Treść opublikowana przez swiroman84
-
BMW E90 320D jakie parametry?
Mój przed chipem też szedł wg. licznika 235km/h i to jest przeklamanie bo naprawdę jest kaganiec na 225. Teraz po chipie jak narazie trochę ponad 250km/h pokazał ale wystarczyło zeby Pan w X5 40d był w szoku bo nie mógł mnie dojść aż sam się zdziwilem (katalogowo ma prędkość 236km/h). Napewno mu było przykro bo widziałem że cisnął ile fabryka daje a tu takie 320d go objechało. Na przyśpieszenie bym nie wygrał ale od 180 jechaliśmy równo do 230 potem mu odjeżdżalem :mrgreen:
-
Regulacja elektryczna lusterek
Mam zwykłe lusterko tylko grzane, trochę inaczej wygląda w środku. Z tej fotorelacji wynika że ta ostatnia wtyczka u Mnie jest na wierzchu po zdjęciu samej obudowy. Mimo wszystko jeszcze raz sprawdzę styki :cool2:
-
Regulacja elektryczna lusterek
Witam Jest jakieś rozwiązanie Tego problemu :?: W lusterku pasażera przestała mi działać regulacja w poziomie. Zdjąłem obudowę lusterka ale wtyczka wygląda ok nie ma żadnej wilgoci.
-
Antyradar
Może chodzi o LEGITYMACJĘ EMERYTA I RENCISTY :norty:
-
jaka koncówka wydechu do e91 ?
Ja kupiłem w czarnym chromie i dyfuzora nie było. Zadzwoń do ULTERA i się zapytaj czy można zamówić bez tego szajsu
-
Opony zimowe do e90
Ja kupiłem nokian wr a3 od 3 tygodni leżą i nie było kiedy zmienić. Jazda na letnich w takich warunkach to dramat
-
opony letnie do 320 d
Miałem kiedyś ten sam dylemat i kupiłem 225/45 R17. Na przodzie mam 8 cali a na tyle 8,5 cala i wcale źle to nie wygląda (opona jest równo z felgą). Śmiało zmieniaj
-
wymian listew srebrnych na czarne lub carbon!
Jaką folię kupić carbon 3M czarny mat CA-421 czy carbon 3M czarny wysoki połysk CA-1170.Jaką macie u Siebie? Rolka 122x100 wystarczy?
-
Grupowe kodowanie/aktualizacje Slask/Malopolska/Podkarpacie
A Ja mam zaufanie do Ciebie i do tego co robisz. Czekam kiedy będziesz w łódzkim albo nawet w moim mieście to napewno skorzystam z twoich usług :cool2:
-
Grupowe kodowanie/aktualizacje Slask/Malopolska/Podkarpacie
W takim razie jak zaktualizowac auto zeby nie stracić chipa?
-
[E90] Czujnik zaparowania szyby? Klima głupieje...
Jak kupisz nowy czujnik to w komplecie jest plastikowy przymiar dzięki któremu prawidłowo go zamontujesz
-
[E90] Czujnik zaparowania szyby? Klima głupieje...
Wczoraj wymieniłem czujnik zaparowania. Czy potrzebna jest jakaś adaptacja tego czujnika :?:
-
Grupowe kodowanie/aktualizacje Slask/Malopolska/Podkarpacie
W takim razie trzymam cię za słowo i czekam na swoją kolej
-
Grupowe kodowanie/aktualizacje Slask/Malopolska/Podkarpacie
A do centrum byś nie zawitał Dziqsek? Do łódzkiego zapraszam :mrgreen:
-
wymian listew srebrnych na czarne lub carbon!
I jak wam idzie oklejanie? Sam zacząłem się zastanawiać nad takim zabiegiem. Ile i jaka folię muszę kupić i czy trudno jest dopasować folię na rogach?
-
320d wymiana termostatu EGR
Wymień termostat egr jego temperatura otwarcia to właśnie 75st.
-
E90 320d poduszki silnika - rozne twardosci?
Jak można to naprawić bez wyciągania zbiornika?
-
jakie opony zimowe do E90?
Wyższy wskaźnik nośności dla tej opony to 94H XL. zobaczę jeszcze z tym oznaczeniem. Dzięki za zainteresowanie :cool2:
-
jakie opony zimowe do E90?
Nie zrozumieliśmy się. Chodziło mi o to że producent samochodu czyli BMW przewiduje ROF a ja nie chcę ROF i stąd pytanie o nośność.
-
Grupowe kodowanie Wielkopolska/Poznań
Szkoda że mam 300km do Poznania bo bym się pisał
-
jakie opony zimowe do E90?
Wszystkie linki już wcześniej przejrzałem ale dzięki za zainteresowanie. Będę się skłaniał bardziej w stronę Nokian WR A3. I jeszcze jedno pytanie jaki indeks nośności brać :?: Wg. producenta 91H tylko że pewnie ROF a ja chcę zwykłe.
-
jakie opony zimowe do E90?
Podobno Nokiany WR D3 są bardzo miękkie a o Semperitach opinii brak. Czym się różnią NOKIAN WR D3 od Nokian WR A3 :?: Ktoś miał styczność z Yokohama W Drive 205/55 R16 91 H :?:
-
jakie opony zimowe do E90?
Witam odgrzewam kotleta. Chcę kupić oponki zimowe w rozmiarze 205/55 R16 możecie jakieś polecić :?:
-
2008 M3 E90 - Srebrny, manualna skrzynia, wersja amerykańska
Jakie są oficjalne wyniki :?:
-
[E90] Czujnik zaparowania szyby? Klima głupieje...
Ja też bym się pisał na taki czujnik jak będziesz mial. Oczywiście nie za free