Treść opublikowana przez mavic
-
530 V8 czy 540?
540 12 litrow gazu ? NIE DA SIE !!!! chyba ze ja mam az tak ciezka noge i jakis inny jestem :)
-
530 V8 czy 540?
540 ma inna skrzynie automatyczna niz 530. W 540 nie wymienia sie oleju i skrzynia chodzi plynniej wg mojej opinii. Faktycznie ciezko jezdzic tym wolno ale przy spokojniej jezdzie w miescie spalanie ok 15-16 l. W trasie ok 12-18 mi wychodzi zaleznie od stylu jazdy :) Tylko szukaj auta z ASC+T bo to bardzo pomaga jak jest slizgo zapanowac nad moca.
-
Instalacja LPG DIEGO -kabel do PC
Ma ktos schemat kabla ktorzy umozliwia podlaczenie PC do Diego ?
-
wycieraczki ,regulacja
Czyli jak zwykle musze sie do tego dobrac i sam naprawic :)
-
wycieraczki ,regulacja
Wycieraczki sa oryginalne. U mnie sie nie ustawia lewej wycieraczki 13 nasadowa tylko sa 2 imbusy , jeden od wieloklinu a drugi od sprezyny ale to wg mnie nie ma zadnego znaczenia. Niecierpie jak cos mi stuka !!
-
wycieraczki ,regulacja
Mam problem z lewa wycieraczka. Podczas pracy da dole szyby dotyka plastikow i stuka a jak sie wychyli to dotyka az slupka...da sie to jakos wyregulowac ??
-
730 V8 - wypadanie zapłonów
Wymieniali mi jakas taka membrane, byla on pod zbiorniczkiem wyrownawczym od chlodnicy. Cena z uszczelkami ok 600 zl o ile dobrze pamietam.
-
Moje BMW :)
Akurat byl turniej paintballowy i nie moglem sie zjawic na zlocie. Obiecuje ze na nastepnym bede :) Koszty eksploatacji oczywiscie wyzsze niz innych modeli, duzo czesci jest nietypowe ale nie narzekam. Klocki na przod sa juz za 180 zl ale zalozylem Textary za 280. Spalanie ok 21 lpg na miescie 8)
-
Nowe lampy "In- Pro" Engel Eyes E34... wrażenia
A jak dlugie swieca ? Moze jakies fotki swiatel mijania i dlugich moglbys zrobic ? Troszke sie napalilem na te lampy :)
-
Nowe lampy "In- Pro" Engel Eyes E34... wrażenia
Bardzo fajne , gratuluje ! A sa takie ale z xenonem odrazu ? Kupilbym takie lampki.
-
CZY DO E32 WEJDĄ FELGI 19' ??? KTO WIE?
Niezla taczka bedzie :P
-
[E34] Ratunkuuuuu woda
Ok rozebralem wszystko. Zdjolem rure z rynienki i byla pelna wody...dmuchnolem i nic - niedrozna. Po wielu kombinacjach znalazlem za oparciem kanapy "okienko" przez ktore udalo mi sie zobaczyc zagiety fragment weza i go wyprostowac. Zrobilem testy i niby nie cieknie teraz. Dzieki za podpowiedzi. Jak na BMW i Niemcow to zrobione to jest strasznie. Bardzo utrudniony dostep.
-
[E36] ABS nie działa :(
ABS potrafi tez nie dzialac jak lozyska sa do kitu.
-
[E34] Ratunkuuuuu woda
Wezykami - gdzie one ?? Ja teraz nie otwieram szyberdachu a woda sie pojawia
-
[E34] Ratunkuuuuu woda
Woda jest na podlodze z tylu a mocowanie pasow jest cale w silikonie...
-
[E34] Ratunkuuuuu woda
Pojawilo mi sie pelno wody pod tylnim dywanikiem u pasazera za kierowca - rozebalem tapicerke, zatkalem wszystko co sie da, wysuszylem a chlopaki w serwisie zatkali co sie da od spodu. Niestety dalej mam wode i wilgoc...Mial ktos taki problem ? Mi sie wydaje ze te pajace od gazu zrobili jedna dziurke za duzo...
-
[e34] OPONY ZIMOWE które najlepsze...
Ja mam 205/65 15 Michelin Alpin A2 i wczoraj wjechalem pod wielka gorke ktora jest jedym z wjazdow do mnie na osiedle. Dodam ze pod ta sama gorke Audi A3 na ziwmowkach nie dalo rady :p
-
wyświetlacz automatu - raz jeszcze...
No wlasnie sa tam przylutowane takie malenkie. Dam to elektronikowi znajomemu - niech walczy :)
-
wyświetlacz automatu - raz jeszcze...
A ja z innej beczki , mam przy automacie przelacznik A/D od trybow pracy skrzyni, czy to nie powinno tez byc podswietlane ? To samo dotyczy przelacznika od szyberdachu.
-
dlawi sie na niskich obrotach
Instalacja jest Diego - wtrysk. Poszukam "lewizn" :)
-
dlawi sie na niskich obrotach
Pod komputer byl juz podlaczany 2 razy i nic nie wyszlo. Dzis odpalilem i bylo ok a troche pozniej znow szarpal.
-
dlawi sie na niskich obrotach
Kurcze !! znowu glupial, odlapilem - wyjezdzam z parkingu , wciskam gaz i sie dlawi prycha i szaleje. wlaczylem na Neutral dodaje gazu i ladnie sie wkreca na obroty ! Przelczam spowrotem na D i nie chce jechac. Rozgrzal sie i chodzi pieknie jak zwykle :) juz nie kumam o co chodzi. Mam jeszcze poduszke pod silniekiem do wymiany bo ostatnio nie mieli ale watpie zeby to mialo cos wspolnego z taka praca silnika :)
-
dlawi sie na niskich obrotach
Ja nigdy nie napisalem ze to sie dzieje TYLKO na benzynie. Pozatym gaz na zimnym silniku sie nie wlaczy nawet.
-
dlawi sie na niskich obrotach
Wczoraj autko stalo caly dzien w BM Serwis w Sopocie i przyczyna byl wyciek oleju do komory gdzie sa swiece. Fajki troszke pozatykane byly i gubily iskre.
-
dlawi sie na niskich obrotach
Tak ale on to robi na benzynie. Zreszta zawsze mam pelny bak i czesto smigam na benzynce :)