Treść opublikowana przez mavic
-
Wideoradar!! Problem. Obwodnica 3miasta i nie tylko.
Video kamera Często błędnie nazywana wideoradarem. Często stosowane przez polską policję urządzenia dokumentujące wykroczenie przy pomocy kamery wideo są po prostu sprzężone z prędkościomierzem radiowozu. Ponieważ urządzenie nie emituje promieniowania mikrofalowego, jest zatem zupełnie niewykrywalne dla antyradarów....ze strony firmy Zurad produkujacej fotoradary uzywane w Polsce.
-
Wideoradar!! Problem. Obwodnica 3miasta i nie tylko.
No to blednie Ci sie wydaje. Nic nie wysyla i nie da sie tego wykryc.
-
Wideoradar!! Problem. Obwodnica 3miasta i nie tylko.
Zaden antyradar nie wykryje ci wideoradaru zainstalowanego w samochodzie. Pomiar predkosci jest na podstawie predkosciomierza samochodu w jakim jest zainstalowany i nic tego nie wykryje.
-
Wideoradar!! Problem. Obwodnica 3miasta i nie tylko.
Wydzial antynarkotykowy ma Octavie nieoznakowana - wiem bo mnie zatrzymywali "bo jezdze BMW" :)
-
Wahacze i Allegro.
Jak chcesz miec solidne to kup lepiej zamienniki Lemfordera albo Febi/Swag.
-
wrazenie po zalozeniu sekwencji DIEGO do 320i M50
a mi w sopocie tak zrobili :) %5B640%3A480%5Dhttp%3A//pliki.ggn.pl/image006.jpg Trzeba bylo tam jechac :P
-
Podłokietniki czy są zawsze?
Jedne maja, inne nie. Moga miec ale nie musza ;)
-
BMW 730 V8 E38 czy LEXUS GS 300 ???
Czesci do lexa sa drozsze bo on poprostu sie nie psuje jak kazdy japonczyk :) Nie wiem jak to wytlumaczyc ale i tak wole BMW !
-
Jakie zimowki??
Ja mam 205/65/15 Michelin Alpin A2 i nigdy juz nie kupie innych opon, rewelacja!!. Przednionapedowki staly a ja pod gorke na osiedle smigalem :)
-
Jaki zbiornik?
haha a kto to ma sprawdzac ? mi koles na przegladzie (nie byl to zaden znajomy) spisal jedynie jakis numerek z baku bo zapomnialem atestu :)
-
Jaki zbiornik?
Ja mam butle 53l w kole i wlew pod klapka :8) za cholere nie dal bym sobie wyciac dziury w zderzaku
-
Pomorskie
Adam Serwis 602 276 193
-
Pomorskie
Raz cos im wyjdzie, innym razem nie. Niezle zamieszanie tam panuje...ja przestalem tam jezdzic na korzysc Adam Serwis z Osowej
-
Antyradary
Valentine One kosztuje w usa 399$, tylko nie wiem jak z wykrywaniem naszych radarow i fotoradarow. Bel z serii euro jest przystosowany do naszych potrzeb.
-
Antyradary
Obecnie mam Cobre ktora niezawsze reaguje ale zawsze chcialem Beltronixa i chyba go kupie. Czy ktos z was mial z stycznosc z czyms takim ? http://antyradary.strefa.pl/sklep/index.php?d=produkt&id=27
-
sekwencja firmy KME
Ja mam DIEGO firmy KME, byly problemy z wydajnoscia reduktorow ale po zalozeniu reduktora KME Gold jest rewelacja wiec jesli zakladac kme to tylko z reduktorem silver lub gold w zaleznosci od mocy.
-
Sprawdz czy jestes wariatem drogowym
32 :) myslalem ze bedzie wiecej
-
co jest z moja skrzynia autom??
A zmieniales rozmiar kol na inny ? Jesli zmieni sie srednica kola to automaty lubia glupiec.
-
Pomorskie
Jest zaklad ktory spawa glowice (napewno robia alu) niedaleko lotniska - jadac od strony gdanska zaraz za torami po lewej stronie.
-
Bagaznik nie chce sie otworzyc
Z maska to faktycznie problem , szczegolnie jak ma sie V8. Dojscie od spodu jest niemozliwe. Beznadziejna sprawa, zaczne sobie kombinowac cos dodatkowego :)
-
Bagaznik nie chce sie otworzyc
Dzieki wielkie za zaintresowanie Radek. Wyciolem dziure za rejestracja i otworzylem. Ciegno spadlo z "przycisku". Zabezpieczylem antykorozyjnie i zakleje to teraz silikonem dekarskim bo moze sie jeszcze kiedys taka dziura przydac :)
-
Bagaznik nie chce sie otworzyc
Help !!!! Czy jak wytne dziure za rejestracja to zobacze to ciegno od zamka ? Prosze kogos kto ma E34 i chce pomoc o telefon pod nr 501 028 988, musze to ustalic
-
Bagaznik nie chce sie otworzyc
Kluczykiem i pilotem sie nie da....wyjezdzam na urlop w niedziele...jestem bardzo wsciekly !!! Przycisk otwierania normalnie chodzi, ma ktos na to jakis patent jak to zrobic bez ciecia przegrody ? W dziurze na narty jest duzy glosnik w skrzyni ale chyba go jakos przesune ale moze jest latwiejszy patent na to ?
-
Silnik v8 4.4 chce włożyć do e36 325.
Nawet jesli dopasujesz skrzynie od tego 325 to przy momencie obrotowym jaki ma V8 dlugo sprzeglo nie wytrzyma. Swoja droga ciekawe gdzie Ty to wszystko upchniesz w malej trojce. Ale zycze powodzenia bo napewno sie da jak sie mocno chce i ma duzo funduszy :)
-
Kodeks Kierowcy BMW
zawsze trabie na burakow ktorzy kipy wyrzucaja ale z tymi kierunkami to przegiecie ;) czasem nie wolno zdradzac zamiarow :naughty: