Skocz do zawartości

mavic

Zarejestrowani
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez mavic

  1. mavic odpowiedział(a) na Sajo temat w E34
    Wyszlo cos kolo 1200-1300.
  2. mavic odpowiedział(a) na Sajo temat w E34
    Bylo juz o tym , poszukaj. Ja mam bi-soczewki od E46 i jest naprawde rewelacja, porownywalem do oryginalow w E32 i powiem , ze moje swieca rowniej, mniej oslepiaja a dlugie to poprostu bajka.
  3. Nie rob siary...kup uzywane szklo podgrzewane, to chyba nie az tak straszne pieniadze. Jak ja nie lubie tandety i samorobek dziwnych :nienie:
  4. mavic odpowiedział(a) na Mloda temat w E34
    Eeeee nieeeeeee bo w nich trzeba biegi zmieniac, poczekam na E60 :)
  5. Ja mam 1,5 bara i dysze 30. Problem w tym, ze u Ciebie moze i jest 1,6-1,8 bar ale ta wydajnosc pewnie spada jak dasz "w rure".
  6. mavic odpowiedział(a) na Mloda temat w E34
    Wlozyc normalny silnik :P
  7. mavic odpowiedział(a) na plusz temat w E32
    W piatek jade do serwisu Bosha, niech oni sprawdza co sie da, jak nie znajda to poprostu ta nierowna prace pier.... :)
  8. mavic odpowiedział(a) na plusz temat w E32
    No i widzisz rozmawiałem z Radkiem 740 V8 i on też mówił, że jego sterownik był rozbierany i oklejony serwisową plombą. Pytanie tylko po co? Czyżby faktycznie jakaś wada, bo do zmiany oprogramowania nie trzeba chyba go rozbierać. Mówił również, że spotkał się z uszkodzonym sterownikiem w M60, a podczas odczytu błędów nic nie wykazywał. Czyżby cos w tym było? Szukam teraz osoby, która byłaby w stanie udostępnić mi na próbę swój komputer ( Bosch 0261 200 404), ale musi on być max. z grudnia 94r. bo od stycznia 95r. były już montowne z immobiliserem, a tego nie będę chyba w stanie ruszyć. Temat stary ale wygrzebalem cos ciekawego, przeczytalem ze niemcy probowali naprawic poprzez zmiany w DME w jakis sposob to co powodowal blok Nikasil. Zeby bylo jeszcze ciekawiej nie wszystkie nowsze M60 maja Alusil, trzeba to sprawdzic zeby miec pewnosc. Jutro robie kontrole u siebie, numer powinien byc z prawej strony silnika ok 3 cylindra. 1 725 970 / 1 741 212 M60 B30 Nikasil 1 745 871 M60 B30 Alusil 1 725 963 / 1 742 998 M60 B40 Nikasil 1 745 872 M60 B40 Alusil
  9. Nawet jak wymienisz glosniki na zestaw za 3 tys zl to nic nie da bo trzeba jeszcze przygotowac do tego drzwi. Wtedy glosniki zagraja tak jak nalezy bo beda miec stworzone odpowiednie warunki. Jestes z Gdanska wiec moge Ci polecic www.caraudioreda.pl
  10. mavic odpowiedział(a) na mavic temat w E34
    Akurat te uszczelki pokrywy to ja moge sobie sam wymienic, chyba tutaj niewiele sie dowiem.
  11. mavic odpowiedział(a) na mavic temat w E34
    ja tylko zapytalem co potrzeba a nie czy sie oplaca bo to akurat sam stwierdze
  12. mavic odpowiedział(a) na mavic temat w E34
    ze kilka uszczelek to i ja wiem ;) tanio to znaczy 340 zl za szt
  13. mavic opublikował(a) temat w E34
    Co potrzeba zeby zrobic remont kapitalny silnika? pytam bo trafila mi sie okazja kupic tanio tloki z pierscieniami - nowki, tylko nie wiem co jeszcze trzeba i jakie sa u was koszty robocizny
  14. Ja mysle, ze trzeba dac im troche czasu (2-3 numery) zeby sie nauczyli lub zatrudnili kogos kto zrobi korekte. Napewno sa tez otwarci na wspolprace i jesli ktos tylko krytykuje to niech sam napisze artykul - wszyscy chetnie przeczytamy jesli wydrukuja. Dajmy im szanse, moze bedzie z tego cos konstruktywnego co bede mogl wnukom przekazac ;)
  15. Mam taka pompke na sprzedaz, uzywana , troche poklejona ale dziala :)
  16. mavic odpowiedział(a) na mavic temat w E34
    nowki org. zapakowane, za 150 zl moge je oddac
  17. mavic odpowiedział(a) na mavic temat w E34
    zdejmij listwy to sie zdziwisz :D chyba ze ktos to robil. Chlopaki chca oddac moje auto do muzeum BMW bo uz takie ladne, skory tez zakonserwowane i polakierowane na nowo
  18. mavic odpowiedział(a) na mavic temat w E34
    Znaczek to ja mam 540i ale mam M-progi :)
  19. mavic opublikował(a) temat w E34
    Dzis zawiozlem lakiernikowi nowe listwy ktore sa na samym dole drzwi ale okazalo sie ze moje sa inne. Te ktore przywiozlem kosztowaly 30 zl /szt (gumowe) a M-technic 206zl /szt do lakierowania :) coz za mila niespodzianka :mad2: Szkoda ze stare sa pokryte M-rdzą (wkoncu na listwie za 200 zl to nie moze byc zwykla rdza tylko M-rdza) :mrgreen: Jutro bede mial M-listwy bez M-rdzy !
  20. i w Gdansku tez jest...
  21. Pod kolektorem jest taka listwa , tam tez lubi cieknac i odrazu wyparowywac :)
  22. Jest o tym napisane w TIS, u niektorych jest to przekaznik (taki brazowy w boxie z bezpiecznikami) ale u wiekszosci silniczki od swiatel niestety.
  23. Zrob sobie pozadnie przod, koniecznie wygluszajac drzwi. Ja polecam glosniki Xetec G6 + tweetery. U mnie zwrotnice byly robione specjalnie pod autko przez autorytet w tej dziedzinie z firmy Qba. Glosniki zasila wzmacniacz JL Audio 300/2 umieszczony wraz z drugim wzmiacniaczem (JL Audio 500/1) od suba w rynnie ktora jest na koncu bagaznika w jego podlodze. Jesli chcesz miec pozadnie to najpierw zrob przod a wtedy zobaczysz czy trzeba ci wiecej bassu czy nie. O oryginalnych glosnikach zapomnij. %5B640%3A480%5Dhttp%3A//www.caraudioreda.pl/montaze/images/bmw/12.jpg
  24. to taki urok duzych silnikow :)
  25. mavic odpowiedział(a) na mavic temat w E34
    O faktycznie, rewelacja ! Dzieki :)

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.