Treść opublikowana przez mavic
-
lusterko samosciemniajace podlaczenie
Kupilem za 112 zl i podlaczylem (2 przewody - trzeci informujacy o biegu pominolem), jest rewelacja :)
-
730 V8 filtr paliwa
A mi zaczyna sie wydawac ze kazdy V8 lekko sobie faluje/drzy. Starsze M60 byly z nikasil i to podobno przez to cos sie dzialo ja mam juz Alusil i tez faluje :) Chyba trzeba z tym zyc chociaz nie daje mi to spokoju...
-
lusterko samosciemniajace podlaczenie
Nie mam takiego lusterka ale chce kupic i tu pytanko, czy jest juz wiazka kabli i wystarczy ze podlacze ?
-
Xenon problem
W ETK widac ze to wystepuje jako calosc z zarnikiem. Odwiedz lokalne ASO :)
-
Wymiana chlodnicy klimatyzacji w Gdansku
Adam Serwis, specjalizacja BMW - 602 276 193
-
Jakie macie subwofery i wzmacniacze do tego
Posluchaj lepiej MINIO728i. Wszelkie Philipsy i Pioneery to jakies nieporozumienie. Musi byc solidnie zrobiona skrzynka a nie jakas tuba nawet jesli jest to JBL.
-
V8 fałszywe powietrze z tyłu silnika
Na wolnych obrotach lekko podnies korek od oleju - powinna jeszcze bardziej syczec/piszczec. Kolektora nie trzeba sciagac.
-
V8 fałszywe powietrze z tyłu silnika
COVER WITH NON-RETURNVALVE
-
V8 fałszywe powietrze z tyłu silnika
Pewnie membrana - z tylu kolektora jest przykrecona. Na wolnych obrotach lekko podnies korek od oleju - powinna jeszcze bardziej syczec/piszczec.
-
Jak dorzucić lepszy bass??
Juz teraz jestem madrzejszy o pare doswiadczen i wiem jak naglosnic sedana: 1. Skrzynka robiona pod wymiar z glosnikiem min 25 cm w dziurze podlokietnika - zdecydowanie lepiej zagra w obudowie BR. 2. Glosnik w tylniej polce z podwieszona skrzynka w bagazniku - w przypadku glosnika ktory moge polecic najbardziej JL Audio 12W6v2 to tylko 34 litry skrzyneczka zamknieta.
-
Jak dorzucić lepszy bass??
Naglosnic sedana to odwieczny problem, ja mam w tej chwili potezny glosnik (600W RMS Rockford Fosgate) ktory jest wmontowany w dziure w podlokietniku w obudowie BR i gra calkiem niezle. W ciagu miesiaca montuje JL Audio 12W6 w tylnio polke i to chyba bedzie najlepsze rozwiazanie do sedana.
-
propozycja - poddzialy
to smutne...cos w stylu "ja tu rzadze i gadac o BMW albo wypier..." Masz rację - Admin tu rządzi, a forum jest o BMW. Szkoda, że śmiecisz wątek. A mi sie to nie podoba i bede o tym pisal , po to jest forum. Rozsmieszasz mnie stary tylko....
-
propozycja - poddzialy
to smutne...cos w stylu "ja tu rzadze i gadac o BMW albo wypier..."
-
Samopomoc drogowa BMW
Wpisalem sie ale pytanie o ulice i numer rejestracyjny jest niepotrzebne. Ktos niepowolany sie wpisze i ma gotowa baze adresow gdzie stoja fajne BMW. Wykasujcie to.
-
namiar na oponki - nowe, tanie, markowe!
Ja kupowalem w oponytanio.pl - bez klopotow, polecam :D
-
tlumik koncowy (sportowy) do e34 v8, gdzie kupic?
Supersprint robi dedykowane tlumiki do V8. Cena ok 1400-1500 zl. Takie wynalazki za 240 zl to raczej beznadzieja ktora tylko robi duzo halasu.
-
pytanko o DIS
Czyli z takim kabelkiem z allegro nic nie zrobie w DIS ?
-
pytanko o DIS
DISa juz mam, zaczynam kombinowac z jego instalacja w kompie :) Jak ktos ma jakies doswiadczenia to prosze sie dzielic !
-
pytanko o DIS
Czy jak bede mial w komputerze DIS i kupie kabel do podlaczenia to bedzie to razem dzialalo ?
-
w sprawie sprzedaży na allegro skanowanych instrukcji
Ciekawe czy wszyscy koledzy "uprzejmie donoszacy" maja oryginalne oprogramowanie w swoich komputerach ?!?! Jak nie to puknijcie sie w czolo zanim zaczniecie takie bzdury pisac...
-
w sprawie sprzedaży na allegro skanowanych instrukcji
To zlustruj jeszcze troche poslow i zlap wszystkich skorumpowanych urzednikow :lol: :dance:
-
3.0 V8..kręci 1s zanim odpali...
Moj tez nie pali odrazu ale mowili ze to normalne. V12 to juz wogule slabo pali ale to podobno przez to ze pompa oleju musi cisnienia odpowiedniego dostac.
-
Odpalanie raz dobrze a raz ...
Moze gdzies lewe powietrze dostaje, przyczyna tez moze byc isntalacja gazowa, przeplywka, sonda lambda albo czujnik polozenia walu a nawet pompa paliwowa. Jesli masz gaz to zacznij od niego ;)
-
Wymiana oleju "lifetime" automat E39
Na wymiane potrzeba ok 5,5-6L. Olej nie jest dostepny nigdzie poza ASO a cena to ok 80-90 zl /litr.
-
pozmozcie, slabo odpala, nierowno chodzi
Wczoraj bylo ok, dzis nie jet ok. Juz mnie to zaczyna powoli wkurzac... :mad2: