Treść opublikowana przez mavic
-
Esso LT 71141 czy Shell LA 2634
Wszystko zalezy od koloru tabliczki znamionowej skrzyni. Pozatym u mnie na pokrywie dolnej skrzyni jest numer oleju ktory nalezy uzywac.
-
automat-czy to normalne?
Napewno nie jest to normalne. U mnie przejscie na R jest gladkie, czuc delikatne szarpniecie ale naprawde delikatne. Dziwnych odglosow brak. Moze czas wyemienic olej, oby nie bylo juz za pozno.
-
BMW e-34 jaki motor wybrać??
Ja polecam 540i V8 - chyba nic wiecej nie musze mowic :)
-
Konkurencyjne forum w BMW Trends
Wypraszam sobie ja mam oryginalne biale kierunki :P
-
Odkręcająca się pompa oleju w M60,M62 !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
U mnie bylo to samo, postanowilem wymienic jakis czas temu uszczelke. Chyba wwarto raz na jakis czas sprawdzic czy srobki nie plywaja w misce.
-
sekwencjia KME
Jaki masz reduktor ? Jakie cosnienie na reduktorze ?
-
E32-Wycinać otwory w przednich drzwiach pod midbassy?
Co moje auto reklamujesz :P
-
co to za wężyk z zaworkiem
Tylko to diagram z e39 535i '97 :) Ja u siebie lacze bez zaworka,trojnika i zobacze jakie beda efekty.
-
co to za wężyk z zaworkiem
To chyba rozwiazuje problem :) http://pliki.ggn.pl/bm/dd.JPG
-
co to za wężyk z zaworkiem
Mi wlasnie auto skladaja i tez jest problem bo teoretycznie wg ETK tego zaworka nie ma. Etk pokazuje ze w to miejsce gdzie on u mnie byc powinien byc podlaczony gorny krociec aktywnego filtra paliwa. Wiec skoro mialem ten dziwny zaworek to gdzie byl podlaczony akt filtr paliwa to nie wiem...
-
Gdzie sprawdzić samochód przed kupnem (pomorskie)
Do BM Serwis masz blisko i zaplacisz za badanie 1/3 tego co w Fota. Niech podlacza pod komputer, sprawdza dokladnie wszystko i zaplacisz kolo 140 zl.
-
Problem z Tuba
Wywal ta tube bo to badziew - jesli juz ma byc sub to skrzynia z bass-reflexem w polce albo np 2 glosniki 20 cm w polce ale ze skrzynka powieszona w gagazniku powieszona. Zacznij od przodu czyli wygluszenie drzwi, pierscienie z mdfu i pozadne glosniki. Zdziwisz sie jak to zagra zrobione przez dobrego fachowca.
-
Czy warto zmieniac głośniki?
Jeśli chcesz zmienić głosniki to musisz tez wygluszyć drzwi, nie widze innej możliwosci zeby to mialo zagrac dobrze. Hertze sa dobre ale ostatnio pojawily sie na rynku w bardzo dobrej cenie glosniki Powerbass, moze nazwa nie jest zechecajaca ale zbieraja same pochlemne opinie :) Radio mozesz wyposazyc w wyjscie na wzmacniacz jesli go nie ma.
-
czujnik deszczu - jak dołożyć?
Tez mysle o czujniku ale widze ze dostepne sa tylko Hella Raintronic, niestety zaden ze sprzedajacych nie udpstepnia fotki jak to wyglada na szybie po zamontowaniu.
-
BMW 540 V8 - co powiecie o tym silniku?
Przedewszystkim podlacz sie pod ,GT One, Modic albo inny komputer. Skrzynia nie powinna szarpac, wydawac dziwnych dzwiekow. Daj do sprawdzenia auto fachowcom- zaplacisz ok 200 zl i bedziesz mial pewnosc co to za auto.
-
BMW 540 V8 - co powiecie o tym silniku?
Jak masz zamiar patrzec na spalanie to nie kupuj tego samochodu :) Pozatym tak jak mowi Frank. Skrzynia automat jest poprostu rewelacyjna, praktycznie niewyczuwalnie zmiany biegow !
-
Jak zwiekszyc moc silnika w bmw 520i
Pamietajcie, ze po zmianie silnika na wiekszy trzeba tez pomyslec o sprzegle. Wymiana skrzyni tez mocno wskazana.
-
dlaczego abs zapala sie po ruszeniu?
Mialem w mercedesie takie jaja jak lozysko mialo luz. Moze warto tez sprawdzic jesli czujniki sa ok.
-
"Nie pali" - nietypowy przypadek rozwiązany
Dobrze, ze masz czujnych machanikow :)
-
Jak przerobić soczewki na Xenonki
O ile mi wiadomo, xenon wydziela mniej cieplaa pobor mocy to ok 30W.
-
730 V8 - wypadanie zapłonów
Kurcze nie moglem dzis pojechac ale napewno wroce do tematu. Teraz meczy mnie temat czujnika walka rozrzadu, ktos wie jak go sprawdzic , pokazuje mi na wolnych ok 1300 omów i skacze. Silnik po odlaczeniu go pracuje tak samo.
-
Membrana po raz kolejnyM60 B30
Da sie membrane wymienic bez zdejmowania kolektora ale jak sie torxy zjada to nie ma wyjscia. Najlepiej zamienic na srubki 10 i potem mozna odkrecac zwyklym kluczem lamanym.
-
Membrana po raz kolejnyM60 B30
Wtryski zostaja, wtyczki wychodza wszystkie razem z listwa - trzeba mocno szarpnac.
-
Membrana po raz kolejnyM60 B30
Odkrec listwy od mocowan, odlacz wszelkie wtyczki i mozna je dac na bok zeby nie przeszkadzaly. 2-3 godzinki roboty max, jak masz gaz to troche wiecej
-
Membrana po raz kolejnyM60 B30
Zdejmij ssacy to nie takie trudne, przy okazji zobaczysz w jakim stanie masz uszczelki pod nim. Zmien te torxy na zwykle sruby 10 :)