Treść opublikowana przez mavic
-
Jakie elipsy na tyl E36? Hertz czy JBL ??
A nie lepiej zrobic pozadnie przod na szesnastkach w drzwiach ? Wygluszysz drzwi + dobre glosniki ktore nie musza wcale duzo kosztowac i efekt jest piorunujacy ! Mam w drugim aucie tylko szesnastki z przodu i kto wsiadzie szuka skrzynki basowej po aucie :)
-
KOPIE W PEDAŁ JAKBY AUTO ZŁAPAŁO POŚLIZG
Czesto sie tak dzieje jak lozysko jest do wymiany albo jak zglupieje czujnik od abs.
-
M3 SMG2 WIELKI PROBLEM ZE SKRZYNIĄ SMG
Podejzewam ze tylko serwis bedzie w stanie zdiagnozowac co sie dzieje z twoja skrzynia po podlaczeniu do gt one. To bardzo skomplikowana skrzynia i nie rob nic sam.
-
jaki wybrać olej ?
Wlej jakikolwiek DOBRY półsyntetyk i się go trzymaj. Dobre oleje maja bardzo zblizone parametry i nie ma potrzeby rozwazac czy ma byc to Shell, Castrol czy Mobil.
-
Zna ktos to M5 ?
kupilem taki gadzet na allegro : http://www.allegro.pl/show_item.php?item=133248664 :D
-
Zna ktos to M5 ?
http://www.allegro.pl/item133377731_bmw_m5_power.html Szukam drift machine i cos takiego mi wpadlo w oko.
-
Czy SONDA LAMBDA z 735 lub 750 podchodzi do 740 i ???
M60 sonda pasuje tylko od 730. M62 od wielu modeli np E46 E39 ale w E38 tylko 735/740 i tutaj jest tez podzial na manual i automat.
-
wymiana sworzni na wachaczach- drugi raz w tym roku PORAŻKA
Ja rowniez polecam Lemforder ale niech mechanik zalozy ci to na podnosniku i dokreci w kanale jak auto stoi na kolach. Byc moze wczesniej tego nie zrobili i guma byla naprezona przez co wyrwana.
-
[ E32 ] i [ E34 ] R6 vs V8
Audi nie maja klasy a Mercedesy sa dla staruszkow :P
-
Nic mi sie nie psuje :)
Nie sprzedam go napewno przez najblizszy rok :P
-
Nic mi sie nie psuje :)
Skrzynia chodzi jak marzenie. 30 tys km temu wymienilem w niej filtr i olej wiec jest dbana :) W razie czego w garazu stoi druga 5hp30 z 170 tys km przebiegu :)
-
[ E32 ] i [ E34 ] R6 vs V8
540i E34 kombi w manualu :D Najbardziej niepozorne cholerstwo na drogach !
-
Nic mi sie nie psuje :)
Jestem piekielnie zadowolony z mojego auta, nic nie stuka, nic nie wyje i nic nie cieknie. Jezdzi sie niesamowicie - radosc z jazdy ! Ostatnio wymienilem olej (TWS), paski i rolki na paskach (moje widzimisie) i pozatym rewelacja. Zycze kazdemu takiego auta i takiej przyjemnosci z jazdy :) ps. tylko opony szybka ida pomimo braku "zrywów"...255/40/17 co roku do wymiany z tylu, przod raz na 2 sezony :(
-
Jaki olej do mojej skrzyni AUTOMATYCZNEJ? [tu pytać]
U mnie na misce olejowej skrzyni jest napisane jaki lac olej i taki stosuje oraz wymienilem. Moze i u Ciebie jest cos napisane.
-
PLANUJE KUPIĆ E39 - JAKI SILNIK JEST WYBRAĆ?
Jak masz zamiar patrzec na spalanie to kup 530d :) Gazu wcina max 24 l na miescie przy bardzo ostrej jezdzie.
-
PLANUJE KUPIĆ E39 - JAKI SILNIK JEST WYBRAĆ?
Ja bym wybral 540i +gaz lub 530d, koszty eksploatacji podobne.
-
Facelifting w E38 i E39 pytanie do znawców
Kiedy dokladnie byl facelifting w obu tych modelach i co wlasciwie wniosl ? Czym roznia sie poszczegolne wersje silnika w 530d (184km i 192) widze, ze wystepuja roznie w roznych rocznikach ? Zastanawiam sie nad e39 530d touring lub e38 730d/740d/740iA+gaz :)
-
Strumienice w M60 dobry pomysł ???
10% ? To rewelacja ! Slyszalem ze sportowa naklejka na wlew paliwa to kolejne 5% ! Tak na serio jak katy masz dobre to zostaw je w spokoju, wywalisz je to kolejne tlumiki dostana popalic a zamiennikow nie ma...
-
Fotele - jak wyciągnąć?
Z tylu masz po 2 sruby w kazdym fotelu, trzeba wyczepic i umiejetnie wyciagnac - najlepiej przez tylnie drzwi.
-
Brak mocy powyżej 4000 obr. w 540 V8
Szkoda ze automatow nie hamuja :(
-
Tarcze i klocki przód do 540i inne niż oryginały?
Ja tarcze uzywam tylko oryginaly natomiast klocki EBC Brakes Green, hamowanie ciut lepsze od oryginalow ale nie brudza prawie felg.
-
Oberwany katalizator . Czym go najlepiej zastąpić ???
Ja bym wyciol ale wstawil na to miejsce tlumik nowy srodkowy skoro kat jest z nim zintegrowany. Chyba ze ma byc na sztuke to wstaw rure...ale glosniej bedzie.
-
Oberwany katalizator . Czym go najlepiej zastąpić ???
...no i wtedy srodkowy tlumik dostanie zdrowo popalic i szybko padnie, najlepiej wstawic jakis tlumik od auta o podobnych parametrach.
-
Częsci z ASO... nieee, jakie stosujemy zamienniki
1. SAHS 2. Febi/Lemforder 3. Febi/Lemforder 4. Gates 5. Oryginał BMW 6. Oryginał lub EBC Brakes Green Stuff 7. NGK Platinum
-
chiptuning 540i
odpusc temat, duzo zachodu a malo pozytku z tego, nie jestes nawet w stanie odzczuc roznicy...to nie turbodiesel