Witam Mam problem techniczny i liczę, że ktoś mi pomoże. Mianowicie miałem ostatnio wymienianą minusową klemę gdyż poprzednia padła i nie było ładowania. Po wymianie klemy i odpaleniu auta z kabli stała się dziwna rzecz.. mianowicie przestały działać mi wycieraczki, spryskiwacze i elektryka szyb. Sprawdzałem bezpieczniki w schowku i wszystkie są całe. Co mogło zdechnąć i gdzie tego szukać? p.s akumulator po dojechaniu bym doładowany na full.