Treść opublikowana przez swiroman84
-
M3 F80 Limuzyna order + M Event 2014 str13
Zajeb sztuka :cool2:
-
E92 335D PERFOMANCE 443 KM 710 nm black and red :)
Bardzo ładne autko super zadbane. Pięknie dokoksowane :cool2: pewnie spore problemy z trakcja są :?:
-
M3 F80 Limuzyna order + M Event 2014 str13
Gratualcje czekamy na pełny opis oraz zdjęcia które będą piękne obojętnie jak będą zrobione :cool2:
-
Jakie klocki i tarcze hamulcowe
Jakie tarcze na przód polecacie 320dA i jaka cena osłon co są za tarczami VA20945
-
bbrys E90 320d - Sprzedana
Ja mam czarną końcówkę ultera i do tego dyfuzor LCI tak to wygląda https://www.dropbox.com/s/whr6od3kwry6wsa/IMAG0324.jpg
-
E92 335D PERFOMANCE 443 KM 710 nm black and red :)
Bardo ładna sztuka. Zmiany na duży plus :cool2:
-
CO TO ZA BYK ;)
CO TO ZA KOMUCHA MI TU WYSYŁASZ ? coś Ci się pomyliło chyba !!! tu jest forum a nie jakieś patriotyczne przywiązania do partii politycznych :mad2: Odpowiedziałem tak jak zatytułowałeś temat. Nie ciskaj sie bo ci żyłka pęknie
-
CO TO ZA BYK ;)
http://e.pardon.pl/pa887/cf6377e30019547447cf2453
-
GPower SKI/SK2/SK2CS dla M3 E92. Opinia, opis, recenzja.
Opis fajny jak zwykle :cool2: Wujek popraw dane bo wpisałeś 100-250 w 8.3s Swoją drogą reklama dźwignią handlu a ostatnio na każdym kanale lecą reklamy białej BMW M3.
-
GPower SKI/SK2/SK2CS dla M3 E92. Opinia, opis, recenzja.
Lubię czytać ten wątek pojawiają się w nim cyfry nieosiągalne i niewyobrażalne dla przeciętnego kowalskiego. Mimo że wydałeś kupę kasy i deklarowanej mocy przez Gpower nie masz to nie robisz z tego checy jesteś mega obiektywny zdajesz relację że wszystkiego co na + co na - i cieszysz się z tego co masz (a jest z czego). Wyniki są piękne i robią wrażenie cały czas ci kibicuje w dalszym polepszaniu swojej multipli w dizlu. Wujek jesteś :cool2:
-
chip tuning - wykres
180KM
-
Moja E91 335d Oferta nieaktualna;)
O panie ale żeś poszedł z modami. :modlitwa: Pięknie wyszło :cool2:
-
Chiptunning - podjecie decyzji PLUSY i MINUSY
Mam auto bez dpfu ale po programie więc się załapałem. Moim zdaniem warto zrobić chipa autko jest bardziej elastyczne lepiej się zbiera. Wszystko zależy od tunera. Jeśli gosciu wgra ci gotowca i nie ma hamowni to lepiej odpuścić.
-
E90 330i CZARNA - SESJA ZDJĘCIOWA str. 33
Bardzo ładne auto na wypasie :cool2: Gratuluję zakupu
-
E90 330xd M pakiet DO ZAMKNIĘCIA
Ładna jest i w dodatku LCI :cool2: Widzę że bardzo szybko "leczysz rany" powodzenia w poszukiwaniach.
-
E90 330xd M pakiet DO ZAMKNIĘCIA
Współczuję to było naprawdę piękne autko zawsze z zaciekawieniem i podziwem czytałem twoją galerię. Masa pracy i kasy poszła się jeb.. . Najważniejsze że tobie praktyczne nic się nie stało bo to zdrowie jest najcenniejsze i nie da sie go kupić. Jeszcze raz współczuję i życzę ci szybkiego powrotu do zdrowia fizycznego jak i psychicznego oraz cierpliwości w poszukiwaniach godnego następcy
-
Moja E91 335d Oferta nieaktualna;)
Jest szatan czekam na zakończenie prac nad projektem.
-
Moja E91 335d Oferta nieaktualna;)
Dobre podejście do tematu zakladasz najlepszy zestaw audio :cool2: Szkoda by go było gdybyś nie wygluszył samochodu a tak wykorzystasz go w 100% Mody w twojej E91 powalają na kolana :modlitwa: Wygłuszyłeś też podłogę?
-
E90 dziwny dźwięk po wymianie turbiny
Klapki klapkami ale wróćmy do meritum.
-
E90 dziwny dźwięk po wymianie turbiny
Doszedłem do wniosku że jedna robota będzie bo i tak miałem wszystko czyścić a klapki już popuszczały olej. Duży plus to napewno święty spokój a z drugiej strony wydaje mi się że nie ma tak mocnego kopa w plecy tylko płynne wejście z niskich obrotów. Ciężko stwierdzić bo musiałem wymienić turbo. Z tego co wiem to podobno jedna klapka już się zablokowała.
-
E90 dziwny dźwięk po wymianie turbiny
Kolego amsat możesz rozwinąć swoją myśl o złym montażu. Ewentualnie pokaż na schemacie która to część jest źle zmontowana. Ja wszystkie uszczelki od turbo, ic ,kolektora dolotowego oraz egr mam nowe. Ten dźwięk to takie dudnienie terkotanie lekkie dzwonienie sprawdzałem też koło pasowe ale wydaje się być ok
-
E90 dziwny dźwięk po wymianie turbiny
.
-
E90 dziwny dźwięk po wymianie turbiny
Chodzi mi o takie terkotanie najlepiej slyszalne na końcu filmiku. Turbina jest fabrycznie nowa więc zmienna geometria powinna być dobrze ustawiona Zapomniałem dodać że wszystkie uszczelki od turbo i ic też wymienione a przy okazji wywalania klapek zmienione też uszczelki od kolektora i egr
-
E90 dziwny dźwięk po wymianie turbiny
Parę dni temu wymieniłem turbino bo padło sterowanie geometrią i się późno załączała błąd 4530. Postanowiłem kupić nowe turbo mitsubishi do tego wszystkie uszczelki przewód olejowy oczywiście wymiana oleju i filtrów też była. Nowe turbo ładnie chodzi tylko irytuje mnie dźwięk jak puszczę gaz wcześniej tego nie było (tzn. na starej)zazwyczaj pojawia sie w okolicach 1500obr/min. Postanowiłem go nagrać https://www.dropbox.com/s/4nci9mhm8j7veu0/VIDEO0016.mp4 Jakieś sugestie? Reklamować turbo? Dodam że błędów żadnych nie ma
-
e91 padła turbina ?
Gdybym nie widział to bym nie pisał i nie zasmiecał forum. Ile jest takich przypadków to nie wiem jeden widziałem było to w e60 177km N47D20A