Treść opublikowana przez mavic
-
palenie gumy :):)
Ja nie pale gumy odkad zaplacilem 600 zl za 1 opone a kupilem 4 :P
-
termometr na zegarach
Witanko, Zawsze jak wcisnolem dzwignie kierunkow to na wyswietlaczu zegarow pojawial sie termometr a teraz jest zegarek i musze wciskac 10 razy zanim bedzie termometr, ma ktos pomysl jak to zmienic ? :)
-
WLEWAM CASTROLA JAK MOTOR PADNIE TO SIĘ ZASTRZELĘ
Witam, Ja leje aktualnie GTX 5W40 ale zastanawiam sie nad RS 0W40 lub 10W60 ktore zaleca niemiecka strona Castrola. Nasi zalecaja w/w GTX lub LL01. Zakrecone to wszystko.
-
Nierówna praca gdy wilgotno 3.5 V8
U mnie z zaworu podcisnienia oznaczonego jako "Ten Element" ciagle syczy, prawidlowo ? Rowniez z wezyka ktory idzie z membrany do regulatora paliwa zawsze syczy. Element "To jest to" to ma byc ten czujnik ? Bo leci u mnie jeszcze jeden wezyk podcisnienia ale do pompy wspomagania hamulcow. Gumowe kawalki tych wezykow nie wygladaja za ciekawie, jutro wymienie. Rozrzad jest u mnie na miejscu - w WFK to sprawdziali. %5B640%3A480%5Dhttp%3A//img457.imageshack.us/img457/9021/15uh.jpg
-
rozmiar alu
Jakie najwieksze alu moga byc w E34, chce zamienic moje 17" na cos wiekszego chromowanego :D
-
klima - wiatrak nie działa
Jest przy wentylatorze rezystor. Pewnie padl, wymien go.
-
tuba, skrzynia, sub - jaka różnica??
Tuba jest okragla - najczesciej malo sztywny badziew z papieru Skrzynia - musi byc solidnie wykonana np. z MDF i zadna tuba nie zagra lepiej Subwoofer to glosnik subniskotonowy ktory jest w tubach czy skrzyniach.
-
BMW Klub Wilno
klubu niestety nie bo aparatow tam nie wolno bylo wnosic, tylko kilka z samego koncertu bo juz mniej ochrony bylo :)
-
BMW Klub Wilno
Bylem wczoraj na koncercie Phila Collinsa w Wilensiej Siemens Arena. Mialem najdrozszyb bilem wiec i osobne wejscie, wchodze a tam pomieszczenia BMW Klubu, skorzane loze, super bar itd...niezle to wygladalo. Na scianach jakies tablice pamiatkowe BMW, tylko pozazdroscic :)
-
540 automat.
Specjalnie w tej sprawie napisalem do pana Martina Vogel z ZF i odpowiedzial mi ze wymienia sie olej w mojej skrzyni co 100tys km. Robcie z ta informacja co chcecie, ja dbam o auto.
-
540 automat.
Nigdy nie mialem zbyt niskiego stanu oleju bo pilnuje tego, przy kazdej okazji sprawdzam stan oleju w serwisie. Ja poelcam kazdemu kto chce dbac o swoje auto zeby ten olej wymienic wraz z filtrem a olej w silniku staram sie wymieniac co 12-15tys.
-
ROZPÓRKA KIELICHÓW W e32 V8
Oczywiscie ze mozesz sobie wstawiac co tylko zechcesz ale ja uwazam ze to wiocha i poki co zdania nie zmienie, na fotkach ktore mam w profilu moje auto jest na zawieszeniu H&R, teraz mam normalna zawieche i przynajmniej nie napierdzielam chlodnica skrzyni w kazdy prog zwalniajacy. Pogratuluje Ci wkoncu jest wiele szybszych aut od mojego V8. Dzwiek ktory wydaje moj silnik i przyjemnosc z jazdy mi to rekompensuje, pozatym duzo jezdze i nie lubie zmieniac biegow. Liczy sie dla mnie przedewszystkim wygoda, az sie ciesze na sama mysl ze niedlugo zaloze zimowki 15". Ale z drugiej strony bede tesknil za tym ze moge przemknac obwodnice jadac 250 bez zadnych obaw na zakretach.
