Treść opublikowana przez danielxc717
-
PLANUJĘ KUPNO E39 PROSZĘ O OPINIE i POMOC W WYBORZE
Każda rzędowa benzyna e39 ma vanosa tylko przedliftowe v8 nie miały. Nie słyszy się by vanos się psuł na potęgę. Jest tylko kilka przypadków na forum, ale to fury co mają nalatane grubo ponad pół mln km, więc nie ma co się martwić na zapas
-
PLANUJĘ KUPNO E39 PROSZĘ O OPINIE i POMOC W WYBORZE
Licz średnio ok 14l w trasie troszkę mniej w mieście dobre kilka litrów więcej. Miasta są różne dlatego może być 1-2l więcej, a może być takie, że spalanie będzie ciut mniejsze od 20l Vanosa słychać jeśli jest z nim coś nie tak. Warto też podłączyć pod kompa takiego co diagnozuje vanosa jeśli się boisz. Poliftowe jednostki o oznaczeniu M54 są równie trwałe co M52 do tego są bardziej ekonomiczne i elastyczne. Mają kilka pierdół z elektroniki więcej i lubią co niektóre chlupnąć oliwę. Ale to taka już ich natura nie usterka
-
E39 528i 98r.
Świetny silnik, łądny kolor i wnętrze :cool2: Tylko wywal znaczek M :)
-
E38 750 TopSpeed po odblokowaniu
:duh:
-
E38 750 TopSpeed po odblokowaniu
auto przy 50/100/200 km/h prowadzi się tak samo? Jeśli posiadasz choć trochę inteligencji to sam sobie odpowiesz na pytanei
-
E38 Crash Test ? ile ma gwiazdek ?
Jeśli nie wiesz czego nie ogarniasz to szkoda z tobą gadać. \\ Odkręć wlew oleju i dolej do pełna
-
DSC 96', nie jeździjcie tym jak by to ESP było.. bo nie jest
Myślenia? Przejrzyj jego posty i sam zobaczysz, że z tym jego myśleniem jest ciężko
-
BMW E39 525 arktissilber
To morze to na serio czy jaja se robisz>? :)
-
PLANUJĘ KUPNO E39 PROSZĘ O OPINIE i POMOC W WYBORZE
pełno takich jest przecież na forum :mrgreen:
-
523i Poszła uszczelka pod głowicą.
No i 1,8tys do przodu :mrgreen: Możesz z czystym sumieniem napoić 2 zbiorniki w aucie i swój jeden ze szczęścia od wieczora :mrgreen: i jeszcze kupa kasy zostanie :) Jeśli masło się pojawi to się nie martw bo to oznaka niedogrzanego silnika
-
DSC 96', nie jeździjcie tym jak by to ESP było.. bo nie jest
Trafiłeś na swego. Mogliście oboje się tam spotkać w rowie, ale przezyć. Może byście zmądrzeli.
-
BMW E39 523I SKRZYPI PRZY KRĘCENIU KIEROWNICĄ
A najlepiej wejść w kanał i nasłuchiwać. Druga osoba będzie kręcić kier. Wyłącz caps jak piszesz posty
-
E38 Crash Test ? ile ma gwiazdek ?
Wątpię że sprzedasz to auto bo je dobijesz albo rozbijesz. Zakładasz śmieszne tematy jak być był jakimś gimnazjalistą i opowiadasz różne śmieszne rzeczy, do tego za bardzo nie ogarniasz tego co robisz. :duh:
-
nie odpala 2,0i
to pewnie pompa padła. Nigdy nie jeździj z 10l. To jest za mało i łatwo pompę tak uwalić. Możliwe, że się już zatarła. Jak dochodzi do 15l to najlepiej tankować do pełna
-
E39 JAKI OLEJ? WSZYSTKO O OLEJU DO SILNIKA.
niektóre testy moim zdaniem nie mają sensu bo podgrzewają olej nawet do ponad 300st C. A w aucie w normlanych warunkach olej dużo powyżej 120st nie pracuje
-
nie odpala 2,0i
raczej kręciła by tylko by nie załapywał. Myślałem, że już dolałeś paliwa :)
-
BMW świruje po zmianie alternatora
Spróbuj podmienić aku od kogoś innego. Baaardzo często właśnie tak głupieje przy padniętym, padającym aku. Podmień i sprawdź jak się auto zachowuje
-
E38 750 TopSpeed po odblokowaniu
Rób w zimę na śniegu takie testy :mad2: u nas w PL. Czytam Twoje posty to aż ręce opadają. jeszcze dodaj na koniec Twoje słynne "lol" którego tu brakuje do pełni szczęścia
-
E39 525iA 2002r.
Tradycyjnie. Pirelli, michelin, continental. Coś z tych 3 marek a jakie dokładnie to nie wiem. Ja na szczęście kupuje 16" to tragedii nie będzie :) Tapicerka welur po lifcie był inny taki odświeżony moim zdaniem ładniejszy. (chodzi o kolor) Pewnie coś znajdę i wyjdzie ale z tarczami i tapicerą wyjdzie 4-5k. Tylko w moim przypadku nie zanosi się by w najbliższych 3-4lat bym sprzedawał BMW. Tak więc mody można robić poluję na taką tapicerkę, http://moto.allegro.pl/bmw-e39-m-technik-fotel-tapicerka-kanapa-sedan-i2849688130.html Nie śpieszy mi się dlatego szukam coś w pobliżu miejsca zamieszkania by nie płacić 1/4ceny za wysyłkę
-
530d Wspomaganie a łożyska oporowe
Pompa oczywiście nie wyje na postoju przy kręceniu? Bo można zawsze na odkręconym zbiorniczku kręcić w lewo do oporu i w prawo tak samo by odpowietrzyć go
-
E39 525iA 2002r.
Znam ten ból :) Ja na wiosnę mam olej w tylnym moście oponki na lato tarcze przód +klocki wymieniam całą tapicerę na polifta. (zniszczyłem sam swój fotel spodniami z zamkiem) :duh: wymiana płynów ham i wspomagania bo tego jeszcze nie robiłem i pewnie kilka pierdół się znajdzie a kilka tys pójdzie :( A baby złe :mrgreen:
-
530d Wspomaganie a łożyska oporowe
Nie wiem jak w BMW bo to tył napęd i czy to się czymś różni ale zwykle jak są zużyte łożyska to objawia się to strzelaniem chrupaniem lub lekko skokowym działaniem układu kierowniczego które na początku jest mało co wyczuwalne
-
Trzesie silnikiem na zimnym Bmw e39 2001r 525i
Odkręć lekko korek wlewu oleju na odpalonym i zobacz czy auto będzie się identycznie zachowywało. Tu będzie mega nieszczelność. A przy uszkodzonej uszczelce pokrywy gdzie lekko zasysa powietrze będzie się objawiało takim telepaniem. Ale czy to akurat to na 100% to nie mam pojęcia
-
nie odpala 2,0i
dolej tak będzie szybciej :)
-
nie odpala 2,0i
bo są 2 pompy w baku a bak dzielony na 2 części. Tam gdzie pompa zasysa paliwo do wtrysków masz prawdopodobnie pustkę. Możesz wykonać test nr 6 i się przekonasz. Dolej te 10l to nic nie kosztuje i tak musisz tankować i tak