Treść opublikowana przez mikan
-
e91 330d WBAVU91030KT00324
mikan odpowiedział(a) na Vapor temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażNo, do 50 tys to się nie dziwie, że nie ma.
-
e91 330d WBAVU91030KT00324
mikan odpowiedział(a) na Vapor temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażNo tak, to jest argument za tym żeby kupować okazyjnie .... Bo taka nie kosztowała przecież koło 200 tysi nowa albo więcej ...
-
Chcę kupić. E46 porady,opinie pytania
Paw z rana na to wnętrze ...
-
Chcę kupić. E46 porady,opinie pytania
Sprzedał trupa ale złość pozostała i wpada na forum pohejtować, tyle że to nie wina samochodu że był trup - ale kupującego który takiego trupa kupił.
-
e46 328 Wieluń WBABM51030JH27250
mikan odpowiedział(a) na Dominmotorsport temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażWidziałem gorsze agro w tym dziale ale ten nie odstaje od średniej, skoro się pytającemu podoba taka kompilacja ...
- Koła e46!
-
E46 Ciechanowiec WBABN51060JT66364
mikan odpowiedział(a) na iljash temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażPoza tym, że sprzedawca czarodziej nad czarodziejami, po serii zbędnych zdjęć to tylko brakuje zdjęć pod maską a reszta ważne że jest, że dużo ... lepiej dużo niż za mało.
-
bmw e46 wbaal91030fs66430
mikan odpowiedział(a) na jacekmury1 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażTu po zdjęciach nic nie widać a vin przecież może sam rozkodować. Choć fakt, że któryś z użytkowników ma jakąś lepszą opcję rozkodowania i czytelniejszą.
-
czy podejdzie bagaznik thule do kombi e46 2004?
Szczerze nie wiem czy thule na klapę kombiaka robi do e46, bo jak ja kompletowałem sobie thule do siebie rok temu to nie było nic na klapę, ale opcję na dach ( poprzeczki + uchwyt )
-
e46 320td = 330td compact IMOLAROT II SWAP M57N
No już kiedyś referendum robiłem o planie na zmianę ... W moim przypadku nie warto - pewien przebiegu budy jestem, sam otarłem jeden i drugi bok, dobrze wyposażona, wiele rzeczy jeszcze ori - poza tym mam już prawie 4 lata i lubię tą sztukę. Więcej niż 20 tysi nie dostanę a fajna sztuka z podobnym wyposażeniem w de 9-11 tyś e do opłat i akcyzy w pl nie dość, że 90% nie ma deklarowanego mPaka to nawet doposażona nie jest jak moja. Stąd moje pytania - taką ze strzałem w przód bym nie chciał, raczej w tył. Sorki za zaśmiecanie tematu.
-
e46 320td = 330td compact IMOLAROT II SWAP M57N
Oj myślę, że będzie bo swapowany silnik ma w gratisie więcej niż wskazuje, chyba że te wyspiarskie chlory skatowały ten silnik. Na marginesie - nie pytam o konkretny przykład tej sztuki - żeby była jasność - ale ile trzeba średnio wyścielić za angola 330d 204km w manualu z dowozem ? Może śmieszne ale nie wiem nawet gdzie szukać takich tworów.
-
polonez -->> F11 530d - na sprzedaż!
Jak jest bez chromów i innych świecidełek to aż się na nią patrzeć :)
-
Bmw E46 2,0 D 115 KM Proszę szybko o porady
mikan odpowiedział(a) na rikosen04 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażPrzecież w bmw nie ma takiego tworu jak pełna wersja ... co za bzdura.
-
M-Pakiet i inne
Ta, nakładki na wentyle i pokrowce zagłówków ... To jakaś prowo czy ty rzeczywiście na poważnie nie wiesz o co pytasz ...
-
e46 320td = 330td compact IMOLAROT II SWAP M57N
Mi swap na m57n chodzi po głowie od 2 lat... poza dorwaniem stojącaego obok dawcy w postaci angola albo gniota to nie mam koncepcji. Daj znać jaki plan konkretniej ze swapem. Nie lubie compactów i czerwieni ale tutaj o dziwo jedno z drugim wygląda całkiem fajnie.
-
M-Pakiet i inne
W e6 zwłaszcza w ciemnym kolorze wygląda dużo korzystniej z zewnątrz , no i jeszcze środek i przede wszystkim zawieszenie.
