Treść opublikowana przez mikan
-
Antyradar
Aż tak nie łapią ... yeno-sik wymaga niestety włączonego telefonu/tabletu, do tego niech się wypowie ktoś komu uratował punkty ( mylnie zwane karnymi )
-
e46 320d blackfly
No fajnie - jest samochód, obok plastik, psy liście - super. Może wrzuć normalne zdjęcia, bez plastików w kolorze paznokci tirówek i rozkoduj po ludzku vin.
-
Jak sprawdzic czy mam do wymiany tuleje wahaczy?
Spox, w pracy raczej średnio uhahany bywam.
-
Jak sprawdzic czy mam do wymiany tuleje wahaczy?
Nie wiem co cię tam śmieszy - pokłon za dobry humor na weekend - oczywiście miałem na myśli tuleje wahacza przedniego. Mam tą wątpliwą przyjemność nawet odczuwać, że nowe lemfordery są za miękkie. Co do tyłu oczywiście nie mam bliższych pewnych spostrzeżeń.
-
Jak sprawdzic czy mam do wymiany tuleje wahaczy?
Nie wiem jak długo posiadasz e46, ale jeśli chodzi o tuleje to jest to szybko wyczuwalne, czy są do wymiany.
-
kapitalka jaki olej ???
Rób jak uważasz, tematów na forum o oleju pełno, masz co czytać przez weekend. Castrol jak już to ori aso, ale ponoć lewe się trafiały. Ja leje co 10 tyś od 50 tyś motula ll04. Wystrzegałbym się mobila, castrola nie ori i innych mocno reklamowanych ... zresztą , poczyta forum.
-
kapitalka jaki olej ???
Przecież mobil to nie jest dobry olej ... no co ty
-
kapitalka jaki olej ???
Bzdura zalewać czymkolwiek, jak piszecie - nowe też można zalać czymkolwiek ? Rozumiem, że oszczędność 50zł na motulu jest nie do zniesienia, ale polecałbym tak czy siak zalać po remoncie motulem ll04 i potem też.
-
Sprawdzona reperaturka tylnego błotnika
Lepiej "wyrwij" sobie za 100-120 zł ze "szrotu" tyle ile potrzebujesz z ćwiartki. Lepszy materiał bo ori a nie ten syf i dłużej wytrzyma jak poprawnie i prawidłowo zrobione będzie.
-
BMW M3 E46 LPG Gdzie ?
Może gdzieś na Białorusi.
-
listwy ozdobne touring zwykłe na shadow/chrom
Daj znać jak się czegoś dowiesz albo jak ogarniesz zmianę u siebie. Titansilber w shadow touring mało jednak.
-
listwy ozdobne touring zwykłe na shadow/chrom
Mieć nie mam, ale gdzieś o listwach było, podpiąłem się pod temat jak to w turasie jest z chromu na shadow i wszyscy jednomyślnie napisali że wszędzie ok, ale trzeba wycinać nad kufrem i wklejać razem z szybą. Fajnie jakby było inaczej, choć już de fatco do mojego chrom line-a z się przyzwyczaiłem, mam titansilber to nie ma tragedii, gorzej moim zdaniem wygląda chrom na czerni/granacie - za bardzo zalatuje audi i vw :?
-
Kolektor ssący e46 m47n
To swoją drogą, ale musisz jakoś go zabezpieczyć bo odfrunie jak przyłożysz z węża.
-
Kolektor ssący e46 m47n
A od czego jest myjka ? Od pokazów mody ?
-
E39 525iA GU92049
mikan odpowiedział(a) na Przemas temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażJak masz czas żeby jeździć i zaspokajać ciekawość.
-
E46 320d Co sądzicie ?
mikan odpowiedział(a) na tomek5340 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażviewtopic.php?f=44&t=72889
-
listwy ozdobne touring zwykłe na shadow/chrom
Nie wiem czy robił czy nie robił ale na pewno było opisywane, sam o to kiedyś pytałem, żeby przejść z chromu na shadow. Zostało napisane, że przy szybach bagażnika, bocznych trzeba uszczelki/listwy ozdobne wycinać i wklejać raze, z szybą. Co trochę cały zabieg komplikuje.
-
E39 525iA GU92049
mikan odpowiedział(a) na Przemas temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażFakt, dywany ma indywidualnie szyte, z wykładziny w Obi. Nie dziwi cię ten fakt ? Czy przebieg jest dla ciebie nieistotny ?
