/ (może nawet jako reklama swoich usług) No dach raczej do wymiany będzie się nadawał (z tego co mówi sprzedający) koszt w ASO jakieś 15tys (więc raczej odpada) Będę szukał jakiegoś anglika po dzwonie z nowym dachem albo coś. Lub firmy która zrobi nowy dach. (jeszcze tego nie ogarniałem) Mechanikę i blacharkę raczej ogarnę sam W sumie myślałem o jakiś 20tys ale znam realia i wiem, że mogę się nie zamknąć - ale wtedy rozłożę sobie to w czasie i tyle. Tylko cały czas myślę czy nie lepiej szukać 325i na wąskiej lampie - w końcu to większy klasyk.
-
Uchwyty do kubków
Moja narzeczona zawsze mówi mi, że nie chcę kolejnej beemki bo nie ma gdzie kubka postwaić, a dla niej kawa po drodze to podstawa.Więc w swoim e91 wymieniłem deskę. Teraz chcę kupić kolejne e91 i znó nie ma uchwytów na kubki, i chyba będę próbował z tym uchwytem do 1er bo nie chce mi się znów zmieniać deski. Brak uchytów na kubki w standardzie w 9x to taki sam minus jak umiejscowienie przycisku do otwierania szyby pasażera (to w ogóle jakaś masakra)
-
BMW e30 320i Cabrio WBABA11000EB55581
Bronx_l odpowiedział(a) na Bronx_l temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażNo właśnie nie zagłębiałem się jeszcze w rejestracje na żółte tablice więc musze sie za to zabrać. Brakuje mi tutaj klimy, no ale w sumie to kabriolet :mrgreen: I widać, że auto nie jest jakoś mega zadbane nie pochodzi od jakiegoś "miłośnika marki" ale e30 od takowego potrafią kosztowac i 10tys euro
-
BMW e30 320i Cabrio WBABA11000EB55581
Bronx_l opublikował(a) temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażOd dłuższego czasu chcę sobie kupić e30 w kabriolecie koniecznie 6 cylindrowe. Myślałem o jakiejś doinwestowanej laleczce na wąskiej lampie. Ale ostatnio stwierdziłem, że wole sam wszystko sukcesywnie doprowadzić do perfekcji. Wpadłem na takie ogłoszenie: http://www.autoscout24.pl/Details.aspx?id=239577455&cd=635176162130000000&asrc=st Wiadomo nie jest to igła, rdza się pojawiła, dach elektryczny nie działa ale podobno oprócze tego wsytskow mierę OK. Co najważniejsze jest w moim kolorze zarówno z zewnątrz jak i w środku. Co prawda na szerokiej lampie :cry2: ale jakoś to przeboleje. Auto chciałbym doprowadzić do perfekcji zarówno mechanicznie jak i blacharsko i zarejestrowac jako zabytek i nie rozstawac się z nim przez najbliższych kilkanaście lat. Co o tym myślicie? Jak oceniacie ten konkretny egzemplarz? Czy warto się w to pchać - koszt zakupu śmieszny, sukcesywna renowacja też nie powinna pociągnąć jakiś mega kosztów. Rozkodowany VIN Dane pojazdu Art. Wartość Numer podwozia WBABA11000EB55581 Kod typu BA11 Typ 320I (EUR) Typoszereg E E30 © Seria 3 Rodzaj konstrukcji CABRIO Układ kierowniczy LL Drzwi 2 Silnik M20 Pojemność skokowa 2.00 Moc 95 Napęd HECK Skrzynia biegów MECH Kolor CALYPSOROT METALLIC (252) Tapicerka (0203) Data prod. 1992-04-02 Wyposażenie Kod Nazwa (interfejs) Nazwa (ETK) S210A ANTI-BLOCKIER-SYSTEM ( ABS ) Dynamiczny ukł. przeciwpoślizgowy S301A DIEBSTAHLWARNANLAGE MIT ZV Autoalarm S320A MODELLSCHRIFTZUG ENTFALL Brak napisu modelu S350A WAERMESCHUTZGLAS GRUEN, RUNDUM Szkło izolacji cieplnej zielone S375A STOFFVERDECK ELEKT.MECH.SCHWAR Dach składany elektromech. czarny S380A HARDTOP-VORBEREITUNG Przygotowanie pod Hardtop S498A KOPFSTUETZEN IM FOND Zagłówki w siedzeniu tylnym mechaniczne S520A NEBELSCHEINWERFER Lampa przeciwmgłowa S682A RADIOANTENNE AUTOMATISCH Siedzenie tylne z materiału S687A RADIOVORBEREITUNG Instalacja radiowa S704A M SPORTFAHRWERK M Podwozie sportowe L811A BELGIEN-AUSFUEHRUNG Wersja krajowa Belgia S899A EXPORT-FAHRZEUG optyczne podawanie sygnałów do DWA S940A SONDERWUNSCH AUSSTATTUNG Wyposażenie na życzenie Klienta Indywidualne dane pojazdu Tekst 0940 Special request = Shadow-Line, wie Schl.Nr. 339
-
e38 740i WBAGG81040DF86492
Bronx_l odpowiedział(a) na puszka5 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażCiekawy taki raport. Jaki koszt, jeśli można wiedzieć??
