Skocz do zawartości

mavic

Zarejestrowani
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez mavic

  1. mavic odpowiedział(a) na galwan temat w E38
    Wszystko zalezy od koloru tabliczki znamionowej skrzyni. Pozatym u mnie na pokrywie dolnej skrzyni jest numer oleju ktory nalezy uzywac.
  2. mavic odpowiedział(a) na wodzik temat w E32
    Napewno nie jest to normalne. U mnie przejscie na R jest gladkie, czuc delikatne szarpniecie ale naprawde delikatne. Dziwnych odglosow brak. Moze czas wyemienic olej, oby nie bylo juz za pozno.
  3. Ja polecam 540i V8 - chyba nic wiecej nie musze mowic :)
  4. Wypraszam sobie ja mam oryginalne biale kierunki :P
  5. U mnie bylo to samo, postanowilem wymienic jakis czas temu uszczelke. Chyba wwarto raz na jakis czas sprawdzic czy srobki nie plywaja w misce.
  6. Jaki masz reduktor ? Jakie cosnienie na reduktorze ?
  7. Co moje auto reklamujesz :P
  8. mavic odpowiedział(a) na xsilver temat w E32
    Tylko to diagram z e39 535i '97 :) Ja u siebie lacze bez zaworka,trojnika i zobacze jakie beda efekty.
  9. mavic odpowiedział(a) na xsilver temat w E32
    To chyba rozwiazuje problem :) http://pliki.ggn.pl/bm/dd.JPG
  10. mavic odpowiedział(a) na xsilver temat w E32
    Mi wlasnie auto skladaja i tez jest problem bo teoretycznie wg ETK tego zaworka nie ma. Etk pokazuje ze w to miejsce gdzie on u mnie byc powinien byc podlaczony gorny krociec aktywnego filtra paliwa. Wiec skoro mialem ten dziwny zaworek to gdzie byl podlaczony akt filtr paliwa to nie wiem...
  11. Do BM Serwis masz blisko i zaplacisz za badanie 1/3 tego co w Fota. Niech podlacza pod komputer, sprawdza dokladnie wszystko i zaplacisz kolo 140 zl.
  12. mavic odpowiedział(a) na loozman temat w Sprzęt audio i video
    Wywal ta tube bo to badziew - jesli juz ma byc sub to skrzynia z bass-reflexem w polce albo np 2 glosniki 20 cm w polce ale ze skrzynka powieszona w gagazniku powieszona. Zacznij od przodu czyli wygluszenie drzwi, pierscienie z mdfu i pozadne glosniki. Zdziwisz sie jak to zagra zrobione przez dobrego fachowca.
  13. Jeśli chcesz zmienić głosniki to musisz tez wygluszyć drzwi, nie widze innej możliwosci zeby to mialo zagrac dobrze. Hertze sa dobre ale ostatnio pojawily sie na rynku w bardzo dobrej cenie glosniki Powerbass, moze nazwa nie jest zechecajaca ale zbieraja same pochlemne opinie :) Radio mozesz wyposazyc w wyjscie na wzmacniacz jesli go nie ma.
  14. Tez mysle o czujniku ale widze ze dostepne sa tylko Hella Raintronic, niestety zaden ze sprzedajacych nie udpstepnia fotki jak to wyglada na szybie po zamontowaniu.
  15. Przedewszystkim podlacz sie pod ,GT One, Modic albo inny komputer. Skrzynia nie powinna szarpac, wydawac dziwnych dzwiekow. Daj do sprawdzenia auto fachowcom- zaplacisz ok 200 zl i bedziesz mial pewnosc co to za auto.
  16. Jak masz zamiar patrzec na spalanie to nie kupuj tego samochodu :) Pozatym tak jak mowi Frank. Skrzynia automat jest poprostu rewelacyjna, praktycznie niewyczuwalnie zmiany biegow !
  17. mavic odpowiedział(a) na Mloda temat w E34
    Pamietajcie, ze po zmianie silnika na wiekszy trzeba tez pomyslec o sprzegle. Wymiana skrzyni tez mocno wskazana.
  18. mavic odpowiedział(a) na mega temat w E36
    Mialem w mercedesie takie jaja jak lozysko mialo luz. Moze warto tez sprawdzic jesli czujniki sa ok.
  19. Dobrze, ze masz czujnych machanikow :)
  20. mavic odpowiedział(a) na Sajo temat w E34
    O ile mi wiadomo, xenon wydziela mniej cieplaa pobor mocy to ok 30W.
  21. mavic odpowiedział(a) na plusz temat w E32
    Kurcze nie moglem dzis pojechac ale napewno wroce do tematu. Teraz meczy mnie temat czujnika walka rozrzadu, ktos wie jak go sprawdzic , pokazuje mi na wolnych ok 1300 omów i skacze. Silnik po odlaczeniu go pracuje tak samo.
  22. mavic odpowiedział(a) na Paweł 730 temat w E32
    Da sie membrane wymienic bez zdejmowania kolektora ale jak sie torxy zjada to nie ma wyjscia. Najlepiej zamienic na srubki 10 i potem mozna odkrecac zwyklym kluczem lamanym.
  23. mavic odpowiedział(a) na Paweł 730 temat w E32
    Wtryski zostaja, wtyczki wychodza wszystkie razem z listwa - trzeba mocno szarpnac.
  24. mavic odpowiedział(a) na Paweł 730 temat w E32
    Odkrec listwy od mocowan, odlacz wszelkie wtyczki i mozna je dac na bok zeby nie przeszkadzaly. 2-3 godzinki roboty max, jak masz gaz to troche wiecej
  25. mavic odpowiedział(a) na Paweł 730 temat w E32
    Zdejmij ssacy to nie takie trudne, przy okazji zobaczysz w jakim stanie masz uszczelki pod nim. Zmien te torxy na zwykle sruby 10 :)

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.