Treść opublikowana przez mikan
-
Jaki olej do bmw e46 320i po regeneracji ??
Co do kwestii oleju to bym polemizował, bynajmniej takie zabiegi przeprowadzałem najczęściej w starszych samochodach, gdzie taki olej był wymagany i nie było to bmw. Raczej wymieniłbym olej z takiego samego na taki sam po 2-3 tyś, takiego jak jest zalecany stosownie do specyfikacji samochodu.
-
bmw e46 330d vin wbael91040pa26673
mikan odpowiedział(a) na donbdg temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażTy chcesz konkretnie 330d 184 ? Jaki masz budżet ? Nie chce tobie swojej ożenić, ale może rozejrzysz się po ogłoszeniach forumowych, niekoniecznie nowych użytkowników, z maja.
-
E46 - 330d Turosprężarka
Oj kolego to samo robiłem po kupnie - sam filtr, przy następnej wymianie oleju już był bałagan ... wymień całość na nowy ( membrana itd ) ale już nei filtr co separator. Może się unormuje, koszt niewielki.
-
usunięcie zaworu cdv 320d m47n
No ok, jakieś minusy usunięcia ? Na dłuższą metę.
-
Jaki olej do bmw e46 320i po regeneracji ??
zbyszek80 czyli popierasz teorię, że nowe pojazdy - od momentu wyjechania z salonu, mogą trzasnąć 30 tysi na jednym oleju, a nie np profilaktycznie wymienić go po 2-3 tysiącach od poprawnego dotarcia ?
-
[E46] 328i - Tuleje poliuretan/bicie tarczy?
Jeśli chodzi o tuleje ( motylki ) na wahaczu to ja chciałem kiedyś, ale odpuściłem - co rok wolę meyla hd kupić i wymienić, grunt żeby był z dobrego źródła, bo mi z IC jakiś syf się rok temu trafił i będę teraz zamawiał z czescibmw.pl Niby piliuretany są w różnych kolorach, niby bardziej miękkie lub bardziej twarde, ale moim zdaniem warto jak całość kpl samochód jest w nich. Ja lmf wywaliłem po paru dniach .. takie miękkie.
-
E46 320d Touring by be..mw | SPRZEDANE
Nie zrozumieliśmy się - chodziło mi o to, że wiem co będzie w paczce którą zamówię dopiero :) Schowek fajny, ale nie każde okulary tam wchodzą - moje akurat nie wchodzą, ale ja tam będę robił miejsce pod iPoda, więc nie takie było przeznaczenie. U mnie się klapka uratowała, jest cała i nieporysowana. Ja schowek na napoje odpuszczam, bo poza colą w puszcze inne w butelkach będą przeszkadzać w zmianie biegów. A dlaczego chcesz osłonę/wspornik tunelu wymieniać ? Rusza się czy porysowana ? Zaciski już kupiłem ... 2 lata temu, z klockami i tarczami dałem 600zł ale złożone, ze spinkami itd. Chce je dać do piaskowania, potem zestaw autofrena albo inny uszczelek, gumek ... zależnie od stanu może nowe tłoczki hamulcowe - choć wygląda idealnie, oczywiście tarcze i klocki będą nowe. Niestety mi brakuje czasu ... Nie Ori radio miałem, 2 miesiące, pociągnąłem kable grubości palca wskazującego, wzmachol, skrzynia, głośnik 1400, najwyższy model pioneera a`la "jednokolorowa bieda" nahamichi ( miałem z poprzedniego wozu ), ale wyjąłem sprzedałem i założyłem z powrotem Ori, kable pozostały - nie pasowało.
-
E46 320d Touring by be..mw | SPRZEDANE
Ja mam Al-e i jak kiedyś pytałem to niby koło 400zł / szt w PL. Dobra cena kloszy i uszczelki ... tą "od wejścia" uszczelkę też muszę wymienić, bo kurtkami wciskając się do środka rozwaliłem przetarłem ją sobie. Ja już wiem co będzie w paczce - klosze, kierat, multi, uszczelka ... na montaż czeka podstopnica, podszybie, schowek na okulary, wkładka popielniczki nie dla palaczy [ to z nowych rzeczy z aso ] ( bo przerobić trzeba w środku ), używki zaciski od 330d/i z jarzmami ... eh tylko czasu brak i narzędzi właściwych. Radio cd professionala sobie odpuściłem bo w PL ceny straszne a i tak większość uszkodzona, a szkoda bo na moim HF fajnie by grał.
-
E46 320d Touring by be..mw | SPRZEDANE
Ładnie ładnie ... sam się przymierzam od dawna - ile klosze i uszczelka ( to jest ta zewnętrzna jednolita, która całe wejście uszczelnia ? ) na Łotwie ? Bo rozumiem, że z Łotwy.
-
bmw e46 330d vin wbael91040pa26673
mikan odpowiedział(a) na donbdg temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażBo w twoim i moim pięknym mieście, zwłaszcza "brać" bmw wszelakich klubów, kupuje zawsze "okazyjnie", nigdy "nie przepłaca" - e90 to max 50tyś, e46 18 -20 to już jakiś masochista, ale jak 330ci polifta w mPakiecie to są śmiałkowie którzy za "ideał" przepłacą 30 tys ... ale wtedy to już mucha nie siada, ma do 160 tyś przebiegu i nigdy nic nie malowane. Za to preferują idealne, wręcz lepsze niż "jak z fabryki" przeróbki super osranych angoli. Tą wskazaną sztukę tak czy siak bym odpuścił, ale nie ze względu na cenę.
