Treść opublikowana przez mikan
-
BMW 330 E46 Coupe M-Pakiet Tuliszków (WBABV910X0PJ87796)
mikan odpowiedział(a) na Zizi2011 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażTo gitara.
-
BMW 330 E46 Coupe M-Pakiet Tuliszków (WBABV910X0PJ87796)
mikan odpowiedział(a) na Zizi2011 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażA-ha ... chodzi tobie o ten twór fotoshopa z równie pięknym zdjęciem jakże najczęściej zużytego i najszybciej zużywającego się fotela w europejczykach, wystawiającego lewy narożnik do zdjęć a skrzętnie ukrywającego odstający prawy narożnik maski, co jest mPakietem ale nie jest i ma xenony ale ich nie ma, tak ? Samochód opisywany na tym albo forum bmw-sport, jakiegoś użytkownika.
-
BMW 330 E46 Coupe M-Pakiet Tuliszków (WBABV910X0PJ87796)
mikan odpowiedział(a) na Zizi2011 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażAle o którym ?
-
E39 530D 2002, Jeżewo WBADL81000GX54297
mikan odpowiedział(a) na Rydz3k temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażWszystko można ściągnąć a i wszystko założyć, dołożyć, wymienić, naprawić. Ja się wystrzegam samochodów z takimi symptonami - jeden założył a inny nie zdjął bo mu nie przeszkadzało. Jechać w ciemno jak nawet normalnych zdjeć nie ma, już nie boczka fotela ale nawet jego środka.
-
E39 530D 2002, Jeżewo WBADL81000GX54297
mikan odpowiedział(a) na Rydz3k temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażWżarta kiera, brak zdjęć fotela, przodu i w ogóle jakiś sensownych + m5 na klapie + diesel w At - jakoś razem mnie odstrasza.
-
opinie na temat firmy HART
O, ten trzeci który wlewają to LM właśnie :) Z motulem to o tyle, że lewizny latają i trzeba uważać. Co do kodów to chodzi mi o kody kreskowe na opakowaniu, gdzieś znajdziesz rozkodowanie gdzie po jakim kodzie rozlewają.
-
opinie na temat firmy HART
Wiem, że kupa osób świadomych olejowo leje valvoline-a do wszelakich bmw i nie tylko, bo tańszy czy tam większe zniżki są na niego. Dokładniej się nie zagłębiałem - wiem tylko, że cisną motula, valvoline i jakiś jeszcze. Do m-ek to słyszałem, że tylko olej aso, ale jaka prawda to nie wiem - jeszcze nie miałem przyjemności dolewać :)
-
opinie na temat firmy HART
Sprawdź po kodzie gdzie go leją, bo może być ze w Pl
-
opinie na temat firmy HART
Rozlewany w pL jest zły, dodatkowo to olej komercyjny a od kiedy wprowadzono mobila białego - to już w ogóle przestał dla mnie istnieć. Ja od 8 lat zalewam motulem swoje jeździdełka.
-
przed zatrzymaniem spalanie znacznie podskakuje
Raczej o economizer ... - podskoczy, zmuli i wróci na 0
-
opinie na temat firmy HART
Mi w pasku tdi 130 po wymianie filtra paliwa knechta, paliwo lało się silniku - reguły nie ma. Natomiast moim zdaniem hart to takie samo gówno jak topran ( hans preis ), kager, ad i inni pakowacze. Nie wiem od kiedy mobil, filtron i cifan to dobre firmy. Jak ma być tanie, to będzie ale niczego bym od tych "firm" nie wymagał. Moim zdaniem to są firmy które się nadają do golfa III, passata b5, vectry itd Z paroma wyjątkami jak rzeczy od których nie zależy bezpieczeństwo lub czy odpali i pojedzie czy nie pojedzie - a topran asortyment ma ogromny, nie raz korzystałem.
-
e46 330d WBAEL91020PA26851 Łódź
mikan odpowiedział(a) na damian.n temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażJedyne śmieszne i zarazem pozytywne w tej sytuacji, że można przeglądnąć sobie galerię ( wchodząc w jakiś linki z tych 3 zdjęć ) tego użtkownika gdzie pomiędzy grilem, bolsem i cięciem komarzyska można dostrzec jakieś prace przy samochodzie - zakładał amory i springo nowe, tarcze itd itd. W środku jeśli to ta, to ma kremowe skóry.
-
e46 330d WBAEL91020PA26851 Łódź
mikan odpowiedział(a) na damian.n temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażSpoko, może ktoś się odezwie.
