Treść opublikowana przez mikan
-
535d WBAPX910X0CU62140 z Warszawy?
mikan odpowiedział(a) na Hrumque temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażDokładnie, jak sprzedawałem żaglówkę/jacht, to dostałem 150 maili, 20 telefonów ( pomijam telefony i smsy o zamianę na samochód ), maile olewałem. Ten, który kupił, to dzwonił, nie pisał. Pewna analogia jest.
-
bmw 330 e46 cabrio z pruszkowa nr vin: Wbabs51070ew02232
mikan odpowiedział(a) na seki101 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażŻe przy tym przebiegu obszywanie kiery to żart. Rozkoduj vin, będziesz wiedział jak wyszła z fabryki.
-
535d WBAPX910X0CU62140 z Warszawy?
mikan odpowiedział(a) na Hrumque temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażCo do zamkniętego tematu 335d, nie dziwie się - też bym na maile nie odpisywał. Od tego jest telefon, żeby dzwonić.
-
Chcę kupić. E46 porady,opinie pytania
viewtopic.php?f=69&t=200081 Ciekawy pojęcie względne.
-
E46 Coupe 320i WBABM11000JG86021
mikan odpowiedział(a) na barti-siwy temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażWiadomo, że nie. E46 tylko w manualu.
-
E46 Coupe 320i WBABM11000JG86021
mikan odpowiedział(a) na barti-siwy temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażKobita, ja ostatnio rozmawiałem z panią, która sobie chwali bo ma e92 coupe 320xd w at ... Inna pani chwali sobie e46 320ia 2000r ... Nie żebym to rozumiał.
-
E46 320d Touring Lifestyle Edition
No dziś z zapartym tchem wchodziłem w ogłoszenie szymon-o na forumowej giełdzie ... okazało się, że to czyjeś grzecznościowo wystawione.
-
e 46 radza dzwi słupek
Można można ... sam myślałem jakiś czas temu, żeby psiknąć listwy ozdobne pionowe + relingi - założyłem nawet w związku z tym temat.
-
E46 323 Sedan 00r. Jaki xenon
Tańsze shity wyglądają ładnie jak się patrzy na reflektor z zewnątrz ... Kiedyś jadąc taxówką i rozmawiając z kimś o żarnikach usłyszałem od taxiarza, że mam jechać tu i tu bo mają dobre używane żarniki w super cenie ... Tak jak piszą przedmówcy - philips ( tylko ori, był temat jak rozróżniać ) albo osram. Testy wybranych żarników były kiedyś w motorze albo auto świecie, bo są jeszcze rodzaje/modele wybranych firm. MaxGear ... no tak, może do laguny/megane, bo im najczęściej nie zależy na niczym poza oszczędnością.
-
E60 LCI 2008 530D BARDZO PROSZĘ O WSPARCIE CS64909
mikan odpowiedział(a) na LUKA WAWA temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażFakt, wielu jest opozycjonistów jedynego właściwego podejścia.
-
E46 Coupe 320i WBABM11000JG86021
mikan odpowiedział(a) na barti-siwy temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedaż328 w coupe w tej kasie to raczej mizernie, chyba że z PL bezwypadek 160 tys przebiegu i z 3 miesięcznym gazem w gratisie za 15 tyś ...
-
E60 530D X-DRIVE prośba o weryfikacje
mikan odpowiedział(a) na LUKA WAWA temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażDobra ... popierdzieliłem, zasugerowałem się Xem, kierą i wnętrzem a zamuliłem że to śmierdziel.
-
E60 530D X-DRIVE prośba o weryfikacje
mikan odpowiedział(a) na LUKA WAWA temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażA ja już stawiałem na reinport z usa
-
BMW X5 35i vin-5uxzv4c5xbl416998
mikan odpowiedział(a) na Siwy__1 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażDlatego, że taka kwota to dziwi szukanie zapyziałych amerykanek, oczywiście rynek niemiecki zweryfikowałby twoje podejście o czymś solidnym w tej kasie i x5.