-
e46 320d orzesze WBAAP710X0PP11958
mikan odpowiedział(a) na tomassz temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażNie no piękne czyste ciule koła ... Zdjęcia do d.upy i g.ówno widać na dobrą sprawę. Co tu wróżyć poza handlarskim albo cwaniackim podejściem do kupującego ? Chyba nie to że jest grzechu wartą sztuką.
-
E36 328i Rzeszów
mikan odpowiedział(a) na Ketler temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażviewtopic.php?f=44&t=72889
-
M-Pakiet i inne
Multifunkcyjność kierownicy nie ma związku z mPakietem. Pooglądaj galerię użytkowników lepiej ...
-
M-Pakiet i inne
Wiochą jest zakładanie zderzaków mPak albo kierownicy mPak i twierdzenie, że się ma mPakiet - albo zakładać błotniki z wlotami od m3 Poza tym można doposażyć samochód o wnętrze mPak i zawias a zewnątrz zostawić serię - ja tak mam bo tak ktoś kiedyś kupił zamawiając w salonie. Zderzaki pewnie bym pourywał od razu. Czym innym konieczność zderzaka od mPak jak w 330d trzeba zrobić miejsce na fmic konkretny, przy standardowym nie ma miejsca.
-
M-Pakiet i inne
To już wiem, to jest to co podejrzewałem że mam. Rzut światła czerwonego na gałkę i obszar przy popielniczce, mnie to u mnie nie zdziwiło bo w innych samochodach też jest - plusem jest jasność w każdym zakamarku przy lichtpakiecie, bo to od tego chyba jest uzależnione.
-
BMW E46 318Ci Coupe LIFT M-PAKIET CHORZÓW WBABD910X4PK60271
mikan odpowiedział(a) na robert1024 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażNapiszę tak : Koło 8-9 lat temu podczas weekendowych wieczornych vs i wyszukiwaniu przeciwników - wtedy jeździłem astrą gsi 16v 150km w lekkiej budzie względnie na tamte czasy dawało radę a ja nadrabiałem zawsze szybkim startem i szybką zmianą biegów - dostałem po dupie od jakiegoś audi w kombi w benzynie chyba biturbo albo zwykłe turbo, chyba to było a6 ale głowy nie dam - możliwe, że inna marka ale benzyna bi turbo kombi 2 wydechy - zdziwiłem się że stary ciapek kierowca w ogóle próbował mnie doganiać ale jak już mnie wciągnął ( kill okrutny ) to wprowadził mnie w jeszcze większe zdziwienie - nieważne. Konsensus - podjechał do mnie na następnych światłach - szyba w dół, ja z kumplem lekko zdziwieni - otwiera okno i stwierdza - coś, że co mi po wyciu jak wyje wygląda jakby miało jechać a nie jedzie. Wyć nie wyła, bo był srebring ori ale fakt na przelocie to cichy jak hybryda nie był, zawias koni z regulacją, bortet t na 8,5 czy 9 cala na r15 naciągu to może i coś wyglądała w seri zbierała się bardzo dobrze a miałem mocną sztukę więc nie miała zamulonych 8 sek ale znacznie mniej. Każdy odbierze historyjkę jak chce i jej przesłanie.
-
M-Pakiet i inne
Fuj ... Nakładki jacky sport, nie wiem co po - jak się tobie omsknie ubrudzony but po tym metalu to ... poza tym wygląda jak g.ówno w chromie. No, bo podstponica mPet jest przecież brzydka. Podświetlana gałka, fuj - pasuje do golfa/kadetta/bravo No i podświetlenie ... lubisz takie shity to wybierz sobie może vw/audi albo kia-ę jakąś. Ori zadbane bmw w mpakiecie ( ori a nie z nazwy ) nie potrzebuje takich wiejskich udziwnień - bo jest ładna. Zaporponowałbym tobie przejrzenie galerii poloneza, be..mw, szymon-o i wielu innych ale one dla tak modnego przyszłego użytkownika ( oby nie ) będą trącać nudą.
-
M47N czy to maglownica?
A który w końcu wziąłeś ?
-
BMW 316i E46 Gostynin WBAAY31070KP24119
mikan odpowiedział(a) na asfaltowy temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażCzarna kosa ... zabił mnie tym 115km :duh: