Skocz do zawartości

mikan

Zarejestrowani
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez mikan

  1. Jaki pełen mPakiet jak to ma chrom listwy i jasny sufit ... W dodatku zdjęcia takie, że znów g.owno widać.
  2. Jest progres, minimalny ale zawsze - w ogłoszeniu zagościło zdjęcie fotela kierowcy.
  3. Nie można zganiać na kontrhanldarskie podejście itd To tak jak ogłoszenia sprzedaży/wynajmu mieszkań z garami w umywalce, pościelą jakby dopiero co wyszła z pod niej jakaś córa koryntu, albo burdelem w łazience jakby się tam przelotem myła rodzina cyganów traktując ją jak kibel na nadmorskiej stacji benzynowej - i nie ważne czy są tanie kafle czy marmur bursztynowy. Albo ktoś jest syfiarz albo nim nie jest, nieważne co sprzedaje.
  4. A kysz kia, skoda, fiat i inne ... Jak wyśmiałem kiedyś roczną avensis - cyt. stwierdziłem że gó.wno, plastik itd i że wole moje - wtedy 8 letnie stare bmw to patrzyli na mnie jak na idiotę. Reasumując - Polak woli nowe, nowsze, świeższe - kupuje rocznik - nie markę, wykończenie, wyposażenie, osiągi - widać po 110 konnych niegdyś a6, e60 520 ... w mPakiecie o zgrozo itd - jeśli już jakiś nowobogacki burżuj sobie szukał od handlarzy to wybierał biedaka na welurze i najsłabszym silniku - byleby a6/5er było.
  5. Za Ci nie dam głowy, ale 330d/cd w de na portalach, taką wartą grzechu to rzadko 9, cześciej 10 w górę - jak się w ogóle jakaś ciemna, ori mPet i manual trafi.
  6. Ale ma przedlifty bez mPaka i nie w topowym czarnym kolorze
  7. Jasne, które mają mniej niż 5 s do setki, są w manualu, względnie fajnie wyglądają i dobrze się prowadzą oraz z racji wieku nie zaczną gnić itd Poza M.
  8. Kult kultem, ale jak się chce coś co jedzie względnie w ori to trzeba się za e90 brać, chcąc nie chcąc.
  9. Słabo szukałeś, nazwij poprawie kryteria w allegro to znajdziesz ...
  10. Wszystko i tak będzie wyglądało jak g.ówno na desce rozdzielczej, zwłaszcza na topowej ramce. Może coś sensownego w używce, bo w nówce to w tej kasie lipa, tylko czytnik mp3 w zasadzie ...
  11. Nie inaczej, a kysz z x-em i at, zbędne wydatki na przyszłość no i -10 do przyjemności z jazdy ;)
  12. ta czerwona ma wypierdziane siedzisko, aż szwy poszły jest jedna 3d w cw, za 40 w mPecie - od razu inaczej wygląda - rzuciłem tylko okiem na ogłoszenie
  13. 1 er ... jedynka ... samochód który cię zauroczył. Klima o tyle jest ważna, że to w mieście docenia się tryb auto i jego wydajność - miałem na myśli parujące szyby, odmrożenie w zimie itd - gdzie o iluś stopni nie działa klima ale jest tryb który o ile jest sprawny to działa przynajmniej w 3er rewelacyjnie. Poza tym ajk cchesz do miasya, to kup sobie 3 drzwiową bo będziesz przeklinał to krótkie drzwi.
  14. Dużo ludzi nieświadomie kupuje 330i a jak piszesz/mówisz spalanie oleju, nietrzymanie mocy to zdziwieni. Jak ktoś jest świadomy, to co innego. Bo, że diesel to zło wcielone to już wszyscy wiedza, że rozkracza się po roku, a nie daj boże połtora to już pół samochodu wymienione - także panowie przypominać nie muszą. Ja jestem jakimś dziwnym trafem wyjątkiem od reguły ;)
  15. Oj słabiutko widzę twą przyszłość zwłaszcza w marce premium skoro różnicy nie widzisz ... :duh:
  16. Czyli nic dziwnego, fajnie że były kluczyki żeby to cudo odpalić.
  17. mikan odpowiedział(a) na seba1x temat w E46
    No ja bym innych pobudek się dopatrywał. Ale to już każdy może mieć swoje domysły, mało ważne :)
  18. mikan odpowiedział(a) na seba1x temat w E46
    Nie daje to tobie do myślenia dlaczego numery są zeszlifowane albo dlaczego są jeszcze ori nabite numery ? Może wydumasz dlaczego tak jest.
  19. Mało to swego czasu było takich saabów i volvo ... gdzie drugie tyle wartości samochodu wyciągali ? Teraz w modzie świeże 5er w w górę.
  20. mikan odpowiedział(a) na seba1x temat w E46
    Kupując brałem to pod uwagę co 2-3 lata, ale żeby już pukało po 8 miesiącach ... Sprzedam te wahacze komuś kto ma czas się w to bawić, ja wole wziąć coś co będzie sprawne dłuższy czas, trochę się zawiodłem nie ukrywam. Wbrew pozorom czasem warto kalkulować do wyjdzie korzystniej czasowo i finansowo w konsekwencji - trzeba kupić, umówić się, odstawić, odebrać, nie wiem czy trzeba geometrię kontrolnie sprawdzać - jeśli tak to znowu czas itd.

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.