Treść opublikowana przez mikan
-
Dedykowany FMIC do E46 320D z FMIC.PL
Wiem , właśnie o ten pierścień mi chodziło, jak połączyłeś ta część i czym, z kolankiem. Musi się przecież mocno trzymać bo ostro dam dmucha a pierścień się łatwo zgniata. Masz foto połączenia ... albo czym konkretnie to łączyłeś ?
-
Dedykowany FMIC do E46 320D z FMIC.PL
Hmm. Możesz dokładniej ? Jako, że sam to przerabiałem to średnio sobie to wyobrażam bez połączenie kwasówką bo kolanko i ori wąż ma taką samą średnicę, obejma zgięlaby wewnątrzą metalowa wkładkę w ori wężu.
- Wzmacniacz (oryginalny) do e46
-
Wzmacniacz (oryginalny) do e46
Gra gra dużo lepiej na HK, a jak jeszcze wyrwiesz jakiegoś professionala to w ogóle. Miałem leona 2004r ( model I ) to akurat byłem załamany jakością i mocą ori głośników i ori radia. Teraz w e46 mam hk.
-
E46 320d Edition Exclusive by Krzysztof_Toruń
Szymon-0 ty nie masz problemu/schizy bo masz czorny kolor :) Ja niestety titansilber, stąd wyczulenie, szkoda że Krzysztof do pracy do Bdg nie przyjeżdża e46 bo bym ocenił na żywo.
-
Dedykowany FMIC do E46 320D z FMIC.PL
ALe ori wężę ciąłeś żeby kolanka zamontować ? Trzeba by porównać litraż właśnie ... a nie - dobra, widzę - ten jest wyższy.
-
E46 touring - ile miejsca?
Myślę, że tu nie będziesz miał problemów z długością - klasyk, ba - do tego z duszą :) http://allegro.pl/mercedes-500-sec-karawan-niepowtarzalny-egzemplarz-i4279506110.html
- podszybie
-
E46 320d Edition Exclusive by Krzysztof_Toruń
Zobaczysz bez słońca ... Ja mam fioła na tym punkcie, to wszędzie widzę różnicę ... ewentualnie na 3 i 4 zdjęciu, ale pewnie mi się wydaje. Sprawdź pod jarzeniówką na stacji albo jak jest bardzo pochmurno ale widno ,lookając po skosie z przodu.
-
320i mrugaja ksenony
Ale mrugały wam na dziurach/nierównościach czy pulsowały jak staliście np w korku ?
-
E46 325 2005, Białystok WBABD33455PL07253
mikan odpowiedział(a) na szadol temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażI to żaden mPakiet.
-
Wasze opinie na temat spalania na takich felgach.
Ja mam r17 ori na jakich wyszła z fabryki, opony 225 45 - zima lato. Innych nie miałem założonych, palę się na r18 od mPeta ale rozważam jeszcze ... Co do babli, mam już 2gi komplet letnich, półtora kpl zimówek i żadnych babki nie było. 3/4 jazdy to miasto, choć w konsekwencji to więcej km robię po trasach, mimo że rzadziej. W życiu na mniejszy rozmiar bym nie przeszedł bo samochód nie wygląda, za duży profil itd.
-
bmw e46 328 vin.WBABM51020JH27529
mikan odpowiedział(a) na wonski30 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażCo za obwieś zapyziały robił te zdjęcia ... chyba dla innego obwiesia. Nie wiem czemu się tą pozycją zainteresowałeś.
-
E34 v8 vin ge13383
mikan odpowiedział(a) na Tomeszek temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażZadbane, niezjedzone, manual ... nie za tyle ile ta zglebowana.
-
bmw 535d gt 2012 WBASP81000C966863
mikan odpowiedział(a) na mabrahoo temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażWypadało by chociaż samemu zgodnie z regulaminem rozkodawać vin, po PL i porównać chociaż czy się zgadza, potem najlepszy warsztat specjalizujący się w bmw, w regionie i aso, ale dobre aso.
-
e39 540i Touring GDAŃSK WBADJ51090BH20024
mikan odpowiedział(a) na 1 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażBez przesady to nie 7er ale stare 5er - co tu ma się psuć, analogicznie w wyposażeniu w e46 też nie ma się co psuć. Wychodząc z tego założenia powinno się szukać e46 na 4x korbkach, manualnej klimie, najlepiej bez radia a w ogóle to niczego nie ruszać i mieć klimę wyłączoną. Ktoś kupi biedaka to albo dołoży albo będzie się bujał biedakiem, stosownie do podjętej decyzji o jego wyborze.
-
filtr k&n e 46 320 d
Do 330i ktoś się znajdzie.
-
filtr k&n e 46 320 d
Bo po jakimś czasie a konkretniej przebiegu sama z siebie pada. Co do filtra kn, miałem kiedyś ori wkładkę po poprzednim właścicielu w jakimś tam samochodzie, ale bez przeróbek nie ma sensu moim zdaniem, w swojej mimo przeróbek mam wystrojone na ori filtrze, który wymieniam regularnie i tak też pozostawiam.
-
E46 325i 2002r WBAEV31030KL35715
mikan odpowiedział(a) na Piotr.B temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażSzymon-o sensownie jak zawsze :cool2: Dobry opis spostrzeżeń.
-
BMW E36 318i WBACA31080EG68559
mikan odpowiedział(a) na mlody1434 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażviewtopic.php?f=44&t=72889
-
Najmocniejsze M47 w PL!! SPRZEDANA !! ->FamilyCar E46 330dA
Nie spodziewałem się takie wypowiedzi, najprawdopodobniej duch "sportu" był krótkotrwały i chwilowy :) Ktoś napisze, że dorósł do at albo że wygodne czy coś ... dla mnie masakra jazda w At, nawet w nowym x3 w 8stopniowej. Jak tobie pasuje to najważniejsze.
-
Materiał znajdujący się pod wykładziną
Pewnie się da wyjąć i sprawdzić czy nie ma ognisk rdzy przez takie zalanie czy systematyczne przeciekanie przez te boczki drzwi. Ewentualnie sprawdzić, czy nie zbutwiało coś - chociaż jak to sztuczne to nie powinno.
-
e61 530d VIN .....CP37482
mikan odpowiedział(a) na lukolo85 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażMógł jeszcze dalej odejść robiąc zdjęcia. Brak zdjęć fotela kierowcy w ważnym miejscu i kierownicy z lewej strony - klasyka. Skoro to ukrywa to już niedobrze.
-
[E46] 328i - Tuleje poliuretan/bicie tarczy?
Są różne rodzaje tulei, bodajże 3 - ze względu na twardość.
-
Jaki olej do bmw e46 320i po regeneracji ??
Nie wiem, jak pisałem - takie remonty robiłem w samochodach innych niż bmw, wtedy z racji wieku i najczęściej szlifu wybierałem minerał. Tu nie ma szlifu i jest to bmw. Co do wymiany oleju w nowym pojeździe lub jakiejkolwiek wyżej wspomnianej "regeneracji" wymieniłbym z takiego jaki powinien być na taki jaki powinien być, po 2-3 tyś.