Treść opublikowana przez mavic
-
pozmozcie, slabo odpala, nierowno chodzi
Dzis bylem u gazownikow i wyregulowali wszystko - poki co odpala rewelacyjnie. ps. cisnienie paliwa bylo sprawdzane w 2 miejscach ps. mojego auta nie da sie odpalic na gazie, zawsze na benzynie
-
pozmozcie, slabo odpala, nierowno chodzi
Acha tylko takie wyniki byly jak jeszcze z jednej strony uszczelka pod pokrywa zaworow byla cieknaca. Moze to byla przyczyna.
-
pozmozcie, slabo odpala, nierowno chodzi
Na pierwszych 5 cylindrach bylo 15 a na ostatnich trzech 12 atm. Mi to tez wydaje sie dziwne.
-
pozmozcie, slabo odpala, nierowno chodzi
Czujnik polozenia walu i temp jest ok. Katy sa tez ok. Dzis wszystko sprawdzilem. Jutro jade na regulacje gazu bo ponoc to moze miec jakies znaczenie.
-
pozmozcie, slabo odpala, nierowno chodzi
Tak jest od niedawna a gaz zalozylem prawie rok temu. A czujnik temperatury pokazuje ok ale faktycznie byl taki czas ze pokazywal jak chcial ale po 2 dniach mu przeszlo. Ale wtedy grzebali i moglo sie cos zapowietrzyc.
-
pozmozcie, slabo odpala, nierowno chodzi
Zapomnialem dodac ze kompresja na wszystkich cylindrach 12-15 czyli bdb. Moj blok jest alusil czyli ten pozbawiony tej wady produkowany po 01/1995.
-
528 vs 540 Prosze o opinie
pokazalo 39,5 bo wiecej juz obc nie pokazuje o ile dobrze pamietam :P
-
pozmozcie, slabo odpala, nierowno chodzi
Witam Moje autko czasem slabo odpala (najczesciej jak cieple) i czasem nierowno chodzi - nie ma na to chyba regoly kiedy tak sie dzieje. Nikt juz nie ma pomyslu czemu tak jest. -swiece nowe -cisnienie paliwa 3,5 czyli ksiazkowe i nie spada po zgaszeniu auta -filt powietrza nowy oryginalny -cewki ok -sondy ok -przeplywomierz ok -akumulatotr nowy i bardzo ladnie kreci -membrana nowa -lewego powietrza nie stiwerdzono HELP !!!
-
Jakie radio wybrać ?
Swiecace na kolorowo i blyskajace efektami sony czy inne pioneery poprostu nie pasuja do BMW. To nie GOLF !! :twisted2:
-
Jakie radio wybrać ?
Tylko Becker albo Nakamichi.
-
Wymiana oleju "lifetime" automat E39
W TIS wyraznie pisza "Z olejem life-time nie ma koniecznosci wymiany oleju podczas --service life-- skrzyni" -service life rozumiem jako okres gwarancji bo jesli bylo by inaczej to napisali by tez inaczej.
-
adaptry do glosnikow gdzie kupic??
W gdansku na Hallera w elektornicznym maja tego cala mase ze ok 13-15 zl. W Media beda napewno drogie.
-
Dlaczego te przewody są tak poskrecane na tym rysunku ?
To przewod konwekcyjny ktory w tym wypadku chlodzi olej w nim plynacy.
-
Wymiana filtru paliwa - pytanka
Wymien poprostu filtr, troche paliwa sie poleje wiec nie pal fajki w tym momencie ;) Jak zamontujesz filtr to odpal auto i sprawdz czy nic nie cieknie.
-
Kult V8 niepotwierdzony przez dane techniczne
Moja kosiarka chodzi lepiej niz R6 :lol: No dobra w 635csi jeszcze da sie to zniesc :wink:
-
czy z tyłu ustawia sie zbiezność ?
W E34 z tylu nie ustawia sie nic. Mysle, ze w E32 bedzie miala podobnie. Jak masz bardzo szerokie kola i zbiera ci je od wewnatrz to zupelnie normalne.
-
zuzycie hamulcow
Brake linings oznacza okladziny hamulcow - klocuszki domagaja sie powoli wymiany.
-
Do posiadaczy E34 V8 4.0
Bardzo ladny ten Twoj kombiaczek , gratuluje :)
-
klocki i tarcze textar
U mnie textary sie nie sprawdzily za dobrze- halasowaly i pod koniec hamowania byly dziwne zgrzyty, zmienilem na ATE i jestem bardzo zadowlony :) A zna ktos tarcze firmy Bradi ?
-
Do posiadaczy E34 V8 4.0
Jak kupujesz takie auto to nie patrzysz na spalanie ;) Mi lyka ok 17 bezn na miescie i 14 w trasie jak nie deptam za mocno :)
-
Otwieranie drzwi na pilota.... Prosze o porade
No wlasnie...w stanach widzialem mase aut z bagaznikami na pilota, montowal ktos takie cos do E-34 ?
-
Czym/jakimi środkami polerujecie swoje autka?
Pasta TEMPO - tania i dobra :) Do skor mleczko Shella.
-
Czy takie felgi nie beda obcierac?
Ja mam u siebie takie 17 oryginalne. Tyl mam 255/40/17 przod 235/45/17 i nic nie obciera. Takie rozmiary sa w instukcji obslugi. Felgi maja chyba 7,5 i 9" szerowkosci ale nie pamietam dokladnie bo leza w wulkanizacji i czekaja na wiosne i nowe oponki.
-
O instalacjach gazowych
Moze zatkane wtryski gazu albo filtr ? Instalacja gazowa jest wyraznie za malo wydajna wiec gdzies nie idzie tak szybko ja trzeba ten gaz.
-
Wycieraczki
A ja odkrylem ze mam dociskanie wycieraczki kierowcy, jak przyspieszam wyskauje taki trzpien i dociska ramie ktora dociska sprezyna wycieraczke. Mozna to poznac po tym ze wycieraczka kierowcy przykrecana jest na imbusa.