Treść opublikowana przez orzel_man
-
E53 - Dywaniki welurowe - lato - gumy na zime
to samo, potwierdzam że na zimę petexy dają rade. co do welurku wiadomo że ori to zawsze ori. ale w s maxie miałem jakieś z neta ze wzmocnieniem na piętę i też było fajnie miło i przyjemnie ;)
-
Kupno Bmw X5 E53 - Prośba o rady, opinie, porównania
Zgadzam się z Tobą. ta locha musi palić... nie ma innej opcji.. w dodatku ropa droższa teraz niż benzyna :roll: też Vałka mi się marzyła... ale jednak wziąłem kopciucha i faktycznie śmierdzi... no i jakoś tam jedzie... 4.4 pewnie lepiej tylko ta vałka, vanosy, chłodzenie itd... tak się naczytałem że mi przeszło.
-
E53 - Dywaniki welurowe - lato - gumy na zime
No i spoko. Dzięki za foto. Wyglada Ok. Zamowilem ;) Cykne coś jak dojdą.
-
E53 - Dywaniki welurowe - lato - gumy na zime
Spoko, wielkie dzięki. Te dość ciekawie wyglądają https://allegro.pl/oferta/dywaniki-welurowe-exclusive-bmw-x5-e53-1999-2006-7783276492 ale nie wiem jaka jest różnica między standardowym BMW a X drive... bo dwa rodzaje przywołuje. Edit: Jak wszedłem na stronę tego kolesia co podrzuciłeś na PW to widzę że ma do E53. powinno być ok... cena dobra. zobaczymy
-
E53 - Dywaniki welurowe - lato - gumy na zime
spoko wielkie dzięki znalazłem nr 51478245331 dzizas... po 600 heh... droższe niż dywan z Nepalu ;) u tego kolesia tylko gumy do e53 widziałem. jeszcze poszperam
-
E53 - Dywaniki welurowe - lato - gumy na zime
Kolego to podaj jakiś namiar na producenta. Z chęcią sprawdzę. Nie lubie latem w gumach jeździć.
-
E53 - Dywaniki welurowe - lato - gumy na zime
Macie jakiś namiar na ori ?
-
Kupno Bmw X5 E53 - Prośba o rady, opinie, porównania
Dobra Panowie. Nie o tym wątek. Jak tyle Komuś pali to chwała. Ja wiem ile moja pije ... tankowania zawsze do pierwszego odbicia pod korek
-
E53 - Dywaniki welurowe - lato - gumy na zime
Czołem, Panowie mam tylko gumowe dywaniki u siebie. Polecicie jakieś fajne zamienniki? zarówno na zimę jak i na lato, bo cholera te zimowe też jakieś takie nie do końca mi się widzą. dzięki
-
Helga BLAU LeMans by orzeł
ok Ok kumam ocb. a to muszę sprawdzić jakie są. tymczasem kontroluję stan drobnego wycieku ze skrzyni jaki miał miejsce dwa tyg temu... ale teraz sucho. w weekend zerknąłem pod osłonę... wygląda ok więc nie wiem do końca skąd wyciek po dwutygodniowym przestoju. skrzynia pracuje bardzo dobrze. w piątek wymiana oleju. i filtra w automacie. dodatkowo z racji tego że jeździłem trochę po bezdrożach żużlowych auto wymagało umycia... to przy okazji rzuciłem poorboya spray and gloss, na plastiki również poorboy trim restorer i maguires na opony... od razu inny look ;)
-
Kupno Bmw X5 E53 - Prośba o rady, opinie, porównania
U mnie miasto 15 trasa 9. średnia 12 ;) i tak wypas haha nie no średnio to 13 wciąga.
-
Kupno Bmw X5 E53 - Prośba o rady, opinie, porównania
mam to samo jeśli chodzi o cenę benzyny... ale 7.7l... szacun. u mnie raczej poniżej 9 nie spada... ale tak 120-130 trasa.
