Treść opublikowana przez mavic
-
!!! KOSMETYKI SWISSVAX NA RYNKU !!!
Wysłałem do nich maila z zapytaniem o lepsze ceny ale echo od 2 dni. To przykre skoro chca zaistniec na rynku.
-
!!! KOSMETYKI SWISSVAX NA RYNKU !!!
Przetestowałbym bo nie znam tych produktów ale skoro już ogłaszasz się na forum Bmw to daj rabat dla jego użytkowników.
-
Gdzie podłączyć antenę
Tak tylko żeby ten wzmacniacz działał do zasilania musi być podłączony bialy przewód ktory jest w oryginalnej wtyczce przy radiu.
-
Odkręcająca się pompa oleju w M60,M62 !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
A czy komus sie zdarzylo, ze dokrecil srubki i powiedzmy po roku znowu byly luzne lub lezaly w misce ?
-
jak wzmocnic swiatla
Pierwsze xenony mialy e32 juz w 93 roku i nie mialy one poziomowania. Aktualnie mam samorobne bixenony a spryskiwanie juz mialem w autku. W ciagu najblizszych dni zakladam 2 nowe reflektory i zestaw xenonow Xtec lub Speedmax bo to jedyne pozadne zestawy na naszym rynku i posiadaja homologacje.
-
Pomorskie
No coz chyba nie ma idealnego zakladu. BM Serwis i Rutkowski Scierwis to tragedia, WFK moze jest i dobre ale sa za daleko od 3miasta. Do Adama jezdze dosc dlugo i napewno nigdy mnie nie oszukano - ceny moze czasem zbyt wysokie ale robote wykonuja solidnie a elekryka maja chyba najlepszego w okolicy :)
-
pytania
Mam 2 pytania związane z działaniem forum, nie ma odpowiednego działu nad czym ubolewam więc zadaję je tutaj: -czy forum może działać w nocy ? mam czas żeby je przeglądać najczęściej tylko w nocy -czemu mam ostrzeżenie skoro zapewniono mnie, że ono zniknie ?
-
Brzęczenie w desce po zgaszeniu....
w manulanej tez jest ten wiatraczek
-
Brzęczenie w desce po zgaszeniu....
W desce jest wiatraczek ktory wciaga powietrze przez wlot ktory jest w panelu grzewania/klimy w celu zmierzenia jego temperatury i to jego slychac najbardziej po wylaczeniu zaplonu.
-
Szyber a klima???
Haha skad sie biora takie pomysly ? Mi kiedys facet z pzu powiedzial ze jak mam klime to nie moge miec otwieranego dachu i poszedl zobaczyc :mad2:
-
skrzypiące drzwi na nie równiej powierzchni
W kazdym ASO mozesz je zamowic.
-
reflektory przednie
soczewki tez nie sa juz rewelacyjne dlatego zastanawiam sie nad nowymi reflektorami i zestawiem xenonow do H1, tylko boje sie ze te odblysniki sa jakies plastykowe
-
reflektory przednie
nikt nie kupowal tych reflektorów z allegro ??
-
reflektory przednie
Troszke mi sie juz wypiaskowały i zaczeły ostatnio słabiej świecic. Jak wygląda sprawa tych z allegro po 200 zl za strone ? To jakis plastikowy szajs czy są coś warte ?
-
Ile trzeba mieć kasy żeby kupic dobre 540/M5
Nawet na wlewie widnieje naklejka 93-98 petrol, chyba zapomniales od czego sa czujniki stukowe. Kolejna sprawa to chyba zapomniales kto latal i robil ci zdjecia twojego auta i nie uslyszal nawet zwyklego dziekuje - nie wspomne o piwku za fatyge ale to juz trzeba byc dobrze wychowanym. Bzdurami moge rownie dobrze nazwac Twoje wypowiedzi na forum wiec pilnuj sie troche ze slownictwem chlopie.
-
Ile trzeba mieć kasy żeby kupic dobre 540/M5
To bylo napewno to autko. Trzeba miec wydeptane auto i jezdzic na paliwku 98 :) Nawet scigalem sie z e39 4,4 i bylo ciut wolniejsze. Na filmiku z cyfraka to moge sobie poogladac gole dupy a nie jak auto przyspiesza.
-
Ile trzeba mieć kasy żeby kupic dobre 540/M5
Twoje auto z poprzednim wlascicielem za sterami bylo za mna, przy 160 km/h byl 2 dlugosci auta w tyle :twisted2:
-
Jaki subwoofer
Ja mam JLa 12W6v2 i jestem zachwycony. Kiedys mialem w obudowie zamknietej a od jakiegos czasu mam Bandpass - niesamowity wykop :)
-
moderatorzy poinformujcie ludzi o dzialajacym forum juz...
Ja proszę o wykasowanie mojego konta na tym forum wraz z postami, które napisałem. Tak jak wcześniej pisałem nie podoba mi się sposób zachowania osób odpowiedzialnych za to forum. To było zawsze cenne źródło wiedzy ale się wypaliło i umarło nie z winy paru aferzystów tylko z winy w/w ospowiedzalnych za forum i zasady na nim obowiazujące. Nadal jestem za usunięciem linka ze strony BMW Polska do strony BKP i myślę, że znajdą się osoby które będą to popierać.
-
dlaczego forum jest wylaczane na noc?
Myśle, że jest sporo osób niezadowolonych z forum "tego czy tamtego" i nikt nikogo nie zmusza do zaglądania, Polska wolny kraj. Jednak jest jedno ALE. Ten klub i jego forum jest przedmiotem "linka" na stronie BMW Polska i jeśli nie służy to forum wszystkim użytkownikom BMW to jestem za napisanem pisma do BMW Polska o usunięcie owego linka i powstrzymanie się od jakichkolwiek patronatów.
-
Pomorskie
Absolutnie nie rozumiem sensu jezdzenia z BMW do WFK gdy jest sie mieszkancem Gdanska...mamy Adama w Osowej wiec po co jechac tyle km ? Odwiedzilem tez kiedys oczywiscie WFK zeby sprawdzic nad czym sa te zachwyty i moje obserwacje sa takie: -co z tego ze szefowie maja gadanego jak auta naprawiaja malo solidni pracownicy -syf w zakladzie co tez swiadczy o zakladzie malo pochlebnie -ceny porownywalne -u Adama zawsze wszystko pieknie nasmarowane, przeczyszczone i uzywaja wysokiej klasy narzedzi/smarow/komponentow
-
Jakie elipsy na tyl E36? Hertz czy JBL ??
Racja śa też firmy jak Xetec ktorej glosniki z przodu osobiscie posiadam i polecam bo maja super kick-bass :)
-
Jakie elipsy na tyl E36? Hertz czy JBL ??
Powerbass robi dobre i tanie glosniki z wykopem. Nazwa odstrasza ale sa lepsze od Hertzow :)
-
Jakie elipsy na tyl E36? Hertz czy JBL ??
Zgodze sie ale wieksza frajda i napewno lepsze brzmienie :) Ale kazdy robi to co lubi. Moim zdaniem montowanie jakichkolwiek glosnikow za plecami poza subem to pomylka i psucie calej sceny muzycznej.
-
Jakie elipsy na tyl E36? Hertz czy JBL ??
Glosniki to wydatek 400 zl, maty z allegro max 90 zl, 300-400 zl panele. Boczek drzwi trzeba skrecic razem z pierscieniem z mdf przykreconym do drzwi i nie ma problemu.