-
ROZPÓRKA KIELICHÓW W e32 V8
Jezdzilem 2 identycznymi Golfami, jeden mial a drugi nie wiec doswiadczylem tego wspanialego urzadzenia. Rozporka wziela sie ze sportu samochodowego i tylko w ekstremalnych warunkach tj. ogromna predkosc w zakrecie + nierownosci czy hopka ma ona duzy wplyw. W aucie rajdowym juz po pierwszej hopce szyba by poprostu pekla. Moze i komus zaimponuje takie cos pod maska ale nie mi w cywilnym aucie. Ja lubie oryginal i nie bede robil wiochy.
-
Pomorskie
Zgadzam sie ! Rutkowski Serwis jest malo solidny. Ja bym sklasyfikowal pomorskich fachowcow nastepujaco: 1. WFK 2. Adam Serwis 3. ASO FOTA (dobry elektryk) 4. BM Serwis (jak chca to potrafia) Moge jeszcze polecic chlopakow od zawieszen z firmy Nagengast. Pisze o tych ktorych znam napewno.
-
? V-POWER ? VERVA ? SUPREMA ?
Ja na Ultimate 98 pokonalem takie samo jak moje E34 ale w manualu, koles sie zdziwil :) zreszta Boogie teraz ma to auto :P Wyraznie odczulem roznice na tym paliwie co potwierdzily testy w AŚ gdzie ultimate wygralo.
-
540 automat.
Wymienilem i jest rewelacja, zniknelo szarpniecie przy ruszaniu ktore sie pojawialo raz na 100 ruszen ale bylo a po wymianie mam spokoj. Oleju w silniku tez nie wymieniaj bo cos ci sie popsuje :jawdrop:
-
ROZPÓRKA KIELICHÓW W e32 V8
Ja slyszalem ze sportowe naklejki na wlew paliwa tez niezle poprawiaja wlasciwisci jezdne auta. Wuto staje sie ciezsze z prawej strony i lepiej skreca w lewo. Tylko minus jest taki ze ciezej chodzi wspomaganie lol
-
Ogrzewanie na tylne siedzenie nie działa.
Tam niestety nie poleci ciepłe, tylko powietrze z otoczenia lub klimy.
-
ROZPÓRKA KIELICHÓW W e32 V8
bo nie zatrudniaja Slawo :modlitwa: pewnie "sportowe" progi tez cos daja ;)
-
540 automat.
Jak pomoze to co mowil kolega wyzej to wymien olej , jak nie to po naprawie zmien olej i koniecznie filtr. Niby fabryka nie zaleca wymiany tego oleju ale ZF zaleca wymiane filtra i oleju co 100tys km.
-
ROZPÓRKA KIELICHÓW W e32 V8
Ciekawe bo jak bylem u Cerkaskiego (zaraz obok) to przyszedl chlop stamtad i przymierzyl do mojego auta i mowil ze ma tez do E32.
-
ROZPÓRKA KIELICHÓW W e32 V8
To taki bajer ktory poprawia sztywnosc zawieszenia ale tak naprawde nikt z nas w warunkach drogowych nie jest w stanie wyczuc roznicy. Ciekawe czy kolega Radek540V8 z tylu tez ma rozporke skoro roznica jest tak kolosalna. Jesli to ma komus poprawic samopoczucie to niech zaklada :)
-
ROZPÓRKA KIELICHÓW W e32 V8
Dars Tuning w Sopocie ma. Tylko po co to komu...
-
Wideoradar!! Problem. Obwodnica 3miasta i nie tylko.
Bo to wkurzajace jak pisze komus o stanie faktycznym w dodatku ze strony producena urzadzen temu sluzacych a on snuje jakies swoje niczym nie poparte domysly. ps mnie chcili zamknac w Ohio za 112/65 mph ;)
-
Wideoradar!! Problem. Obwodnica 3miasta i nie tylko.
A w stanach myslicie jak jest ? maja homologowane liczniki i patrzac na licznik jedzie za toba i wlepia ci mandat bo widzial ile jedziesz na swoim liczniku. Jak sie mu sprzeciwisz to lecisz morda na maske i na dobe do kicia. Jestescie chyba odporni na wiedze...