Treść opublikowana przez orzel_man
-
E53 Dokładki zderzaków od wersji IS
Wiem ze polift 4.8 ma zderzak z monolitu. Ale czy ta dokladka aż tak źle wyglada w polifcie ? Są dwie różne na ebaju. Jedna do 4.8 druga do 4.6. Wiec podejrzewam ze czymś sie różnią. Messix. Ty masz polift czy przed. ?
-
E53 Dokładki zderzaków od wersji IS
Powiedz czy z przodu u ciebie „Dokładka” do końca dochodzi po zewnętrznych stronach ? „Zachodzi” na nadkole ? Jeśli tak to chyba Dokładka. Ori w polifcie bynajmniej kończy sie wcześniej.
-
E53 Dokładki zderzaków od wersji IS
Temat cały czas aktualny u mnie. Po obejrzeniu tego filmiku trochę sie zastanawiam nad kumplem na Litwie. W PL to tylko cały zderzak do polifta. I do tego lakiernia dojdzie. ... zrobi sie z tego 3000 za sam przód Ktoś z Was to testował ?? Ma ktoś zainstalowane. ? Da sie to dobrze zrobić. ? Koszta nieporównywalnie niższe. Niż zakup/ próba zakupu ori
-
COMFORTMEDIA.PL - ANDROID W TWOIM BMW
Ok Dzieki, a są jakieś fotki z montażu tego urządzenia ? trzeba "pruć deskę"? chciałbym więcej informacji uzyskać technicznych rozumiem że funkcje komputera pokładowego są obsługiwane. Czy jakieś dodatkowe wyposażenie trzeba dokupić do zestawu ?
-
COMFORTMEDIA.PL - ANDROID W TWOIM BMW
Witam, czy jest szansa na zakup urządzenia do BMW E53 wersja z dużą nawigacją MK4. Auto z 2006 roku końcówka. Czy montaż można przeprowadzić samemu ?
-
Helga BLAU LeMans by orzeł
Tymczasem wczoraj dostawa. szykujemy się na serwis majowy tarcze + klocki tył nowy zestaw ręcznego - komplet filtry oleje itd... no i nowe wycieruchy... bo przecież małżonka nic nie może pomazanej szyby mieć
-
E53 Swiatło Wsteczne - żarówka LED
Tak się przymierzam do odmłodzenia jej trochę. masz jakiś namiar na sprawdzone Depo albo jakieś inne dobrze wyglądające. Masz 100% racji że te lampy mam zajechane. z pewnością zrobię regenerację przednich z napylaniem to i może tył ogarnę.
-
E53 Swiatło Wsteczne - żarówka LED
Dzięki za info, faktycznie szału nie zrobiły. teraz pójdę w to. widziałem fotki na innym forum. efekt mega https://pl.aliexpress.com/item/2PCS-1156-BA15S-P21W-R5W-1200LM-LED-Bulb-Car-Fog-Light-Tail-Driving-Lamp-DRL-Daytime/32819287525.html?tt=Copy+to+Clipboard&aff_platform=default&cpt=1555583458813&sk=Ed67KlF&aff_trace_key=ae26440fe3f54f0ca303f4fd140b314e-1555583458813-04013-Ed67KlF&terminal_id=c75a204323c1403e9b482abcd48c0b8b tylko czy nie wywali błędów.
-
E53 Swiatło Wsteczne - żarówka LED
tak to wyszło tutaj jedna siedzi no i nocne ;) na ledach jakby minej światła ale bardziej ostro... Efekt wizualny fajny. ale więcej mocy nie ma. Pewnie wynika to z konstrukcji klosza. żarówka jakby od boku jest a nie centralnie.
-
Helga BLAU LeMans by orzeł
Zrobiłm "kilka" fotek. oczywiście z kapcia więc przepraszam za jakość... poza tym nie jestem ekspertem fotografii jak wiecie. jeśli chodzi o moje odczucia to nie świecą "mocniej" ale efekt bardzo fajny . no i sory za zakurzone auto... nie było jak ostatnio nawet opłukać tutaj jedna siedzi no i nocne ;) na ledach jakby minej światła ale bardziej ostro... Efekt wizualny fajny. ale więcej mocy nie ma. Pewnie wynika to z konstrukcji klosza. żarówka jakby od boku jest a nie centralnie.
