Skocz do zawartości

mavic

Zarejestrowani
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez mavic

  1. Kupilem za 112 zl i podlaczylem (2 przewody - trzeci informujacy o biegu pominolem), jest rewelacja :)
  2. mavic odpowiedział(a) na andrzej29 temat w E38
    A mi zaczyna sie wydawac ze kazdy V8 lekko sobie faluje/drzy. Starsze M60 byly z nikasil i to podobno przez to cos sie dzialo ja mam juz Alusil i tez faluje :) Chyba trzeba z tym zyc chociaz nie daje mi to spokoju...
  3. Nie mam takiego lusterka ale chce kupic i tu pytanko, czy jest juz wiazka kabli i wystarczy ze podlacze ?
  4. mavic odpowiedział(a) na jakob temat w E32
    W ETK widac ze to wystepuje jako calosc z zarnikiem. Odwiedz lokalne ASO :)
  5. Adam Serwis, specjalizacja BMW - 602 276 193
  6. Posluchaj lepiej MINIO728i. Wszelkie Philipsy i Pioneery to jakies nieporozumienie. Musi byc solidnie zrobiona skrzynka a nie jakas tuba nawet jesli jest to JBL.
  7. Na wolnych obrotach lekko podnies korek od oleju - powinna jeszcze bardziej syczec/piszczec. Kolektora nie trzeba sciagac.
  8. COVER WITH NON-RETURNVALVE
  9. Pewnie membrana - z tylu kolektora jest przykrecona. Na wolnych obrotach lekko podnies korek od oleju - powinna jeszcze bardziej syczec/piszczec.
  10. Juz teraz jestem madrzejszy o pare doswiadczen i wiem jak naglosnic sedana: 1. Skrzynka robiona pod wymiar z glosnikiem min 25 cm w dziurze podlokietnika - zdecydowanie lepiej zagra w obudowie BR. 2. Glosnik w tylniej polce z podwieszona skrzynka w bagazniku - w przypadku glosnika ktory moge polecic najbardziej JL Audio 12W6v2 to tylko 34 litry skrzyneczka zamknieta.
  11. Naglosnic sedana to odwieczny problem, ja mam w tej chwili potezny glosnik (600W RMS Rockford Fosgate) ktory jest wmontowany w dziure w podlokietniku w obudowie BR i gra calkiem niezle. W ciagu miesiaca montuje JL Audio 12W6 w tylnio polke i to chyba bedzie najlepsze rozwiazanie do sedana.
  12. to smutne...cos w stylu "ja tu rzadze i gadac o BMW albo wypier..." Masz rację - Admin tu rządzi, a forum jest o BMW. Szkoda, że śmiecisz wątek. A mi sie to nie podoba i bede o tym pisal , po to jest forum. Rozsmieszasz mnie stary tylko....
  13. to smutne...cos w stylu "ja tu rzadze i gadac o BMW albo wypier..."
  14. Wpisalem sie ale pytanie o ulice i numer rejestracyjny jest niepotrzebne. Ktos niepowolany sie wpisze i ma gotowa baze adresow gdzie stoja fajne BMW. Wykasujcie to.
  15. Ja kupowalem w oponytanio.pl - bez klopotow, polecam :D
  16. Supersprint robi dedykowane tlumiki do V8. Cena ok 1400-1500 zl. Takie wynalazki za 240 zl to raczej beznadzieja ktora tylko robi duzo halasu.
  17. mavic odpowiedział(a) na mavic temat w Diagnoza komputerowa
    Czyli z takim kabelkiem z allegro nic nie zrobie w DIS ?
  18. mavic odpowiedział(a) na mavic temat w Diagnoza komputerowa
    DISa juz mam, zaczynam kombinowac z jego instalacja w kompie :) Jak ktos ma jakies doswiadczenia to prosze sie dzielic !
  19. mavic opublikował(a) temat w Diagnoza komputerowa
    Czy jak bede mial w komputerze DIS i kupie kabel do podlaczenia to bedzie to razem dzialalo ?
  20. Ciekawe czy wszyscy koledzy "uprzejmie donoszacy" maja oryginalne oprogramowanie w swoich komputerach ?!?! Jak nie to puknijcie sie w czolo zanim zaczniecie takie bzdury pisac...
  21. To zlustruj jeszcze troche poslow i zlap wszystkich skorumpowanych urzednikow :lol: :dance:
  22. mavic odpowiedział(a) na Martinez temat w E32
    Moj tez nie pali odrazu ale mowili ze to normalne. V12 to juz wogule slabo pali ale to podobno przez to ze pompa oleju musi cisnienia odpowiedniego dostac.
  23. mavic odpowiedział(a) na JOE temat w E39
    Moze gdzies lewe powietrze dostaje, przyczyna tez moze byc isntalacja gazowa, przeplywka, sonda lambda albo czujnik polozenia walu a nawet pompa paliwowa. Jesli masz gaz to zacznij od niego ;)
  24. Na wymiane potrzeba ok 5,5-6L. Olej nie jest dostepny nigdzie poza ASO a cena to ok 80-90 zl /litr.
  25. Wczoraj bylo ok, dzis nie jet ok. Juz mnie to zaczyna powoli wkurzac... :mad2:

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.