-
e46 330i Przestał działać klakson
Dzięki, jak naście dni temu na allegro lookałem po ogłoszeniu belek i klaksonów to leżały i ciężko było stwierdzić ... zależnie od położenia belki. Dzięki, nie pomyślałem żeby cały zderzak looknąć :duh: :oops: Pomogło, wszystko wiem - w dół, u mnie były ( i puki co są w górę ) po odbiorze od lakiernika - chyba ... już sam się zakręciłem ehh.
-
e46 330i Przestał działać klakson
To witaj w klubie klaksonów ... mi po lakierowaniu przedniego zderzaka u rzekomo najlepszego lakiernika w mieście, klaksony prychały/prykały/chrumkały jakby chciały a nie mogły ... okazało się, że jest w nich woda, po wylaniu przedmuchaniu wietrzeniu i opalaniu na słońcu nie doszły do siebie i dziś musiałem nówki(używki) za 50zł na "szrotixie" kupić. Masakra. Jeden jest po lewej, drugi po prawej ... niestety po tym moim papudraku nie wiem czy powinny być ustawione w dół czy w górę tymi wylotami. Z góry dzięki jak ktoś pamięta i podpowie.
-
koszty wymiany rolek i poduszek silnika
A może załóż temat właściwie ... co chcesz wymieniać ? Spinkę czy koło ?
-
320i Dołożenie m - pakiet
W zagrodzie, szopie, warsztacie, dużym warsztacie, u pracownika warsztatu na lewo w garażu, z fakturą/dokumentem usługi, warszawie, poznaniu, wypiździejewie, wsi, bliżej wschodniej granicy czy zachodniej ? Od 100 - 500 netto średnio - pasuje ?
-
320i Dołożenie m - pakiet
"s jaka cena jest za malowanie zderzaka?? i czy po malowaniu będzie się odróżniał czy nie??" Nigdy nie komentowałem twojego toku myślenia ... ale co jest z tobą ? Zadam tobie to samo pytania, ale o błotnik - odpowiesz ?
-
320i Dołożenie m - pakiet
Super :cool2:
-
320i Dołożenie m - pakiet
Na forum są nawet tematy - zderzak mPakiet, nie pasuje ... itd, bo ktoś kupił chiniola. Dołożenie zderzaka, nawet samego przodu, kompletnego to jest parę zł, wiele rzeczy jest innych, począwszy od kierownic powietrza po nadkola itd.
-
320i Dołożenie m - pakiet
- www.allegropl - całość albo po kolei części - było - do dupy, jak zawsze - było tysiące razy, tylko ori, www.allegropl, reloem.pl, autopartsbmw coś tam Jaja sobie robisz, że nie znalazłeś konkretnej odpowiedzi ? Takie rzeczy to może na forum hyunadia
-
e39 540i Touring GDAŃSK WBADJ51090BH20024
mikan odpowiedział(a) na 1 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażWrzuć mistrzu Vin w tytuł jak należy ...
-
[E46] 328i - Tuleje poliuretan/bicie tarczy?
Dobrze piszesz ... :cool2:
-
E46 330i WBAEV51060KM67797
mikan odpowiedział(a) na Socers temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażŻenada nie żenada, to nie było porównanie obrazowo podciągnięta pod tą sytuację zamiana samochodu na zdeptaną lafiryndę.
-
[E46] 328i - Tuleje poliuretan/bicie tarczy?
Ja też wypieprzyłem nowe lemfordery bo były miękkie jak masło w upał. Założyłem meyha hd, po raz kolejny.
-
BMW E61 LCI 530D WBAPX71000C101326
mikan odpowiedział(a) na poxtazo temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażVin rozkoduj tu, w temacie. Jak dołożony to dołożony a nie mPakiet, bo mPakiet o czym było często to nie same plastiki ...
-
BMW E61 LCI 530D WBAPX71000C101326
mikan odpowiedział(a) na poxtazo temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażRozkoduj sobie vin ... Wyjdzie tobie, że to żaden mPasztet.
-
Dobór klocków do tarcz Rotinger, a może innych
Co do piszczących, to albo twarde albo miękkie - twarde piszczą i orają tarcze a miękkie pylą a nie orają. Wole te drugie, bo miałem kiedyś piszczące. Pylenie to nic, raz na jakiś czas bezdotykowa, czasem sonax do felg i są jak nowe. Co do tarcz, to poleciłbym ori tarcze, są w promocji, klocki pewnie też bym sugerował ori. Osobiście zawiodłem się na trw ( klocki + tarcze), juridy as ( klocki tarcze ), zestaw brembo ferodo ale gładkie, nie w tym samochodzie ale w innych. Części były spoko, sam je sobie sprzedawałem. Ate ceramic, pawerdisc - narzekają, zimmermann sport - narzekają. Sam stoję przed dylematem i postawię raczej na ori.