-
Helga BLAU LeMans by orzeł
Przyszedł mały gadźet do świateł wstecznych... liczę na poprawę widoczności ;)
-
Kupno Bmw X5 E53 - Prośba o rady, opinie, porównania
Gratulacje zakupu. Niech śmiga i cieszy :)
-
czescidobmw.pl - Promocje / Nowości / Oferty
Ok, wielkie dzięki. koło chyba jednak musi poczekać ;)
-
czescidobmw.pl - Promocje / Nowości / Oferty
Witam Linki do oleju Millers EE LL C3 5W30: 1 l - https://czescidobmw.pl/clientcatalogue/ee-ll-c3-5w30-1,23-1------EE~1LL~1C3~15W30~11.aspx 5 l - https://czescidobmw.pl/clientcatalogue/ee-ll-c3-5w30-5,23-1------EE~1LL~1C3~15W30~15.aspx Obecnie w/w olej jest niedostępny, ale we wtorek brak zostanie uzupełniony. Pozdrawiam Maciej Ziółkowski Witam, wiadomo coś więcej na temat oleju ? jest już dostępny? Dodatkowo jeszcze coś tam buczy z przodu, podejrzewam koło pasowe. poproszę o namiar na to kółko. dziękuję.
-
E53 Swiatło Wsteczne - żarówka LED
Dzięki za info. Będę coś sie rozglądał. Zobaczymy. Co jak. EDIT: Zamówiłem na próbę.
-
E53 Swiatło Wsteczne - żarówka LED
Cześć, Zastanawiam się nad wymianą żarówek świateł cofania w swoim Ixie. Czy ktoś z Was ma lub miał u siebie zamienniki standardowych żarówek ? chciałbym LEDy wstawić żeby lepiej świeciło ale bez błędów na desce. Znalazłem coś tam na tecie ale cenowo ok 70 zł za szt :shock: trochę sie zdziwiłem.
-
E53 - Dywaniki welurowe - lato - gumy na zime
Wybaczcie koledzy. Naprawdę. ;) Nie wiem co we mnie wstąpiło. Ale dzisiaj żona zobaczyła ... i mówi nie no Fajnie ... Hahah jednak są z Wenus.
-
Helga BLAU LeMans by orzeł
Spoko. Wiem. ;) Nie poszło z nimi. Heheh Co do skrzyni to Ok 2 lata temu była wymieniana i zalana płynami od nowa Wiec teraz profilaktycznie. Dzięki za podpowiedzi. Będę obserwował co i jak. Oby było Ok
-
E53 - Dywaniki welurowe - lato - gumy na zime
Heh No w sumie racja. Pewnie sezon polatają i tyle
-
E53 - Dywaniki welurowe - lato - gumy na zime
Daj spokój. Mowię oficjalnie. Nie podoba mi sie. Ale nie przeszkadza tez. Ale dzieciakom baaardzo sie podoba obszycie Wiec i ja sie cieszę :)
-
E53 - Dywaniki welurowe - lato - gumy na zime
Rozmiar jest bardzo Ok. Na przyszłość będę zamawiał obszycie w kolorze. Myślałem ze delikatniejsze będzie. Albo chociaż ciemniejsze. Hehe na szczęście nie widać z zewnątrz ;)
-
E53 - Dywaniki welurowe - lato - gumy na zime
wielkie dzięki za namiar na dywaniki przyjechały. dla mnie pasują idelnie jeśli chodzi o kształt... przesadziłem jednak z obszyciem... jak się wybrudzi to będą akurat ;)
-
Helga BLAU LeMans by orzeł
No I jesteśmy po wymianie statycznej oleju. nic niepokojącego się nie pojawiło po zdjęciu osłony obecnie po wymianie nie ma takiego "kopnięcia" przy wrzucaniu dwójki. nie było tragiczne ale odczuwalne jednak. olej ok trochę szlamu było ogólnie śmiga... dodatkowo przyjechały dywaniki... trochę przesadziłem z tym obszyciem ;) ale spasowane bardzo fajnie. nawet jak za rok nowe bym miał kupić to nie szkoda...zresztą jak się trochę zużyją to ten niebieski nie będzie tak po oczach dawał.
-
czescidobmw.pl - Promocje / Nowości / Oferty
Witam ponownie. czy olej Millers OLEJ SILNIKOWY EE LL C3 5W30 5 nie jest obecnie dostępny ? zostało mi ok litra z poprzedniej wymiany. chciałbym dokupić ale nie mogę znaleźć na stronie sklepu. dziękuję
-
czescidobmw.pl - Promocje / Nowości / Oferty
Witam. Panie Macieju prośba o namiar na pióra wycieraczek Bmw x5 e53 Lx80122 Dziękuje