Skocz do zawartości

swiroman84

Zarejestrowani
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez swiroman84

  1. Kolego usrałeś się tych turbin. Faktycznie w N47 poprawiono smarowanie i widać to po rozrządzie który pada z większą częstotliwością niż turbo w M47. Finansowo jednak taniej wychodzi wymienić turbo niż silnik
  2. Czyli w N47 nie ma turbo i DPFa?! Pewnie tylko rozrząd się zużywa :mrgreen: Bez jaj wszystko się zużywa poczekajmy tylko jak N47 zbliży się realnymi przebiegami do M47 i wtedy można będzie podyskutować nt. bezawaryjności N47.Sam widziałem jak w N47 pękła ośka w kolektorze dolotowym na której zamontowane są 4 klapki i mało brakło a jedna wpadła by do silnika. Wg. mnie jedynym plusem N47 jest trochę mniejsze spalanie a reszta to to samo.
  3. Czy nagłośnienie individual nie posiada także dodatkowego wygłuszenia kabiny? Warto by było o tym pomyśleć przy montażu żeby wyruszyć np. drzwi bo zestaw zacnie się prezentuje. Zmiany w aucie na duży plus :cool2: :cool2:
  4. Poczytaj sobie ten wątek viewtopic.php?f=158&t=146142
  5. to będzie część nr. 7
  6. Potwierdzam :cool2: Kolega gorik79 mi też pomógł szybka wysyłka i temat załatwiony w końcu CISZA :cool2: Polecam :cool2: :cool2: :cool2:
  7. Właśnie zajrzałem pod osłonę silnika jako wygłuszenie dali piankę i a w miejscu rurki od egr jest na to naklejony kawałek filcu z folią alu. Co myślicie żeby pod osłonę dać filc z alu nawet kilka warstw i pod oryginalne wygłuszenie maski dać tez film z alu :?: Do tego nadkola od zewnątrz matą bitumiczną z alu.
  8. Czyli maskę wykleić matą bitumiczną z aluminium a pod osłonę silnika dać filc niepalny. Nadkola też matą bitumiczną z aluminium czy zwykła i co w środku kabiny :?: jakie firmy polecacie jeśli chodzi o maty :?:
  9. Co polecacie do wygłuszenia maski, silnika i nadkoli. Chodzi mi o konkretne maty gdzie jakie zastosować?
  10. 2 :cool2: felgi tez zajebiste
  11. Musisz wymienić tą rurę. Ona z czasem się kurczy a guma pęka. Jak kupisz nowa to zobaczysz o ile jest dłuższa.
  12. Fajnie dzięki :cool2: teraz ile tego wziąć i czy oklejać całość ,czy tylko białe powierzchnie od wstecznego :?: Jak będziesz przypadkiem w PTB to się odezwij do mnie zostało mi trochę folii więc mogę ci dać. Sam oklejałem jak dobrze poszukam to i szablon się znajdzie.
  13. U mnie też zgrzytało w przednim zawieszeniu głównie na progach zwalniających. Wymieniłem oboje amortyzatorów i górne mocowania teraz jest cisza. Wcześniej wymieniłem jeden wahacz i łączniki stabilizatora ale dopiero ostatnia wymiana załatwiła temat.
  14. Ja też mam dużą navi a auto jest z początku produkcji. Istnieją 2 typy nawigacji: - professional duży ekran - business mały ekran ( pre lci tylko strzałki) Także wszystko zależało od kupującego.
  15. Felgi fajne ale co do navi zastanawiam się czym będziesz sterować?
  16. Kolego VOLKI zobacz sobie ten temat viewtopic.php?f=31&t=218079
  17. Tu się z Tobą nie zgodzę :nienie: koszt eksploatacji skrzyni automatycznej jest mniejszy. Wymiana oleju z miską to ok 1000zł i wymiana co 150 tyś. O awaryjności cisza. Poczytaj trochę o skrzyni manualnej problemy z wrzucaniem 1, koła dwumasowe, sprzęgła, zaworki dławiące, drgający lewarek itp. Co do spalania to w mieście litr więcej ale w trasie bez różnicy. Warto przemyśleć wybór
  18. Jeśli chodzi o R6 to tylko z automatem zapas mocy jest a komfort jazdy większy
  19. Twoja ma 4100 do 4300K. Najlepiej wymień 2 żarówki i kup w okolicach 5000K tylko uwaga na podróbki
  20. Da radę sam to zrobić. Jeśli ma podstawowe narzędzia to nie widzę problemu a inspekcje możesz samemu skasować
  21. Ładny wykres i zajebisty wynik :cool2:

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.