-
Klimatyzacja BMW e46
Cieknąca na filtr woda przez nieszczelne podszybie ...
-
BMW X5 35i vin-5uxzv4c5xbl416998
mikan odpowiedział(a) na Siwy__1 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażBo z zewnątrz nie widać, że amerykanka po zalaniu ;)
-
BMW E90 328i USA VIN: WBAVC53547FZ78409
mikan odpowiedział(a) na graxon temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażJuż o to pisałeś z rana, dostałeś linku gdzie można rozkodować Vin.
-
E92 335i z Słupska PV83149
mikan odpowiedział(a) na robcio-p temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażZależy co robione, bo przód w e46 przykładowo jest ciężki do spasowania. Co do robienia zgodnie ze sztuką, to kończy się na tym jak i kto to składa - wiem coś o tym, bo robiłem niewielką pierdołę przez aso a zdążyli popsuć dwie rzeczy, zapomnieć o spinkach wkręcić wkręty metalowe i do tego jeszcze niedokładnie. Strach pomyśleć czego zapomną przy składaniu przodu w nowym x5 czy x6.
-
M5 e39 WBSDE91010GJ21075
mikan odpowiedział(a) na jkar temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażJeśli jest wart jakiejkolwiek uwagi to na pewno w dziale m5 albo forum m, już go dawno prześwietlono albo ktoś oglądał.
-
BMW X5 35i vin-5uxzv4c5xbl416998
mikan odpowiedział(a) na Siwy__1 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażTo jakaś amerykanka ? Wersja dla ciepłych krajów, język angielski ...
-
BMW E46 VIN WBAAM11060JM52782
mikan odpowiedział(a) na robroyyy temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażEee, zaraz i tak się odezwą obrońcy że jest miód malina i trzeba jechać oglądać.
-
Jakie sprzęgło do mocniejszego E46 320d
Ja bym wrócił do ori - bezpieczniej, jestem tego przykładem - żadnemu Vs. nie przepuszczę jak jest okazja - stanu swojego sprzęgła nie znam - jest od nowości i jeszcze żyje. Co do okładzin - jak pisałem - zaatakuj do yoshi, tudzież rogera-nysa który podjął się przeróbki. Na pewno mają jakieś sprawdzone firmy które, mocniejsze okładziny robią, yoshimura o tym w swojej galerii chyba nawet wspominał, gdzie robił itd. Btw. Coś było na rzeczy, że rogal zrobił ile zrobił, zapobiegawczy raczej się nie stał, a robi do granicy - dodatkowo masz przecież fmic. Daj znać jakie będzie ostateczne rozwiązanie.
-
Jakie sprzęgło do mocniejszego E46 320d
Na rodzajach turbin się nie znam, wychodzi że między innymi jest od e90, ale nie wiem czy 163 czy 177. Twoje turbo umarło, że zmieniłeś ? Jeśli dobrze rozumiem, to po zmianie turbo, strojeniu na nowym innym turbo u rogala, sprzęgło umarło ? Tak dopytuję, bo moje sprzęgło pewnie idealne nie jest a już na nim 2 rok po programie hulam. Co rogal i reszta o nowych mocniejszych okładzinach ? Sprzęgło umierało przedtem ?
-
Jakie sprzęgło do mocniejszego E46 320d
A od czego to turbo, które wsadziłeś, że się wykichało sprzęgło ? Z tego co pamiętam, to już byłeś na strojeniu na seryjnym. Okładziny gdzieś nakładają nowe mocniejsze, musiałbyś do yoshimury zaatakować, on to przerabiał, może jeszcze tc albo moby, bo też raczej serii nie mają.
-
Antyradar
Cholera wie, ja częściej mijam Ciapki, bo wszyscy się z reguły boją wyprzedzić. Obyś sobie antyradarem więcej nieprzyjemności nie narobił niż pożytku.