Treść opublikowana przez swiroman84
-
Hakelbery BMW E90 335i Montego Blue
Zajebisty kolor :cool2:
-
Demontaz bocznego kierunkowskazu e90
Najlepiej otworzyć drzwi tam jest szpara od błotnika i jakimś długim drutem (bądź dwoma spróbować wyciągać. Łatwe to nie jest ale do wykonania. Powodzenia :cool2:
-
problem z przeglądem - fotele BMW Performance
Ja ostatnio miałem fajny przegląd. Pan diagnosta sprawdził czy się VIN zgadza wypalił papierosa podczas rozmowy i podbił dowód, opłata 99zl :norty: W życiu nie widziałem takiego przeglądu
-
Ranking opon zimowych do naszych BMW
Wielosezonowe, uniwersalne do wszystkiego czyli do niczego :mrgreen:
-
[e9x] Automat 6hp19 -problemy z automatyczną skrzynią biegów
A sprawdziłeś poziom oleju w skrzyni? Kiedys w skodzie jak miałem za mało oleju to skrzynia też dziwnie pracowała.
-
Ranking opon zimowych do naszych BMW
Potwierdzam Nokian WR A3 :cool2:
-
problem po wymianie amorków i prośba
link poprawiony http://allegro.pl/amortyzatory-monroe-bmw-3-e90-e91-przod-tyl-kpl-i3502459641.html
-
problem po wymianie amorków i prośba
ZEAIR mamy podobny vin va20945 :cool2:
-
Problem z licznikiem, wskazówka obrotomierza nie działa
Sprawdź napięcie ładowania może regulator napięcia trzeba wymienić. W ukrytym menu możesz to sprawdzić
-
problem po wymianie amorków i prośba
wychodzi na to że sprawny amortyzator "wspomaga" sprężynę i odciąża ją wypychając auto do góry
-
problem po wymianie amorków i prośba
Zawieszenie standardowe 320d P 37,5 cm T35,3cm Właśnie przymierzam się do wymiany wszystkich 4 szt. na monroe
-
[E9x] amortyzatory, sprężyny - jakiej firmy wybrać?
Czy przy wymianie tylnych amortyzatorów wymienialiście też górne mocowanie? Patrzyłem na realOEM i górne mocowanie składa się z 2 części (Nr. 6 i 7 http://www.realoem.com/bmw/showparts.do?model=VC31&mospid=48480&btnr=33_1263&hg=33&fg=45&lang=pl) plus tuleja uszczelniająca. I teraz nie wiem czy w razie czego mam kupić 1 komplet czy 2 bo tam jest dziwnie napisane ilość 2, to jest zestaw na obie strony czy jak :?:
-
Co to za odgłosy z silnika ?
Zapowiada się że do wymiany bądź regeneracji jest TURBO. U teścia w 3.0tdi tak było jak zimny jechał pięknie a tylko się dobrze rozgorzał przechodził w tryb awaryjny i turbo off. Oczywiście gaszenie auta na parę minut pomagało wtedy znowu jechał jak należy. Żadne efekty dźwiękowe nie towarzyszyły tej usterce.
-
[E9x] amortyzatory, sprężyny - jakiej firmy wybrać?
A co powiecie na taki zestaw http://allegro.pl/amortyzatory-monroe-bmw-3-e90-e91-przod-tyl-kpl-i3429268565.html
-
[E9x] amortyzatory, sprężyny - jakiej firmy wybrać?
Czy amortyzatory z 320d LCI pasują do wersji Pre-LCI? Chodzi o standardowe zawieszenie
-
bmw 3 GT
3GT ma płytę z F30 w wersji przedłużonej dostępnej tylko na rynku chińskim
-
ppatryk -->> E92 320dA
Felgi zajebiste :cool2: Obstawiałem ten wzór od samego początku i się nie zawiodłem wygląda kozacko. Powiedz jak się jeździ bo z tyłu naciąg jest spory
-
E 91 KOTA
Powiedz mi jak silnikowo wypada porównanie duża różnica jest :?:
-
E 91 KOTA
Ładna :cool2: gratuluję Bardzo szybko ci poszło ze znalezieniem nowego
-
M47 163KM - PODWYŻSZONA EMISJA ZANIECZYSZCZEŃ
Miałem taki sam problem. Wymiana zaworka od sterowania podciśnieniem pomogła http://www.realoem.com/bmw/showparts.do?model=VC31&mospid=48480&btnr=11_3659&hg=11&fg=45 pozycja nr.1
-
E90 318d- żywotność silnika (ile może przelatać?)
No tak a skąd masz wiedzieć czy ktoś silnika nie wymienił przecież nie masz go od nowości :norty:
-
E90 318d- żywotność silnika (ile może przelatać?)
Parę postów wyżej dałem przykład pękniętego bloku z naszego forum. O panewkach czy korbach w M47 słyszałem tylko od ciebie a ponoć jest to częsta usterka dla tego silnika. Moje zdanie jest takie, że jest to obojętne czy silnik jest M czy N jeśli będzie użytkowany "bez głowy" ( np. wymiana oleju co 30tys. czy katowanie na zimno) to tylko przyspieszy zużycie wrażliwych podzespołów chociażby turbo. Prędzej czy później coś "strzeli" Fakt jest faktem że o turbo w M47 słychać sporo mniej niż o rozrządach w N47 :norty:
-
E90 318d- żywotność silnika (ile może przelatać?)
W wątku właściciel auta napisał kompletnie co innego. Proszę bardzo znalazłem w temacie o rozrządzie N47 z 19 lutego 2013 http://bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=70&t=178507&start=360 Możesz rozwinąć temat ? Scianka w tym miejscu ma okolo 5mm miedzy cylindrami. Pekniecie jest na tyle malo widoczne ,ze nie odroznia sie od rysek wystepujacych na calej plaszczyznie po zdemontowaniu glowicy. Dopiero dobre wyczyszczenie wrecz wyglaskanie ukazuje co jest pod spodem.Co ciekawe pekniecie postepuje od dolu bloku.Czyli jak splanujemy blok pekniecie bedzie jeszcze wieksze.Dla mnie ten silnik jest jednorazowy przy zlej eksploatacji. Pewnie wiekszosci z uzytkownikow to nie bedzie dotyczyc ale co widzialem to widzialem i ciezko mnie bedzie przekonac ze bedzie to dobry silnik na dluzsza mete.
-
E90 318d- żywotność silnika (ile może przelatać?)
Jeśli chodzi o N47 to jest jeszcze jedna usterka o której kolega nie wspomniał pękający blok viewtopic.php?f=70&t=212337
-
Proszę o pomoc odnośnie CHIPTUNINGU !
Też polecam GCS