Treść opublikowana przez mikan
-
Bmw 325 Tds M-PAKIET Skóra Xenon WBACF91000EW85146
mikan odpowiedział(a) na TOMEK 11 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażFakt, stan kolekcjonerski to to nie jest. Nie wiem co cię z nim urzekło, odcienie czy te wspaniałe czorne lampy.
-
Chcę kupić. E46 porady,opinie pytania
Wysmaruj na nowe 3er w At z dodatkami, odzyskiwanie energi to polatasz tanio, ale wtopisz w aso na serwis. Słabo rozumiem takie podejście, nie widzisz różnicy kup sobie astrę, gofla albo vectrę 1.8 z gazem. Z resztą po grzyba brałeś at, które więcej spali.
-
E46 330 i WBABN51020JT66961
mikan odpowiedział(a) na martur temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażJohnny a jak twoje sportsize lifestyle ? Ja zrobiłem 50 tysi w 3,5 roku, z czego czasowo to 80% po mieście i lekkie zużycie boczka siedziska fotela zauważyłem w stosunku do tego jak było gdy kupiłem, bo nie jestem raczej budowy a`la banderas vel armin van buuren. Dzyndzel od radia mam w nienagannym stanie.
-
E46 2.0 d VIN WBAAS1050FY19327
mikan odpowiedział(a) na jarq7 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażW dobrym stanie te boczki sportsize w fotelach z lifestyle, ktoś musiał mieć mini dupsko :) Ogólnie środek wydaje się świeży - pisałem o pierwszej, która oczywiście nie jest mPetem a lifestyle, jak zauważono.
-
E92 335i z Idar-Oberstein VIN:WBAWB71020PV76043
mikan odpowiedział(a) na robcio-p temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażTo najpierw rozkoduj vin zgodnie z regulaminem, dowiesz się przynajmniej czy wyszła z emblematem z fabryki czy nie. Też się rozglądam za 335i w manualu i mPaku w roczniku 2008-2011 i z tego co na mobile, to trzeba tą 100kę na dzień dobry w DE zostawić.
-
E46 330 i WBABN51020JT66961
mikan odpowiedział(a) na martur temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażAle gdzie go rozkodowałeś ?
-
E46 330 i WBABN51020JT66961
mikan odpowiedział(a) na martur temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażRozkoduj sobie Vin. Dzwoniłeś do nich ? Coś więcej pytałeś ? Nie ma zaznaczonej opcji bezwypadkowy, podejrzanie niski przebieg nijak mający się do stanu fotela ( no chyba, że mam zwidy i po prostu nie było dbane ) Z rozkodowania Vin wyjdzie, czy kierat dołożony.
-
E46 Sedan Wymiana zderzaka na m pakiet
Nie inaczej. Stasio czy tam rysio już pisał kiedyś że założy laminat abs i będzie ogień :modlitwa:
-
E46 Sedan Wymiana zderzaka na m pakiet
I potem z takich co nie przełożyli lejemy na forum że wieś rozpowszechniają. Wydaje mi się, że osłona pod silnikiem też jest trochę inna, żeby to właściwie w jedno spiąć jak należy. Chyba o ślizgach też zapomniałeś.
-
E46 325 2002, RADOM WBABN31080JW20502
mikan odpowiedział(a) na jurand90 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażMógł jeszcze na lusterka chromy założyć ( pewnie na M nie było ), nakładki na nawiewy, też koniecznie chromowe i pochromować felgi. Straszne agro.
-
E46 Sedan Wymiana zderzaka na m pakiet
To wejdź w realoem.pl i masz listę różnic oraz co potrzeba.
-
BMW 320 ED WBAPP51090A792291
mikan odpowiedział(a) na mero89 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażW 320/320d automat to oczywiście słaba opcja.
-
E46 Sedan Wymiana zderzaka na m pakiet
Przerabiał, wszystko jest na forum. Użyj szukajki. Chcesz wiedzieć co potrzeba, co do każdej spinki, spójrz w realoem.pl
-
BMW 320 ED WBAPP51090A792291
mikan odpowiedział(a) na mero89 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażA kysz z kebabami, od nich to można jedynie kupić z cebulą lub bez, ewentualnie podwójne chili :)
-
320d - przeplywomierz, brak mocy
To może raczyłbyś to wpisać tam gdzie trzeba ?
-
opony 225/40/18
Ja mam P Zero Rosso, ale następnym razem z ciekawości wrzucę Piloty Sporty. Poza Michelin, Pirelli i Bridgestone bym się nie wychylał. Nie w tym rozmiarze i sensownej mocy, poza tym bmw to nie lekkie coupe/hatchback
-
bmw e46 330d wbaex91000jw98976
mikan odpowiedział(a) na berdam temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażNo co ty ... gro użytkowników półtorej 320d by za to kupiło :)
-
NIEAKTUALNE
A co będzie następne ?
-
Pytanie dot. montażu XENONÓW.
Rozkoduje sobie vin, to wyjdzie jak wyszła z fabryki :)
-
323i HELP prędkościomierz,obrotomierz,wskaźnik paliwa, temp.
Zmień temat na właściwie zatytułowany viewtopic.php?f=69&t=117886
-
Pytanie dot. montażu XENONÓW.
Użyj forumową szukajkę, może w dziale zrób to sam - jest opis co potrzebujesz, być może znajdziesz jak to zrobić krok po kroku. Samopoziomowanie by się przydało.
-
330ci vs 330d ??
Jak słaby driver, a można przypuszczać że nie z wieloletnim doświadczeniem to może się zabić w jednym i drugim, ograniczenie prędkości nic nie da. Jako pierwszy samochód to słaba opcja. Choć nie ma reguły.
-
BMW 530D F10 2010r, Lębork VIN WBAMX51040C312570
mikan odpowiedział(a) na PawełD temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażVin rozkoduj sobie, zgodnie z regulaminem.
-
Błędne wskazania temperatury, uszkodzony/brak czujnika
Jakiś tam czujnik - nie wiem czy jedyny, znajduje się w okolicach przedniego nadkola bliżej zderzaka.
-
Warto stosowac plukanke?
A masz uzasadnione podstawy do tego, żeby płukankę wykonać ?