Treść opublikowana przez mavic
-
Jak przerobić soczewki na Xenonki
Wyszlo cos kolo 1200-1300.
-
Jak przerobić soczewki na Xenonki
Bylo juz o tym , poszukaj. Ja mam bi-soczewki od E46 i jest naprawde rewelacja, porownywalem do oryginalow w E32 i powiem , ze moje swieca rowniej, mniej oslepiaja a dlugie to poprostu bajka.
-
Lusterko boczne - wymiana samego szkła lustra.
Nie rob siary...kup uzywane szklo podgrzewane, to chyba nie az tak straszne pieniadze. Jak ja nie lubie tandety i samorobek dziwnych :nienie:
-
Jak zwiekszyc moc silnika w bmw 520i
Eeeee nieeeeeee bo w nich trzeba biegi zmieniac, poczekam na E60 :)
-
740 wariator do gazu
Ja mam 1,5 bara i dysze 30. Problem w tym, ze u Ciebie moze i jest 1,6-1,8 bar ale ta wydajnosc pewnie spada jak dasz "w rure".
-
Jak zwiekszyc moc silnika w bmw 520i
Wlozyc normalny silnik :P
-
730 V8 - wypadanie zapłonów
W piatek jade do serwisu Bosha, niech oni sprawdza co sie da, jak nie znajda to poprostu ta nierowna prace pier.... :)
-
730 V8 - wypadanie zapłonów
No i widzisz rozmawiałem z Radkiem 740 V8 i on też mówił, że jego sterownik był rozbierany i oklejony serwisową plombą. Pytanie tylko po co? Czyżby faktycznie jakaś wada, bo do zmiany oprogramowania nie trzeba chyba go rozbierać. Mówił również, że spotkał się z uszkodzonym sterownikiem w M60, a podczas odczytu błędów nic nie wykazywał. Czyżby cos w tym było? Szukam teraz osoby, która byłaby w stanie udostępnić mi na próbę swój komputer ( Bosch 0261 200 404), ale musi on być max. z grudnia 94r. bo od stycznia 95r. były już montowne z immobiliserem, a tego nie będę chyba w stanie ruszyć. Temat stary ale wygrzebalem cos ciekawego, przeczytalem ze niemcy probowali naprawic poprzez zmiany w DME w jakis sposob to co powodowal blok Nikasil. Zeby bylo jeszcze ciekawiej nie wszystkie nowsze M60 maja Alusil, trzeba to sprawdzic zeby miec pewnosc. Jutro robie kontrole u siebie, numer powinien byc z prawej strony silnika ok 3 cylindra. 1 725 970 / 1 741 212 M60 B30 Nikasil 1 745 871 M60 B30 Alusil 1 725 963 / 1 742 998 M60 B40 Nikasil 1 745 872 M60 B40 Alusil
-
słaba jakoś dźwieku
Nawet jak wymienisz glosniki na zestaw za 3 tys zl to nic nie da bo trzeba jeszcze przygotowac do tego drzwi. Wtedy glosniki zagraja tak jak nalezy bo beda miec stworzone odpowiednie warunki. Jestes z Gdanska wiec moge Ci polecic www.caraudioreda.pl
-
co potrzebne do remontu silnika
Akurat te uszczelki pokrywy to ja moge sobie sam wymienic, chyba tutaj niewiele sie dowiem.
-
co potrzebne do remontu silnika
ja tylko zapytalem co potrzeba a nie czy sie oplaca bo to akurat sam stwierdze
-
co potrzebne do remontu silnika
ze kilka uszczelek to i ja wiem ;) tanio to znaczy 340 zl za szt
-
co potrzebne do remontu silnika
Co potrzeba zeby zrobic remont kapitalny silnika? pytam bo trafila mi sie okazja kupic tanio tloki z pierscieniami - nowki, tylko nie wiem co jeszcze trzeba i jakie sa u was koszty robocizny
-
BMW TRENDS już w Empikach!
Ja mysle, ze trzeba dac im troche czasu (2-3 numery) zeby sie nauczyli lub zatrudnili kogos kto zrobi korekte. Napewno sa tez otwarci na wspolprace i jesli ktos tylko krytykuje to niech sam napisze artykul - wszyscy chetnie przeczytamy jesli wydrukuja. Dajmy im szanse, moze bedzie z tego cos konstruktywnego co bede mogl wnukom przekazac ;)
-
[e32,e34] Pompka cyrkulacji, każda to ma?
Mam taka pompke na sprzedaz, uzywana , troche poklejona ale dziala :)
-
listwy m-technic
nowki org. zapakowane, za 150 zl moge je oddac
-
listwy m-technic
zdejmij listwy to sie zdziwisz :D chyba ze ktos to robil. Chlopaki chca oddac moje auto do muzeum BMW bo uz takie ladne, skory tez zakonserwowane i polakierowane na nowo
-
listwy m-technic
Znaczek to ja mam 540i ale mam M-progi :)
-
listwy m-technic
Dzis zawiozlem lakiernikowi nowe listwy ktore sa na samym dole drzwi ale okazalo sie ze moje sa inne. Te ktore przywiozlem kosztowaly 30 zl /szt (gumowe) a M-technic 206zl /szt do lakierowania :) coz za mila niespodzianka :mad2: Szkoda ze stare sa pokryte M-rdzą (wkoncu na listwie za 200 zl to nie moze byc zwykla rdza tylko M-rdza) :mrgreen: Jutro bede mial M-listwy bez M-rdzy !
-
Instalacja CNG
i w Gdansku tez jest...
-
V8 4.0 bierze płyn chłodzocy. Co robić??????????????????????
Pod kolektorem jest taka listwa , tam tez lubi cieknac i odrazu wyparowywac :)
-
Nieracjonalne informacje kompa E34 po nocy(zimnej i mokrej?)
Jest o tym napisane w TIS, u niektorych jest to przekaznik (taki brazowy w boxie z bezpiecznikami) ale u wiekszosci silniczki od swiatel niestety.
-
Rozbudowa audio w E-34
Zrob sobie pozadnie przod, koniecznie wygluszajac drzwi. Ja polecam glosniki Xetec G6 + tweetery. U mnie zwrotnice byly robione specjalnie pod autko przez autorytet w tej dziedzinie z firmy Qba. Glosniki zasila wzmacniacz JL Audio 300/2 umieszczony wraz z drugim wzmiacniaczem (JL Audio 500/1) od suba w rynnie ktora jest na koncu bagaznika w jego podlodze. Jesli chcesz miec pozadnie to najpierw zrob przod a wtedy zobaczysz czy trzeba ci wiecej bassu czy nie. O oryginalnych glosnikach zapomnij. %5B640%3A480%5Dhttp%3A//www.caraudioreda.pl/montaze/images/bmw/12.jpg
-
dymi na postoju
to taki urok duzych silnikow :)
-
termometr na zegarach
O faktycznie, rewelacja ! Dzieki :)