Skocz do zawartości

mavic

Zarejestrowani
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez mavic

  1. mavic odpowiedział(a) na el Presidente temat w E34
    540 12 litrow gazu ? NIE DA SIE !!!! chyba ze ja mam az tak ciezka noge i jakis inny jestem :)
  2. mavic odpowiedział(a) na el Presidente temat w E34
    540 ma inna skrzynie automatyczna niz 530. W 540 nie wymienia sie oleju i skrzynia chodzi plynniej wg mojej opinii. Faktycznie ciezko jezdzic tym wolno ale przy spokojniej jezdzie w miescie spalanie ok 15-16 l. W trasie ok 12-18 mi wychodzi zaleznie od stylu jazdy :) Tylko szukaj auta z ASC+T bo to bardzo pomaga jak jest slizgo zapanowac nad moca.
  3. Ma ktos schemat kabla ktorzy umozliwia podlaczenie PC do Diego ?
  4. mavic odpowiedział(a) na mavic temat w E34
    Czyli jak zwykle musze sie do tego dobrac i sam naprawic :)
  5. mavic odpowiedział(a) na mavic temat w E34
    Wycieraczki sa oryginalne. U mnie sie nie ustawia lewej wycieraczki 13 nasadowa tylko sa 2 imbusy , jeden od wieloklinu a drugi od sprezyny ale to wg mnie nie ma zadnego znaczenia. Niecierpie jak cos mi stuka !!
  6. mavic opublikował(a) temat w E34
    Mam problem z lewa wycieraczka. Podczas pracy da dole szyby dotyka plastikow i stuka a jak sie wychyli to dotyka az slupka...da sie to jakos wyregulowac ??
  7. mavic odpowiedział(a) na plusz temat w E32
    Wymieniali mi jakas taka membrane, byla on pod zbiorniczkiem wyrownawczym od chlodnicy. Cena z uszczelkami ok 600 zl o ile dobrze pamietam.
  8. mavic odpowiedział(a) na mavic temat w E34
    Akurat byl turniej paintballowy i nie moglem sie zjawic na zlocie. Obiecuje ze na nastepnym bede :) Koszty eksploatacji oczywiscie wyzsze niz innych modeli, duzo czesci jest nietypowe ale nie narzekam. Klocki na przod sa juz za 180 zl ale zalozylem Textary za 280. Spalanie ok 21 lpg na miescie 8)
  9. A jak dlugie swieca ? Moze jakies fotki swiatel mijania i dlugich moglbys zrobic ? Troszke sie napalilem na te lampy :)
  10. Bardzo fajne , gratuluje ! A sa takie ale z xenonem odrazu ? Kupilbym takie lampki.
  11. Niezla taczka bedzie :P
  12. mavic odpowiedział(a) na mavic temat w E34
    Ok rozebralem wszystko. Zdjolem rure z rynienki i byla pelna wody...dmuchnolem i nic - niedrozna. Po wielu kombinacjach znalazlem za oparciem kanapy "okienko" przez ktore udalo mi sie zobaczyc zagiety fragment weza i go wyprostowac. Zrobilem testy i niby nie cieknie teraz. Dzieki za podpowiedzi. Jak na BMW i Niemcow to zrobione to jest strasznie. Bardzo utrudniony dostep.
  13. mavic odpowiedział(a) na mac temat w E36
    ABS potrafi tez nie dzialac jak lozyska sa do kitu.
  14. mavic odpowiedział(a) na mavic temat w E34
    Wezykami - gdzie one ?? Ja teraz nie otwieram szyberdachu a woda sie pojawia
  15. mavic odpowiedział(a) na mavic temat w E34
    Woda jest na podlodze z tylu a mocowanie pasow jest cale w silikonie...
  16. mavic opublikował(a) temat w E34
    Pojawilo mi sie pelno wody pod tylnim dywanikiem u pasazera za kierowca - rozebalem tapicerke, zatkalem wszystko co sie da, wysuszylem a chlopaki w serwisie zatkali co sie da od spodu. Niestety dalej mam wode i wilgoc...Mial ktos taki problem ? Mi sie wydaje ze te pajace od gazu zrobili jedna dziurke za duzo...
  17. Ja mam 205/65 15 Michelin Alpin A2 i wczoraj wjechalem pod wielka gorke ktora jest jedym z wjazdow do mnie na osiedle. Dodam ze pod ta sama gorke Audi A3 na ziwmowkach nie dalo rady :p
  18. No wlasnie sa tam przylutowane takie malenkie. Dam to elektronikowi znajomemu - niech walczy :)
  19. A ja z innej beczki , mam przy automacie przelacznik A/D od trybow pracy skrzyni, czy to nie powinno tez byc podswietlane ? To samo dotyczy przelacznika od szyberdachu.
  20. mavic odpowiedział(a) na mavic temat w E34
    Instalacja jest Diego - wtrysk. Poszukam "lewizn" :)
  21. mavic odpowiedział(a) na mavic temat w E34
    Pod komputer byl juz podlaczany 2 razy i nic nie wyszlo. Dzis odpalilem i bylo ok a troche pozniej znow szarpal.
  22. mavic odpowiedział(a) na mavic temat w E34
    Kurcze !! znowu glupial, odlapilem - wyjezdzam z parkingu , wciskam gaz i sie dlawi prycha i szaleje. wlaczylem na Neutral dodaje gazu i ladnie sie wkreca na obroty ! Przelczam spowrotem na D i nie chce jechac. Rozgrzal sie i chodzi pieknie jak zwykle :) juz nie kumam o co chodzi. Mam jeszcze poduszke pod silniekiem do wymiany bo ostatnio nie mieli ale watpie zeby to mialo cos wspolnego z taka praca silnika :)
  23. mavic odpowiedział(a) na mavic temat w E34
    Ja nigdy nie napisalem ze to sie dzieje TYLKO na benzynie. Pozatym gaz na zimnym silniku sie nie wlaczy nawet.
  24. mavic odpowiedział(a) na mavic temat w E34
    Wczoraj autko stalo caly dzien w BM Serwis w Sopocie i przyczyna byl wyciek oleju do komory gdzie sa swiece. Fajki troszke pozatykane byly i gubily iskre.
  25. mavic odpowiedział(a) na mavic temat w E34
    Tak ale on to robi na benzynie. Zreszta zawsze mam pelny bak i czesto smigam na benzynce :)

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.