-
e46 330d WBAEL91020PA26851 Łódź
mikan odpowiedział(a) na damian.n temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażPodejście sprzedającego jest buraczane, 2 zdjęcia lewego profilu i 3 prawego. W środku samochód nie wygląda czy jak ? Zna nie zna, ogłoszenie jest do dupy.
-
e46 330d WBAEL91020PA26851 Łódź
mikan odpowiedział(a) na damian.n temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażCo to pisać, jedno zdjęcie na piachu a drugie na trawie z otwartą klapą.
-
318i SWAP 1.8 na 2.8
dxtr71 Jak pisaliśmy o 3.0d to 204km i kpl, tego co pisano wyżej i razem z hamulcami. Jak planowałem u mojego mechanika to liczyłem, że mi wyjdzie 10-12 koła minus mój silnik czyli 4-6 bo też kpl z tego co wyjdzie z mojej budy. Bo akurat jak coś wyjdzie, że zużyte to wymienię na nowe. Puki, co 2 lata z tym się noszę.
-
318i SWAP 1.8 na 2.8
Sam jesteś "chory", policz same części niezbędne do zrobienia choćby z 320d na 330d 204km, dolicz co porobisz przy okazji - ile dokupisz części z aso + dobrze zrobione hamulce z 330 A mechanik za 500zł tego też nie zrobi. Warto to robić jak można swój zostawić w rozliczeniu - odpada w zależności 4-6 tyś - jeśli chodzi o mnie to taką możliwość mam.
-
318i SWAP 1.8 na 2.8
A biorą twój stary w rozliczeniu ? Rozumiem, że zakres swapu wchodzi również zmiana hamulców itd
-
318i SWAP 1.8 na 2.8
Chyba cos krecisz bo ja dodzwonilem sie odrazu. Pytalem o swoj samochod, swap na 3.0d kompletny+ robota = ok 10k. Oczywiscie ich czesci. I co, decydujesz się ?
-
Akcja serwisowa e46 2002-2003? Poduszki powietrzne.
Mi pisali o wymianie modułu a nie całej poduchy pasażera
-
Re: E61 530xd 2008r. WBAPY71030C025355 Warszawa
mikan odpowiedział(a) na sankey temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażJa miałem 3 ople w tym vectrę a 2.0pb cd, jeździłem vectrą b 2.5pb ... poza wyjątkami c20xe, c20let to nigdy żadnego opla - pomijając hardcorowe projekty. 1er jeździłem prawie miesiąc, zastępczą 2 albo 3 letnią z aso - płakałem ze szczęścia jak zrobili już moją ... 1er porażka, w tym samochodzie nie ma nic fajnego - niezapomniane i jedyne w swoim rodzaju stukanie przy pedale hamulca i sprzęgła jak chodzą wycieraczki szyby czołowej - bezcenne, wchodzenie do 5d 1er z ustawionym pod siebie fotelem i przysuniętą na maxa kierą - albo pierd.niesz w słupek ( przedni lub do wyboru dzielący drzwi przód z tyłem ) albo o kierownicę - bajka, kierownicę jak rozbujasz to się sama kręci - rewela. Może w 1er 3d 130i zabawa zagłusza te mankamenty, ale nie sądzę, ma zbyt wiele niedoróbek.
-
BMW E65 Łódź
mikan odpowiedział(a) na emcies temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażviewtopic.php?f=44&t=72889
-
BMW E46 Busko-Zdrój
mikan odpowiedział(a) na Majlo. temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażAh ... i te urzekające czerwone zaciski ... jest zderzak mPet i jest mPakiet. Na łeb upadli, kierat wygląda gorzej niż Houston po biciu rekordu świata - Houston 500 ;)
-
Re: E61 530xd 2008r. WBAPY71030C025355 Warszawa
mikan odpowiedział(a) na sankey temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażTyle, że insygnia nawet w opc nie robi szału ... wystarczy sprawdzić dane techniczne. Nie wiem czy mieliście okazję porównywać vectrę c gts do naszych e46 z tego samego np 2004r rocznika, ja miałem - pomijając, że gro rzeczy nie działa to jak to po takim czasie wygląda w środku ... opel to opel. Chyba, że corsa b c20let ;) Oczywiście pytający zrobi jak uważa, choć na trasę lepiej tego 530d, lekki program na 260km i będziesz uwielbiał elastyczność.
-
Akcja serwisowa e46 2002-2003? Poduszki powietrzne.
No, to wiecie już dlaczego mam obawy ...