Treść opublikowana przez mikan
-
BMW E60 320i WBANA31080B019349
mikan odpowiedział(a) na Chief temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażPrzecież napisane, że sprzedana. Nie rozkodowałeś vin-u
-
Moje pierwsze e46 ;)
Mi chodziło o motory ze włoch, nie włoskie. Nie były to skutery ale fire i yzf-a. Wiele osób podziela moje zdanie co do pojazdów z włoch, przede wszystkim to kot w worku. Moim zdaniem e46 nie jest droga w utrzymaniu, mogę się wypowiedzieć bo już trochę nią jeżdżę. Oczywiście nie ręczę jak ktoś kupi pechowo.
-
Moje pierwsze e46 ;)
Tanim w zakupie o ponad połowę jak nie więcej, a najtańsze golfy to 1/3 e46 w zakupie nowego. Z włoch miałem dwa motory, samochód bym nie ryzykował, chyba że ktoś lubi okazje włoskie bez możliwości sprawdzenia historii w aso. Ja nie lubię. A e46 moim zdaniem nie jest taka droga w eksploatacji, jak sobie kupi zwykłą r6 2.0 czy 2.2 to wyda tyle co na paliwo. A przecież opon, oc i paliwa się nie liczy.
-
BMW E60 320i WBANA31080B019349
mikan odpowiedział(a) na Chief temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażNo ... myślę, że jest zajebiste.
-
Moje pierwsze e46 ;)
Z włoch ? żartujesz, chyba że byle co byle taniej - to tak. Z włoch się nawet motorów nie kupuje a co dopiero samochód.
-
BMW e46 330CD WBABV910X0PJ85062 co o nim sądzicie?
mikan odpowiedział(a) na Night3r temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażZnów jakiś artysta dorwał się do aparatu, dużo zdjęć - a gów.no widać. Kiera przekręcona, piękny fotel pasażera, ciulowe radio. Chociaż, gdyby nie kolor ( sam mam taki - gorszego do lakierowania nie ma ) i gdyby to był ori mPet albo bez dokładek ale w ori jak z fabryki to myślę, że bym się wybrał go oglądnąć jakby był do 100 km ode mnie.
-
e39 530 vin WBADS61080GV44201
mikan odpowiedział(a) na animavilis temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażZdrowe masz podejście - kmiń dalej, bądź czujny.
-
320d 150km m47n czasami mocno dymi na czarno
A ja nie mogę się zgodzić, że musi dymić - pomijam odkurz przy depnięciu, który znika po czasie. Mam przelot - wersja była eu4, wywaliłem wszystko i jest tylko końcowy tłumik na rurze od turbo, a dymu nie ma - zwłaszcza, że mam dwururkę w poziomie remusa a nie pojedynczą fajkę w dół, przy której mniej widać dymienia czy tam odkurzu w razie co. Nie czyściłem egr, nie wymieniłem wężyków ( wiem naganne ale jakoś się zabrać nie ma czasu, a skoro nie mam sterowania ciśnieniowego ... ) - wymieniam regularnie olej, odmę i wręcz paranoicznie sprawdzam parametry wtrysków i turbo. Nie zamulam, przepalam i smaruje na wyższych obrotach regularnie i kiedy jest okazja, zwłaszcza jak mi się przebieg mocy zmienił po programie. Co do dymu czarnego, to niby objaw złej dawki, często w przegiętych z mocą sztukach ale też tak miałem jak podkręciłem mechanicznie vw td, 4-5 bieg czarno za mną było. Nie wiem od czego to zależy w seryjnej sztuce, mogę domniemywać - ale nie bagatelizować. A, ograniczyć nie mogłem % ani mechanicznie bo mi syf ChE wywalało i uznałem że oleje ograniczenie.
-
BMW{E46}wbaay31070KN80703 Stargard
mikan odpowiedział(a) na Urion temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażJesteś pewien, że chcesz tak słaby silnik z taką przekładnią automatyczną z takim "wypsaem", gdzie naprawdę znikomy odsetek e46 nie ma klimy automatycznej ale manual ? Do tego dźwignia od At wygląda średnio, a kierat może przybrudzony do zdjęcia żeby zatuszować. Takie mam spostrzeżenia, być może się mylę.
