Treść opublikowana przez mikan
-
BMW E46Ci Zamość VIN WBABD51060PK16562
mikan odpowiedział(a) na Pawel7777 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażMi chodziło to ogłoszenie, które wrzucił bobi82 - kundel mPet z chromami w cenie nienajniżzsej wcale Nie zrozumieliśmy się.
-
BMW E46Ci Zamość VIN WBABD51060PK16562
mikan odpowiedział(a) na Pawel7777 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażNo ale po co wrzucać ogłoszenie z jakimś kundlem, który nie jest mPasztetem ...
-
E83 X3 WBXPA93455WD13439
mikan odpowiedział(a) na geko temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażWięcej zdjęć jest ale zabrakło na najważniejsze zdjęcie ... ehh. Rozkoduj sobie Vin.
-
e46 WBABM11040JK02834
mikan odpowiedział(a) na bercik007 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażNo jak 15sto letni to max 10 tys :cool2:
-
aux in bmw
http://allegro.pl/listing/listing.php?order=m&string=e46+aux&search_scope=&bmatch=s0-mt-0415 Ja kupiłem już z tym góównem http://allegro.pl/interface-ipod-iphone-bmw-e38-e39-e46-i4236168154.html Jest trochę tematów o tym
-
e46 WBABM11040JK02834
mikan odpowiedział(a) na bercik007 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażNo co ty ... Starguje na 14ście i ma bmw w coupe i jest kozak :cool2: A nieliczni przepłacają, sraają się, szukają itd a tu pod nosem takie rarytasy.
-
aux in bmw
Było mistrzu, było. Rozglądnij się po forum - dział zrób to sam itd
-
e46 WBABM11040JK02834
mikan odpowiedział(a) na bercik007 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażGustowny kurek/wlew do gazu ... obniżony a`la sport nx ;) Listwa ozdobna drzwi kierowy nieśmiało odstaje ale z drugiej strony jej koleżanka też próbuje. Sportowe prześwity przedniego zderzaka ... :) Fotel od włoskich zadów wykazuje lekkie zaprószenie ;) Pomarańcz z tyłu, biel z przodu ale jest ogień :)
-
E46 330xd WBAEP71040PF32822
mikan odpowiedział(a) na świętyy temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażJak niewiele ... pełno jest problemów z Xd Xi z At i szukanie igły w stogu siana.
-
Rozpórka przód regulowana czy nie?
Gdzieś było pisane czy podniesiony czy opuszczony. Tak samo było referendum czy z rzymską czy bez. Ja zapomniałem szczerze jak powinno być ... sam się przymierzam do rozpórki górnej o dolnej, choć do dolnej mam obawy pewne.
-
jakie tarcze przód?
Pieprzysz jak potłuczony ... serio, coś ty brał ( może czego żeś nie wziął ) Nie wiem od kiedy sportowe odlewane tarcze mają dłużej wytrzymać niż seria ... To nie konkurs na jeżdżenie do usranej śmierci na jednych tarczach. Pokaż swoje cudo cwaniaku to porównamy czyj jest ulep a czyj ori.
-
jakie tarcze przód?
Czytaj uważniej, brembo oro, nie shitowe brembo budzetówki, nie pseudo sportowe ale ORO. Coś koło 900zł za sztukę były. Jak były.
-
BMW E46Ci Zamość VIN WBABD51060PK16562
mikan odpowiedział(a) na Pawel7777 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażW Hestii nie było źle ale z roku na rok niżej i ostatnio za nisko.
-
BMW E46Ci Zamość VIN WBABD51060PK16562
mikan odpowiedział(a) na Pawel7777 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażA weź to potem ubezpiecz ... :cool2: już są cyrki z wyceną przy lepiej wyposażonym 320d a co dopiero za ściągniętym 330ci w zachodnich średnich stawkach i uczciwych opłatach.
-
BMW E46Ci Zamość VIN WBABD51060PK16562
mikan odpowiedział(a) na Pawel7777 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażU nas jak e60 to do 50 tysi a e46 do 20 ... Szkoda, że jak koleś chce kupić w normalnej cenie 330ci to taki sztrucel się trafia. Choć wiem ile one stoją poza PL i wiem jak bywa z samochodami z kraju, z którego pochodzi.
-
BMW E46Ci Zamość VIN WBABD51060PK16562
mikan odpowiedział(a) na Pawel7777 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażTeraz żeś dowalił jak typowy Polak wyznawca allegro :cool2:
-
BMW 316 E46; WBAAT51014FW50348
mikan odpowiedział(a) na Puciu temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażKuźwa i standard, nawet w PL kupiony a trzeba zrobić z tego syf ogłoszenie. Zero zdjęć pyska oko w oko, piękny fotel pasażera - przecież to podstawa, na nim opieramy ocenę zużycia i przebiegu :cool2: No ale co tam - jest koło, nie ma płynu do spryskiwaczy :duh: i jest dywanik, mokry - co dopiero sprzedawca wyjechał z myjki. Super. Nie wiem co cię z nim urzekło. Chyba tylko ten przebieg.
-
BMW E46Ci Zamość VIN WBABD51060PK16562
mikan odpowiedział(a) na Pawel7777 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażTo ładnie bym się wkurrwił jakbym pojechał ... To, że cała malowana stwierdziłeś po mierzeniu 5 elementu czy rzeczywiście cała cała bez dachu ?
-
E46 320d Touring 2005
Czarne nery i ringi out, przejrzyj galerię Poloneza, będziesz miał pełno inspiracji.
-
E46 330d 184 2000r Białystok FS04986
mikan odpowiedział(a) na krzyszfotzborek temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażNo dobra ... na pierwszy rzut oka z zewnątrz nie ma się do czego przyczepić, wydaje się ładny nie za wysoki przedlift z podwójną fajurą w wydechu. Koła kwestia gustu. Ze zdjęć przez kolor nic nie wywróżę. Piękny płaski fotel pasażera, kanapa i prawa nic nie znacząca strona kierownicy - nic nie można wywróżyć - tak miało być do zdjęć - niedobrze że ukrywa jak są niedoskonałości. Jasny środek kwestia gustu.
-
Czyszczenie EGR - parę pytań
Ja nie dałem rady z moimi grabami.
-
Czyszczenie EGR - parę pytań
Aha, u mnie fizyczne zaślepienie nie przejdzie bo wywala błąd. Poza tym zostawiam egr w spokoju. W czerwcu powalczę z czyszczeniem. Może pstryknę foto.
-
E46 330d 184 2000r Białystok FS04986
mikan odpowiedział(a) na krzyszfotzborek temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażVin rozkoduj w całości po Polsku tak jak koledzy forumowicze robią, jest wtedy pełen i bardziej czytelny. Może się też właściciel udzieli.
-
Czyszczenie EGR - parę pytań
No ja właśnie planuje połączyć zrzucenie kolektora i jego czyszczenie, czyszczenie egr i wymianę wężyków jednych i drugich. Robiłem to 3 dni po zakupie jak wywalałem klapki i wtedy nie było czego czyścić, zobaczymy po 3,5 roku jak będzie. Dobry temat z tymi szczotami do butelek. Kolektor rozumiem w eksttrakcyjnej tylko ?
-
E46 330xd WBAEP71040PF32822
mikan odpowiedział(a) na świętyy temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażBo to wtopa z wydatkami. Nie tyle co diesel z X a jeszcze na dokładkę at ...