Treść opublikowana przez mikan
-
BMW E46 330D Bydgoszcz FX53019
mikan odpowiedział(a) na Rydz3k temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażJaki pełen mPakiet jak to ma chrom listwy i jasny sufit ... W dodatku zdjęcia takie, że znów g.owno widać.
-
BMW 330 E46 Coupe M-Pakiet Tuliszków (WBABV910X0PJ87796)
mikan odpowiedział(a) na Zizi2011 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażJest progres, minimalny ale zawsze - w ogłoszeniu zagościło zdjęcie fotela kierowcy.
-
E87 120d Krosno, WBAUG51025JU07700
mikan odpowiedział(a) na Beyond temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażNie można zganiać na kontrhanldarskie podejście itd To tak jak ogłoszenia sprzedaży/wynajmu mieszkań z garami w umywalce, pościelą jakby dopiero co wyszła z pod niej jakaś córa koryntu, albo burdelem w łazience jakby się tam przelotem myła rodzina cyganów traktując ją jak kibel na nadmorskiej stacji benzynowej - i nie ważne czy są tanie kafle czy marmur bursztynowy. Albo ktoś jest syfiarz albo nim nie jest, nieważne co sprzedaje.
-
BMW E46 330Ci Konin vin WBABD51060PK15363
mikan odpowiedział(a) na Zizi2011 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażA kysz kia, skoda, fiat i inne ... Jak wyśmiałem kiedyś roczną avensis - cyt. stwierdziłem że gó.wno, plastik itd i że wole moje - wtedy 8 letnie stare bmw to patrzyli na mnie jak na idiotę. Reasumując - Polak woli nowe, nowsze, świeższe - kupuje rocznik - nie markę, wykończenie, wyposażenie, osiągi - widać po 110 konnych niegdyś a6, e60 520 ... w mPakiecie o zgrozo itd - jeśli już jakiś nowobogacki burżuj sobie szukał od handlarzy to wybierał biedaka na welurze i najsłabszym silniku - byleby a6/5er było.
-
BMW E46 330Ci Konin vin WBABD51060PK15363
mikan odpowiedział(a) na Zizi2011 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażZa Ci nie dam głowy, ale 330d/cd w de na portalach, taką wartą grzechu to rzadko 9, cześciej 10 w górę - jak się w ogóle jakaś ciemna, ori mPet i manual trafi.
-
BMW E46 330Ci Konin vin WBABD51060PK15363
mikan odpowiedział(a) na Zizi2011 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażAle ma przedlifty bez mPaka i nie w topowym czarnym kolorze
-
BMW E46 330Ci Konin vin WBABD51060PK15363
mikan odpowiedział(a) na Zizi2011 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażJasne, które mają mniej niż 5 s do setki, są w manualu, względnie fajnie wyglądają i dobrze się prowadzą oraz z racji wieku nie zaczną gnić itd Poza M.
-
BMW E46 330Ci Konin vin WBABD51060PK15363
mikan odpowiedział(a) na Zizi2011 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażKult kultem, ale jak się chce coś co jedzie względnie w ori to trzeba się za e90 brać, chcąc nie chcąc.
-
E87 120d Krosno, WBAUG51025JU07700
mikan odpowiedział(a) na Beyond temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażA to cudo to gdzie ? Mamy sobie wyimaginować ?
-
E87, 118d(:?), 2005, Włocławek, WBAUG31000PU07463
mikan odpowiedział(a) na KujawiAnka temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażJeden pies, siedzisko nie dało rady.
-
E87, 118d(:?), 2005, Włocławek, WBAUG31000PU07463
mikan odpowiedział(a) na KujawiAnka temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażA pakiet startowy to kiedy, za rok bo teraz nie ma ... /
-
Gdzie Moge Kupić Styling 132 lub 166 do bmw e46
Słabo szukałeś, nazwij poprawie kryteria w allegro to znajdziesz ...
-
radio do 300zł usb+aux 2001 touring HarmanKardon
Wszystko i tak będzie wyglądało jak g.ówno na desce rozdzielczej, zwłaszcza na topowej ramce. Może coś sensownego w używce, bo w nówce to w tej kasie lipa, tylko czytnik mp3 w zasadzie ...
