Treść opublikowana przez mavic
-
dlawi sie na niskich obrotach
sondy i przeplywomierz badali ostatnio i bylo ok. zaczynam sie obawiac ze to cos powazniejszego...cos w silniku...
-
dlawi sie na niskich obrotach
No i lipa - cewki sa dobre, odlaczalem dzis wysztkie po kolei i silnikiem telepalo jak odlaczylem ktorakolwiek. Nie mam pojecia czemu on tak chodzi brzydko. Zauwazylem tez ze z rury olej lecial albo cos podobnego...zaczynam nie lubic mojego bmw.
-
dlawi sie na niskich obrotach
A jak samodzielnie sprawdzic cewke ?
-
dlawi sie na niskich obrotach
Wczoraj auto mi zglupialo, dlawi sie przy ruszaniu - jak dostanie pow 1,5 tys obrotow to juz jest super i dalej idzie jak burza. Wczoraj przez to dlawienie prawie mnie jakis Lex objechal... ps. swiece nowe, ostatnio byl robiony test komputerem i wszystko OK, czasem dziwnie dlugo odpala, zadnych plynow nie brakuje, filtr powietrza nowy
-
[E30] Nowy wita - 3Miasto!
Witam kolege z 3miasta !
-
Ile jechaliście swoim BMW
Wczoraj cwiczylismy znowu moje autko na obwodnicy i spostrzeglem dopiero ze 5 bieg wlacza sie przy niecalych 240 km/h. 258 to wszysto co da sie wycisnac :) jest jeszcze spory zapas obrotow... :diabel_faja:
-
Moje BMW :)
To co ja bym robil w tym aucie gdybym jeszcze gazu nie mogl wciskac? Biegi same, gaz sam na dodatek jak wpasuje sie w koleiny to kierowac nie musze hihi :)
-
Moje BMW :)
A co mi to da poza wygladem ? Tapicer pracuje nad czyms ladnym na podloge, obszywam tez na nowo skora kierownice bo jest troszke za twarda.
-
Moje BMW :)
Tez zaluje ze nie ma chromowanych listw wokol szyb bocznych :( ale nie mozna miec wszystkiego na raz widocznie... kierunki biale sa oryginalne i nie zmienie. Radio bylo oryginalne ale na naszych drogach zmieniarka przerywala strasznie i zmienilem na Becker'a Mexico Pro CD. Chyba jedyne ktore pasuje ladnie do tego auta - podswietlenie w tym samym kolorze co deska. ps. Czy ktos wie jak zalatwic sobie klubowe ramki na rejestracje?
-
Moje BMW :)
Przyjemnosc z jazdy super ale te kola to porazka na naszych drogach - czuc absolutnie kazda nierownosc asfaltu. Juz nie moge sie doczekac jak zaloze 15" zimowki - komfort wzrosnie. Zastanawiam sie nad xenonami bo lubie miec dobre swiatla - aktualnie zalozylem zaroweczki Philips 20% more ale to nie to czego oczekuje. Spryskiwacze reflektorow i halogenow mam.
-
Moje BMW :)
Autko znalazlem w niemcowie. Kola byly oryginalne tyl 255/45/17 przod 235/40/17 -na wiosne zakladam nowy komplet GoodYear F1. Na zime montuje 225/60/15 :( kolpaki Rulez !
-
Moje BMW :)
zapraszam na stronke, narazie tylko fotki ale bede staral sie cos pisac niedlugo :) http://bmw.ggn.pl
-
[e34] slabo pali
Sprawdzili mi dzis wszystko komputerem w ASO i jest OK a ta diablica dalej slabo pali ale tylko czasami, dodam ze swiece sa nowe. Tak mysle ze moze akumulator bo ostatnio po 3 godzinach muzyki przy okazji grzebania w aucie padl calkiem...
-
Ile jechaliście swoim BMW
258km/h na obwodnicy Gdańska :)
-
[e34] dziwne ramie wycieraczki
Kupilem sobie wycieraczki Valeo Silencio, prawe ramie ok pasuje bez problemow ale lewe jest inaczej wywiniete (to zakonczenie w ksztalcie "U" jest inaczej - odwrotnie) Jest na to jakis patent ?
-
spalanie bmw e34 z silnikiem 3.0
Mi z instalacja z wtryskiem pali ok 20-22 na miescie i 15 w trasie a noge mam ciezka.
-
[E34] zawieszenie dziwny problem
Czasem przy predkosciach ok 50-80 km/h zaczyna mi latac kierownica -ustepuje po ok 10 sekundach. Dzieje sie to na roznych nawierzchniach asfaltowych. Juz nie wiem co z tym robic. Amortyzatory nowe, geometria ustawiona, kola wywazone - wszystko sprawdzone i idealnie. Nikt mi nie jest w stanie powiedziec co to.
-
E34 - podlokietnik
Dzieki super ze jest taka mozliwosc. Gdzie szukac uzywki oryginalnej ?
-
E34 - podlokietnik
Witam, Montowal ktos podlokietnik w fotel ? Widzialem tez takie cudo wkladane miedzy fotele w konsole. Musze cos miec bo zwariuje :)
-
[E39] Realne koszty utrzyymania 525 tdsssssss
Co to za amortyzatory za takie pieniadze ? Ja dalem 900 za amorki Boge z wymiana, fakt ze troche po znajomosci ale normalnie moze 100-150 wiecej by bylo.
-
SŁABE ŚWIATŁA MIJANIA
Jak zdjac reflektor ? Zaczynac od grilla czy raczej z drugiej strony ?
-
O instalacjach gazowych
Zaplacilem za Diego do V8 5100 zł. Poza tym stukaniem ktore mi usuna w srode wszystko ok. Spalanie trasa/miasto z przewaga trasy 17,9/100 w tym samym czasie na komputarze pokazalo 13,2 benzyny.
-
O instalacjach gazowych
Witam, Dzis mi zainstalowali instalacje Diego, wszystko OK poza jednym. Spod maski wychodzi stukot wraz z wciskaniem gazu (im mocniej tym szybciej) - instalator powiedzial ze to jakis reduktor i jak nie bedzie lepiej to mam przyjechac. Wiece cos na ten temat ?
-
Czujnik cofania
U mnie czujniki sa podlaczone do urzadzenia pod lewym boczkiem w bagazniku, dalej juz tylko wedruje do glosniczka ktory wydaje z siebie dzwieki ostrzegawcze.
-
Czujnik cofania
U mnie wewnetrzne i zewnetrze sa inne. Zewnetrzne lapia z 40 cm a wewnetrzne 1,3m.