-
bmw 535d gt 2012 WBASP81000C966863
mikan odpowiedział(a) na mabrahoo temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażJak taki strachliwy jesteś to kup sobie starter za 5 zł. Mnie by ciekawość zżerała, jakbym miał być potencjalnym kupcem tego pojazdu.
-
E46 320d Touring by be..mw | SPRZEDANE
Zapach daje radę, Mam od roku. Aktualnie dokupiłem zapas trzech czerwonych, ale chyba przerzucę się na niebieskie. Wrzuć co jakiś czas tą stronę na litwę, bo tak to trzeba szukać a ja mistrzem internetu nie jestem. Ciekawe jak aso w PL dostanie po dupie, bo zacząłem po znajomych tą informację rozpowszechniać + mechanikowi którego bmw litwa zabija zabija zniżki w aso w moim mieście.
-
E46 M3 CSL Kilka pytań
1. ASO 2.Sprawdź w real oem po numerze vin, po specyfikacji w internecie 3. Zalecane,masz wątpliwości - przejrzyj forum, tudzież poddział m3 Wszystko jest albo na forum albo na necie.
-
E46 320d Touring by be..mw | SPRZEDANE
be..mw co jak co ale wielu uszczęśliwiłeś, wiele trójek i przetarłeś szlak, niby jasnym było że są te programy ale jakoś nie każdy ( w tym ja ) o tym do końca wiedział - co gdzie i jak, a ty to rozpowszechniłeś i dałeś przykład, że można :cool2:
-
E46 320d Edition Exclusive by Krzysztof_Toruń
To kwestia indywidualna, jako że jestem estetą i u mnie w pojeździe nie można ani pić ani jeść ani palić itd, to nie tyle co interesuje mnie przyszły sprzedający ale mnie to wkurza, jako że miałem wątpliwą przyjemność lakierować parę elementów ( zdjęcia po ocierce na forum ) to za każdym razem krew mnie zalewała jak widziałem spierdzielony odcień błotnika a drzwi po stronie kierowcy. W tym tygodniu też zahaczyłem tylnym błotnikiem ( gruba krecha z milimetrowym wgniotem ) i już widzę jak pewnie lakiernik znów odcień titansilber dobierze i trafi z warstwami żeby było dobrze ... Poza tym moim zdaniem wstyd jak odcienie się różnią, większy jak bardzo, mniejszy jak widzi to tylko właściciel a przeginka jak widać że szpachlowane, ale to najczęściej na własne życzenie. :):) "Skoro malowanie elementu kosztuje całkiem niemałe pieniądze to należy wymagać aby było to zrobione dobrze. Skoro do malowania były dwa elementy to nie na miejscu byłoby płacenie z malowanie 4 prawda?" - no należy, jedne poprawi, drugi się wypnie a trzeciemu trzeba będzie powództwem udowodnić poza tym uważam, że za cieniowanie nie należy płacić - ma być ok i tyle Grunt to mieć kwit.
-
Dedykowany FMIC do E46 320D z FMIC.PL
Spoko, zdania są podzielone - u ciebie jest inny wlot na ic niż u mnie, bo masz mPak. Ważny litraż i aby największa powierzchnia była na zewnątrz. Jak robiłem ankietę, który wybrać to mój był optymalny. Myślę, że u ciebie jest ok. Chciałeś tyle koni czy rogal zrobił ile mógł ? Bo u mnie nie było rozmowy ile ja chce a ile on zrobi, stwierdził że zrobi tyle ile można a żeby nie dymiło, było bezpiecznie i dobrze. Serii nie miałeś najgorszej, nawet biorąc pod uwagę, że wszyscy zarzucają że tam 5 koni za dużo dolicza. A, mi kolanko od strony na której zrobiłeś strzałki wypadło 3 razy rozwalając obejmy, zanim doszedłem do ładu. Teraz trzyma przeszło 2 lata i 30-35 tysi, wczoraj podłączałem się pod kompa - wtryski ok, turbo ok - live data itd, Za to nie wiem jak rozwiążę problem jak swapuje na 330d, bo tam ponoć bez zderzaka M nic nie wstawię większego.
-
Dedykowany FMIC do E46 320D z FMIC.PL
Ok, już widzę, ja uznałem, że pierścień ori będzie przeszkadzał w dobrym i trwałym połączeniu. Jak się tobie trzyma to gitara.