-
E46 330ix, Lublin WBAAW51010JU11154
mikan odpowiedział(a) na DanielStarachowice temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażNie inaczej, a kysz z x-em i at, zbędne wydatki na przyszłość no i -10 do przyjemności z jazdy ;)
-
E87, 118d(:?), 2005, Włocławek, WBAUG31000PU07463
mikan odpowiedział(a) na KujawiAnka temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażta czerwona ma wypierdziane siedzisko, aż szwy poszły jest jedna 3d w cw, za 40 w mPecie - od razu inaczej wygląda - rzuciłem tylko okiem na ogłoszenie
-
E87, 118d(:?), 2005, Włocławek, WBAUG31000PU07463
mikan odpowiedział(a) na KujawiAnka temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedaż1 er ... jedynka ... samochód który cię zauroczył. Klima o tyle jest ważna, że to w mieście docenia się tryb auto i jego wydajność - miałem na myśli parujące szyby, odmrożenie w zimie itd - gdzie o iluś stopni nie działa klima ale jest tryb który o ile jest sprawny to działa przynajmniej w 3er rewelacyjnie. Poza tym ajk cchesz do miasya, to kup sobie 3 drzwiową bo będziesz przeklinał to krótkie drzwi.
-
E87, 118d(:?), 2005, Włocławek, WBAUG31000PU07463
mikan odpowiedział(a) na KujawiAnka temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażSerio chcesz mieć 1er na pokrętłach z obszytą kierą ?
-
BMW E46 330Ci Konin vin WBABD51060PK15363
mikan odpowiedział(a) na Zizi2011 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażDużo ludzi nieświadomie kupuje 330i a jak piszesz/mówisz spalanie oleju, nietrzymanie mocy to zdziwieni. Jak ktoś jest świadomy, to co innego. Bo, że diesel to zło wcielone to już wszyscy wiedza, że rozkracza się po roku, a nie daj boże połtora to już pół samochodu wymienione - także panowie przypominać nie muszą. Ja jestem jakimś dziwnym trafem wyjątkiem od reguły ;)
-
e60 530i 08' WBAND71050CS88272 Hamburg real przebieg?
mikan odpowiedział(a) na kacper_WLN temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażOj słabiutko widzę twą przyszłość zwłaszcza w marce premium skoro różnicy nie widzisz ... :duh:
-
BMW 530xd 2008r WBAPY71050C024594 Wrocław
mikan odpowiedział(a) na sebos temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażCzyli nic dziwnego, fajnie że były kluczyki żeby to cudo odpalić.
-
Bmw E36 Coupe 328 Vin WBABG110X0ER40640
mikan odpowiedział(a) na MAFIA1685049917 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażDość okazyjna cena w sumie.
-
opinie na temat firmy HART
No ja bym innych pobudek się dopatrywał. Ale to już każdy może mieć swoje domysły, mało ważne :)
-
opinie na temat firmy HART
Nie daje to tobie do myślenia dlaczego numery są zeszlifowane albo dlaczego są jeszcze ori nabite numery ? Może wydumasz dlaczego tak jest.
-
Białe M3 e92 DKG - LECHÓW ( VIN : WBSWD911020P306005 )
mikan odpowiedział(a) na 1oskar temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażMało to swego czasu było takich saabów i volvo ... gdzie drugie tyle wartości samochodu wyciągali ? Teraz w modzie świeże 5er w w górę.
-
opinie na temat firmy HART
Kupując brałem to pod uwagę co 2-3 lata, ale żeby już pukało po 8 miesiącach ... Sprzedam te wahacze komuś kto ma czas się w to bawić, ja wole wziąć coś co będzie sprawne dłuższy czas, trochę się zawiodłem nie ukrywam. Wbrew pozorom czasem warto kalkulować do wyjdzie korzystniej czasowo i finansowo w konsekwencji - trzeba kupić, umówić się, odstawić, odebrać, nie wiem czy trzeba geometrię kontrolnie sprawdzać - jeśli tak to znowu czas itd.