-
BMW 320 E90 VIN: WBAVC31070VG04788
Bronx_l odpowiedział(a) na zawiszowiec temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażOstatnio sprawdzałem ile mam chcieć za swoje e91 i w Płocku czy Radomiu spokojnie można znaleźć e90, e91 LCI z 2009 - 2010 roku w cenach poniżej 45tys :duh: więc cena za ten egzemplarz, który pewnie jest z 2007roku wydaje się być nawet zbyt wygórowana :mrgreen: :mrgreen:
-
e46 320d - 150KM VIN WBAAS71040FY34742 KOREKTA
Bronx_l odpowiedział(a) na adamp359 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażNo i elegancko :cool2:
-
Uchwyty do kubków
Żeby zamontować oryginalne uchwyty do kubków do e90 musisz wymienić całą konsole. Swego czasu pamietam, ze w ASO można było doposażyć podobnie jak 1er
-
wartość E91 po małej stłuczce
Wiem o czym mówisz, ale niestety jak lakiernik jest naprawdę "bardzo dobry"to nie pracuje w ASO za marne pieniądze.
-
wartość E91 po małej stłuczce
Nie maluje u nich aut,ale widziałem ich robotę i nie powiem złego słowa. Zazwyczaj po lakierowaniu nowego elementu lakier jest cieńszy niż na reszcie samochodu
-
wartość E91 po małej stłuczce
Da sie zamówić pod kolor. Ale w ASO wymieniają na nowy oryginał i nakładją "pierwszy lakier" więc dlatego na mierniku wyjdzie ok :cool2:
-
e46 320d - 150KM VIN WBAAS71040FY34742 KOREKTA
Bronx_l odpowiedział(a) na adamp359 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażTo dopisz do tytułu "KOREKTA" Bo we wrześniu miała 270tys przebiegu i to też niwiadomo czy oryginalnego :nienie: http://webcache.googleusercontent.com/search?q=cache:7oDOsW8UYMwJ:allegro.pl/bmw-e46-320d-150km-6-biegow-i3532975653.html+&cd=1&hl=pl&ct=clnk&gl=pl A Pete nam zrobi ładny zrzut ekrau z ogłoszeniem, prawda???? :norty:
-
wartość E91 po małej stłuczce
Ale jak wymieniali w ASO - to na nowe, więc lakier będzie miał wartości oryginału - więc zapraszaj z czujnikiem :) Ale wprawione oko i tak zobaczy, że coś było "czarowane"
-
BMW 320 E90 VIN: WBAVC31070VG04788
Bronx_l odpowiedział(a) na zawiszowiec temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażTo zapytaj jescze sprzedającego gdzie ten lift z tytułu ogłoszenia i czemu poprzycinał nożykiem uszczelki zderzaka??? :duh: Oraz gdzie jest skóra, 10 poduszek, podgrzewana przednai szyba,???? :duh:
-
BMW 320 E90 VIN: WBAVC31070VG04788
Bronx_l odpowiedział(a) na zawiszowiec temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażWklejając to ogłoszenie pokazałeś, że nie szukasz e90 - tylko szukasz okazji na e90 w M Pakiecie. A takich aut pewnie koledzy z forum nie mają - takie rzeczy tylko na allegro i otomoto :cool2: