Witam! Jestem nowy na forum i nie mogę znaleźć tematu z moim problemem. A mianowicie mam problemy z zegarami. Wszystkie wskazówki(licznik, obrotomierz, temp. Silnika, ilość paliwa i ekonomizer raz działają a raz nie. Częściej jednak nie działają. Jednak komputer pokładowy, podczas testów pokazuje wszystkie wartości idealnie, prędkość, obroty itd. Czy to oznacza że zegary są do wymiany czy problem tkwi głębiej? Pozdrawiam!