Skocz do zawartości

mavic

Zarejestrowani
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez mavic

  1. Dzis bylem u gazownikow i wyregulowali wszystko - poki co odpala rewelacyjnie. ps. cisnienie paliwa bylo sprawdzane w 2 miejscach ps. mojego auta nie da sie odpalic na gazie, zawsze na benzynie
  2. Acha tylko takie wyniki byly jak jeszcze z jednej strony uszczelka pod pokrywa zaworow byla cieknaca. Moze to byla przyczyna.
  3. Na pierwszych 5 cylindrach bylo 15 a na ostatnich trzech 12 atm. Mi to tez wydaje sie dziwne.
  4. Czujnik polozenia walu i temp jest ok. Katy sa tez ok. Dzis wszystko sprawdzilem. Jutro jade na regulacje gazu bo ponoc to moze miec jakies znaczenie.
  5. Tak jest od niedawna a gaz zalozylem prawie rok temu. A czujnik temperatury pokazuje ok ale faktycznie byl taki czas ze pokazywal jak chcial ale po 2 dniach mu przeszlo. Ale wtedy grzebali i moglo sie cos zapowietrzyc.
  6. Zapomnialem dodac ze kompresja na wszystkich cylindrach 12-15 czyli bdb. Moj blok jest alusil czyli ten pozbawiony tej wady produkowany po 01/1995.
  7. mavic odpowiedział(a) na bejcaa temat w E39
    pokazalo 39,5 bo wiecej juz obc nie pokazuje o ile dobrze pamietam :P
  8. Witam Moje autko czasem slabo odpala (najczesciej jak cieple) i czasem nierowno chodzi - nie ma na to chyba regoly kiedy tak sie dzieje. Nikt juz nie ma pomyslu czemu tak jest. -swiece nowe -cisnienie paliwa 3,5 czyli ksiazkowe i nie spada po zgaszeniu auta -filt powietrza nowy oryginalny -cewki ok -sondy ok -przeplywomierz ok -akumulatotr nowy i bardzo ladnie kreci -membrana nowa -lewego powietrza nie stiwerdzono HELP !!!
  9. Swiecace na kolorowo i blyskajace efektami sony czy inne pioneery poprostu nie pasuja do BMW. To nie GOLF !! :twisted2:
  10. Tylko Becker albo Nakamichi.
  11. W TIS wyraznie pisza "Z olejem life-time nie ma koniecznosci wymiany oleju podczas --service life-- skrzyni" -service life rozumiem jako okres gwarancji bo jesli bylo by inaczej to napisali by tez inaczej.
  12. mavic odpowiedział(a) na Gozer temat w E36
    W gdansku na Hallera w elektornicznym maja tego cala mase ze ok 13-15 zl. W Media beda napewno drogie.
  13. To przewod konwekcyjny ktory w tym wypadku chlodzi olej w nim plynacy.
  14. mavic odpowiedział(a) na Pawel735 temat w E32
    Wymien poprostu filtr, troche paliwa sie poleje wiec nie pal fajki w tym momencie ;) Jak zamontujesz filtr to odpal auto i sprawdz czy nic nie cieknie.
  15. Moja kosiarka chodzi lepiej niz R6 :lol: No dobra w 635csi jeszcze da sie to zniesc :wink:
  16. W E34 z tylu nie ustawia sie nic. Mysle, ze w E32 bedzie miala podobnie. Jak masz bardzo szerokie kola i zbiera ci je od wewnatrz to zupelnie normalne.
  17. mavic odpowiedział(a) na alcapone temat w E32
    Brake linings oznacza okladziny hamulcow - klocuszki domagaja sie powoli wymiany.
  18. mavic odpowiedział(a) na tomas temat w E34
    Bardzo ladny ten Twoj kombiaczek , gratuluje :)
  19. mavic odpowiedział(a) na rudesmen temat w E39
    U mnie textary sie nie sprawdzily za dobrze- halasowaly i pod koniec hamowania byly dziwne zgrzyty, zmienilem na ATE i jestem bardzo zadowlony :) A zna ktos tarcze firmy Bradi ?
  20. mavic odpowiedział(a) na tomas temat w E34
    Jak kupujesz takie auto to nie patrzysz na spalanie ;) Mi lyka ok 17 bezn na miescie i 14 w trasie jak nie deptam za mocno :)
  21. No wlasnie...w stanach widzialem mase aut z bagaznikami na pilota, montowal ktos takie cos do E-34 ?
  22. Pasta TEMPO - tania i dobra :) Do skor mleczko Shella.
  23. Ja mam u siebie takie 17 oryginalne. Tyl mam 255/40/17 przod 235/45/17 i nic nie obciera. Takie rozmiary sa w instukcji obslugi. Felgi maja chyba 7,5 i 9" szerowkosci ale nie pamietam dokladnie bo leza w wulkanizacji i czekaja na wiosne i nowe oponki.
  24. Moze zatkane wtryski gazu albo filtr ? Instalacja gazowa jest wyraznie za malo wydajna wiec gdzies nie idzie tak szybko ja trzeba ten gaz.
  25. mavic odpowiedział(a) na Pawel.Z temat w E34
    A ja odkrylem ze mam dociskanie wycieraczki kierowcy, jak przyspieszam wyskauje taki trzpien i dociska ramie ktora dociska sprezyna wycieraczke. Mozna to poznac po tym ze wycieraczka kierowcy przykrecana jest na imbusa.

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.