-
Koledzy co myslicie o F25
mikan odpowiedział(a) na Stanisław temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażviewtopic.php?f=44&t=72889
-
e39 530 vin WBADS61080GV44201
mikan odpowiedział(a) na animavilis temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażHe, no bo klienci chcą żeby ich utwierdzać w przekonaniu, że produkt tańszy jest dobry i dobry będzie - pan sprzedawca polecił. Ja jak sprzedawałem 4 lata części, to w 80% przypadków zakupu amorów nikt nie brał łączników amortyzatora / mocowania górnego, bałwanki / odboje z osłonami brali w 30% - wszystko najtańsze, nigdy monroe, kayaba itd - choć to i tak średnia półka to są i niższe. Ktoś powie, że tak mówił mechanik i tylko to wskazał kupić, ale to nie tak do końca.
-
E46 320D 150km Katowice VIN JL31436
mikan odpowiedział(a) na albatros1980 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażAż taka posadzona nie jest, Polonez swoją miał bardziej posadzoną. Koła można sprzedać, bo są chyba ori a zawias się wydaje kapeńkę niższy.
-
E46 320D 150km Katowice VIN JL31436
mikan odpowiedział(a) na albatros1980 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażviewtopic.php?f=44&t=72889
-
[Polkowice] BMW E36 323i sedan m-pakiet WBACB71090AP50115
mikan odpowiedział(a) na yogi7456 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażTo samo pisałem oburzonemu pytającemu wczoraj, zanim usunęli temat
-
BMW E46 330cd WBABV91050PJ88130
mikan odpowiedział(a) na Chief temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażMoże być i 240 koni ale jak spartaczone to bój się boga.
-
BMW E61 535d vin WBANJ910X0B775204
mikan odpowiedział(a) na Fryt_Wrocek temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażA ty co, sprzedający ?
-
Bmw e53 x5 4,4 opinie
mikan odpowiedział(a) na marjuszjan temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażNo x5 w cenie bardzo zadbanej e46 z końca produkcji ... Btw zaraz temat będzie zamknięty viewtopic.php?f=44&t=72889
-
BMW E46 330cd WBABV91050PJ88130
mikan odpowiedział(a) na Chief temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażTo dołóż parę zł i ściągnij sobie z de. Rozkoduj vin, ta nie jest żaden Mperformace.
-
BMW 330D 2006 z Holandii UWAGA ZLOM!!!
mikan odpowiedział(a) na PJ temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażTo może coś w skrócie chociaż ?
-
BMW 120 120 D lift 08r WBAUB51020VJ01371
mikan odpowiedział(a) na Mattanja temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażNo tak ... conchita kiełbasiana gdyby nie parę szczegółów wygląda prawie jak kobieta.
-
BMW 120 120 D lift 08r WBAUB51020VJ01371
mikan odpowiedział(a) na Mattanja temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażOgólnie nei wiem czy to wina zdjęć, czy czego ale mi się jakoś nie podoba. Poza tym mam zastrzeżenia do tylnej prawej lampy, również co do spasowania, chyba że to lewa jest ... lewa.
-
E92 330i WBAWC51007PS99260
mikan odpowiedział(a) na jajecko temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażNiech się wybierze z tobą z mogileńskiego do aso dynamic albo gdzie tam woli.
-
E46 330xi WBAEP51040PF17645 Szwajcar :)
mikan odpowiedział(a) na freelock temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażTakie rzeczy nie publicznie ...
-
BMW E61 535d vin WBANJ910X0B775204
mikan odpowiedział(a) na Fryt_Wrocek temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażTo zmienia postać rzeczy ... jakbym miał 10km i nadto lub wolną chwilę to też bym podjechał się choćby pośmiać.
-
BMW E93 335i VIN PX39300
mikan odpowiedział(a) na szewi temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażWłoszki nie sprawdzisz.