Treść opublikowana przez mavic
-
ronice miedzy silnikami 4,0 i 4,4?
Glowna roznica ktora odczulem jesy to ze 4,0 faluje na wolnych obrotach co strasznie wkurza a 4,4 chodzi jak nalezy :)
-
Napisy (tekst) - zmiana w Navi !!!
Rewelacja. Dziekujemy koledze !
-
Pomorskie
Jedz do Adam Serwis, robili czesto moja 540 to maja temat opanowany ;)
-
aktywny tempomat e38 nie działa grzałka kamery
Witka. Tez mam aktywny tempomat ale poki nie ma u nas autostrad w normalnej ilosci to nie mam zbyt wielu okazji tego uzywac. Ja bym podmienil ta kule od kogos sprawna i sprawdzil czy to napewno ona. Przyczyna moze byc zupelnie gdzieindziej a nowa kosztuje majatek.
-
Nowa płyta 99% pokrycia Polski??
http://rapidshare.com/users/6BP82N Potwierdzam u mnie też to działa nagrane na Verbatimie Alcoholem120% 16x.
-
moja zabudowa 5-tki E39
Niestety o Boshmannie nie mozna powiedziec ze to dobry sprzet za niewielkie pieniadze...
-
Bezobsługowa blokada zapłonu KD 2006
To bardzo znane i popularne urzadzenie. Sprawdza sie doskonale. Jest proste i przemyslane. Zaklady alarmowe zycza sobie ok 600 zl za takie cos z montazem. Najlepiej kupic na stronie producenta http://www.amt-alarmy.pl/sklep/product_info.php/cPath/5/products_id/42
-
Co wybrać E38 730D czy 740D POMOCY!!!!PILNA SPRAWA!!!!!
Mam moje auto od 2 miesiecy i zero problemow. Jezdzilem 730d i jest strasznie mulowate przy w porownaniu do 740d. Co do kosztow to sa podobne ale jak kogos stac na to auto ktore jeszcze nie jest tanie to stac go na nowe czesci.
-
Jest wreszcie Soft v.30...
Soft V30 nie wprowadza żadnych zmian dla czytników MKI-IV. Jest on dla nowszych modeli. Czyżby koniec z aktualizacjami dla MKIV ?
-
kiedy olej wymienic
wg instrukcji obslugo oznacza to ze powinienes zadzwonic do serwisu i umowic sie na wymiane oleju - wiec tak tez uczyn i nastepnym razem polecam opcje "Szukaj" :search:
-
[E39] Zamykanie drzwi po ruszeniu - jak?
Chcialbym odswiezyc temat. Czy po wylaczeniu zaplonu auto wam sie ponownie otwiera ? Ustawilem zamykanie gdy przekrocze 4km/h ale auto sie juz nie otwiera.
-
[E38] podnoszenie mocy w dieslach
PS Zastanawiam sie jak tam odczuwasz zmiane z 540iA na 740d??? To 2 zupelnie inne auta wiec nie bede ich porownywal. To co zyskalem to komfort i mniejsze spalanie. Wiadomo stracilem piekny dzwiek silnika i dynamike. Ale jestem zachwycony bo brakowalo mi tego komfortu.
-
[E38] podnoszenie mocy w dieslach
Kolega mi poczytal niemieckie fora i tam jest o wiele wiecej glosow na NIE jak na tak. Chyba odpuszczam temat.
-
[E38] podnoszenie mocy w dieslach
Dzwonilem do nich, robia za 1500 zl +25km i 60NM. Na hamowni nikt nie chce robic automata. Kontaktowalem sie jeszcze ze Strefatuningu i Vtech Pomorze - ceny i przyrosty podobne. Moze tez bedziesz robic to za 2 autka zawsze bedzie taniej ?
-
[E38] podnoszenie mocy w dieslach
Chciałbym troche odświeżyć temat. Czy ktoś robił chipa w 740d ? Jeśli tak to gdzie i jak to wpłyneło na osiągi/spalanie ? Zastanawam się nad tym.
-
AC, odciecia zaplonu itp. - trudny wybor
mavic odpowiedział(a) na Warstar temat w Papierkowa robota - ubezpieczenia, podatki, opłaty rejestracyjneZadzwon do agenta ubezpieczeniowego i wyliczy ci odpowiednie stawki. Jesli chodzi o fajne zabezpieczenie to zamontuj sobie KD 2006 http://www.amt-alarmy.pl/sklep/product_info.php/cPath/5/products_id/42
-
Pomorskie
Ty sie chyba starzejesz Panie Reda :P
-
Czym czyścicie ekrany navi ?
No wlasnie to sa jakies dziwne smugi. Myslalem ze to jest to scierwo zwane Plakiem ale wyczyscilem i dalej widac.
-
Czym czyścicie ekrany navi ?
Mam jakieś takie dziwne smugi na ekranie. Właściwie widać je tylko pod słońce. Próbowałem środkiem do monitorów LCD ale nic nie dało.
-
Czy ktos ogladal to E38 ?
No właśnie kupiłem tą 740d a teraz coś chłop podmienił na Audi ;)
-
Czy ktos ogladal to E38 ?
http://www.allegro.pl/item229358953_bmw_740d_e38_zobacz_koniecznie_super_wypas.html
-
automat 5hp30 problem
No i wymień olej filtr i uszczelke pod miska kolego jak strzynia sie jeszcze nie posypala. Olej wymienia sie co 100 tys km.
-
530 czy 540 ?
Tak szczerze to nie odczulem jakiegos powaznego zwiekszenia w kosztach utrzymania po zakupie V8. W codziennej eksploatacji odczuc mozna jedynie wieksze spalanie, 2l wiecej oleju przy wymianie oraz to, ze trzeba kupic 8 swiec do wymiany a nie 6 ;) Pozatym rzadsze sprawy to 8x cewka 2xsonda lambda ale tego sie nie wymienia co kwartal prawda ?
-
E34 - 540-ka
Bo użytkownicy tej skrzyni robią znaczący błąd - nie wymieniają w niej oleju i filtra. Ja wymieniłem i skrzynia chodzi rewelacyjnie a mam 238 tys km przebiegu - koszt to niestety ~1000 zł.
-
Lakiernik Trójmiasto
Dacar 80-384 Gdańsk ul. Śląska 8 tel. +48 58 511 06 95 Oczywiście mają komore itd. Polecam !!!