-
Kupno Bmw X5 E53 - Prośba o rady, opinie, porównania
ok ok.,.. ale kioskiem spod świateł nie odlatujesz...przynajmniej ja ;)
-
Kupno Bmw X5 E53 - Prośba o rady, opinie, porównania
Czyli kupiłeś autko. ? Chyba aż tak tragicznie z tym dieslem nie jest. Ok powyżej 140 bez chipa to fsktycznie szału nie ma Ale 0-100 powinien objechać większość aut. 500Nm swoje robi
-
Kupno Bmw X5 E53 - Prośba o rady, opinie, porównania
Kumpel ma moja e38. Zrobił ja meeega. Widuje 2 razy w tyg. Na treningach. Zawsze pada pytanie : mogę na chwile wsiąść. Ten naleśnik jest mega dobrą furą. Ale nie o tym. Miałem S maxa 2,5 turbo benzyna. Zrobiony na 280 hp. Wydech itd... wszystko fajne. Ale to nie było bmw. Marzyła mi sie wersja is. Ale po przejrzeniu tego co było wtedy dostępne. Nie było opcji. W dieslu duzo większy wybór. ... ale benzyny mi brakuje. Fajnie mruczy taki silnik. Mój ix jest spoko ale w v8 byłby bardziej :) Nie ukrywam ze kierowałem sie również rozsądkiem. Jest to jedyne auto w domu. Wiec. Nie chciałem zaczynać od remontu silnika
-
Kupno Bmw X5 E53 - Prośba o rady, opinie, porównania
Kurczę... po „vałce” jak w kopciucha siadziesz... No ale kwestia czasu. Przywykniesz Powodzenia w poszukiwaniach.
-
Kupno Bmw X5 E53 - Prośba o rady, opinie, porównania
Już pozamiatane... szybko poszła.
-
Helga BLAU LeMans by orzeł
Tarcze mam gładkie. Ale nie ma problemu zeby kupić nawiercane czy jakieś tam inne fantazyjne. Ja wybrałem klasyczne - na tył. Tylko jeszcze nowy zestaw ręcznego muszę dokupić. Jak zmieniam to już komplet zrobię
-
PLANUJĘ KUPNO E39 PROSZĘ O OPINIE i POMOC W WYBORZE
Bardzo fajne zestawienie Czytając ogłoszenie wydaje sie ze normalna osoba sprzedaje. 400 tys to pikus jeśli był dbany. W manualu pali smieszne ilości na takie auto.
-
E53 zf 6hp26x napełnienie oleju/ wymiana
Postaram się wyciągnąć informacje. nie będę tego robił sam, ale mam ziomala w serwisie, który będzie mi to robił. termin mam na 12.04. za dwa tygodnie będzie więcej info, ale wydaje mi się że z napełnieniem za pomocą szprycy nie powinno być problemu. Wygnie się w łuk i przez ten trójnik napełni olejem
-
Helga BLAU LeMans by orzeł
Przyjechały części. za dwa tygodnie wymieniamy olej w automacie a za jakiś miesiąc, zrobimy hamowanie z tyłu. standardowe tarcze bez udziwnień.
-
E53 zf 6hp26x napełnienie oleju/ wymiana
są i moje graty Baaaardzo podoba mi się sposób pakowania części przez ZF. Solidna firma nie ma to tamto. nawet uszczelkę na hilze dorzucili
-
czescidobmw.pl - Promocje / Nowości / Oferty
Dzięki za instrukcję. zamawiając tarcze zapomniałem całkiem o nowym komplecie ręcznego. prośba o wskazanie zestawu, na nowe tarcze dobrze byłoby nowy zestaw ręcznego wrzucić... bo obecny średnio domaga... jak to przy automacie. VIN: LX80122 Dzięki
-
Kupno Bmw X5 E53 - Prośba o rady, opinie, porównania
Dokładnie zrób w serwisie bezgotówkowo. będzies zmiał nówkę... tylko "klosze popraw"... żeby nowe lampy były ;) Dzięki za info odnośnie dokładek ;) poluję dalej...
-
Kupno Bmw X5 E53 - Prośba o rady, opinie, porównania
Kurczę szkoda. Mam nadzieje ze jesteś cały i mimo wszystko x5 spełniło prawidłowo funkcje ochronnaą. Współczuje. Szkoda valki. Ale Może będzie „zapalnik” zeby coś zmienić ... Chociaż za v8 zawsze sie tęskni.