Treść opublikowana przez mikan
-
M-Pakiet i inne
Co to wrzuciłeś to nie mpak ale fotele z m3 - vadery, do tego z anglika bo mają wajchy do kladzenia foteli w 3d budzie a są zamontowane bez przerobienia w 4d/5d budzie. Druciarstwo bo wajchę wdać. Zakładam, że pewnie to tobie nie przeszkadza.
-
M-Pakiet i inne
Coś jak opel kadett na przełomie wieków ... Burdelowa czerwień, materiałowy środek, srebrne listy i ciemne plastiki :cool2: Btw czym różni się podświetlenie serii od mPeta ? Ja mam lichtpakiet i w sumie wszędzie się świeci, gała niegdzie nie jest podświetlana chyba że masz na myśli rzut czerwieni z lusterka.
-
e61 530i Korekta licznika WBANL710X0CL85096
mikan odpowiedział(a) na jakub temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażCo do Froga to ja nie wiem o co cała afera - ok, może jest i przekrętas - coś tam mu udowadniali , coś nawywijał w lutym ok - ale nie o tym, co do samej jazdy to jechał jak typowy motocyklista, tyle że w samochodzie - nic szczególnego, fiatem 126p można wyprzedzać samochody wysepką przy przystanku autobusowym - kwestia wprawy, lekkiego zamachu i gratów od świątka. Nie jeden motocyklista gdyby nie umiał się powstrzymać po przesiadce z motoru na samochód jechał by tak samo - motocyklista, nie turysta. Grupa ghost rider latami grała na nosie wszystkim i to w szwecji.
-
e61 530i Korekta licznika WBANL710X0CL85096
mikan odpowiedział(a) na jakub temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażTo poczytaj o wyłączeniu sędziego.
-
BMW E90 VIN WBAVU110XOKW88735 UWAGA
mikan odpowiedział(a) na RoberttPL temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażDokładnie o to chodzi i po to się jeździ do aso.
-
e61 530i Korekta licznika WBANL710X0CL85096
mikan odpowiedział(a) na jakub temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażW teorii wszystko pięknie wygląda.
-
e61 530i Korekta licznika WBANL710X0CL85096
mikan odpowiedział(a) na jakub temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażArtykuły tylko zachęcają, nic poza tym. Poczytaj lepiej komentarze do nich, następne artykuły do których należy się odwołać, kolejne komentarze, orzeczenia itd. Dla adwokata/radcy sprawa może być dość jasna, ale to nie ważne - ważne, żeby równie świetlana była dla sędziego :)
-
BMW 750 E38, Sedan / Limuzyna - WBAGG01040DD94376 - Radom
mikan odpowiedział(a) na Fif75 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażNo, golfa III albo astrę można ale nie topowy model bmw z prawie topowym silnikiem, którego nie trzepali turasy na lini montażowej na nowego civica - czy gdzie go tam montują. Ale oczywiście wszyscy + handlarze liczą na "chyba nikt nie serwisuje 14to latka w aso." - oraz, że takiej książki ori nie będzie. Stąd taki stan rzeczy.
-
Oslona gumowa e46
W ostateczności real oem pl i jedziesz pół nocy po rysunkach :)
-
BMW 750 E38, Sedan / Limuzyna - WBAGG01040DD94376 - Radom
mikan odpowiedział(a) na Fif75 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażSuper podejście - wezmę kręcony - i tak wszyscy kręcą. Co z tego, że bity - a który nie jest. :cool2: Przed chwilą widziałem hanldarzy na stacji jak trupa alfę z francji szykowali ( widać, że zamęczona mocno ) - pani mi towarzysząca spytała, czy ktoś jeszcze w ogóle kupuje od handlarzy ... Jakby ludzie w większości handlarskich śmieci nie brali to by ich nie było. Sprawdzić przebieg można jak a w każdym innym bmw, drogą dedukcji między innymi.
-
BMW 320D e92 WBAWD11020P196613
mikan odpowiedział(a) na bonjansky temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażNie wydaje.
-
320d bajer do auta
Bmw staniało - podoba się - podoba, efekt jaki jest taki jest. Dla mnie jest agro i nic nie mogę za to, że takie mam zdanie na ten temat. Francuzki tuning też ma swoich fanów, zapomnieli dodać że to w większości kebaby i inni opaleni się nim jarają a to skończone agro jest przecież. Amerykański tutning, rodem szybcy i wściekli ( 1 + 2) to samo, zapomniano dodać, że takimi cudami w kolorze piórnika 3klasistki również jarają się i jeżdżą meksyki i inni również nie przypominający synów i córek młynarzy - klejone zderzaki, pełno szpachli, neony, stroby, projektory + nalepki z katalogu jacky :cool2: - zajebiście. Jedynie pokłon za dostęp do części do japończyków.
-
E46 325i 2001 Radom WWBAAT31080FV37088
mikan odpowiedział(a) na oli.wawa temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażviewtopic.php?f=44&t=72889#p518342 Zacznij od wykonania tego co wskazuje regulamin.
-
E87, 118d, WBAUD71050PY84874
mikan odpowiedział(a) na KujawiAnka temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażNo to skoro nie ma znaczenia skąd będzie to cudo techniki, to szukaj 3 drzwiowej, to chociaż będzie jako tako wyglądać. Najlepiej w mPakiecie. Znajdziesz, byle byś nie kupowała huzia na józia bo co nagle to wtopa.
-
E87, 118d, WBAUD71050PY84874
mikan odpowiedział(a) na KujawiAnka temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażdynamika a prędkość to chyba nie to samo :P Chcę mieć przyspieszenie na starcie i przy wyprzedzaniu. Tak gdyby ktoś jeszcze pytał. Nie będę pisała, że mam zostawiać wszystkich na światłach :norty: albo ma mnie w siedzenie wciskać ale nie chcę muła !! inaczej bym sobie corsę kupiła Co do corsy to nie tak hop, na giełdzie klasyków stoi corsa a, z de z c20xe i chyba krótką skrzynią. Polecałbym chyba jakieś ładne czarne e46 coupe w benzynie r6 najlepiej po lifcie i nie na biedaku ale w mPaku ori, ten look się nie znudzi i nie opatrzy.
-
polonez -->> F11 530d - na sprzedaż!
Czyli poza parkowaniem, uważasz że jej zwinność jest porównywalna do e46 ? Pytam bo mam milion pomysłów na następne bmw ... e92 - bo 335i manual, f11 bo podoba mi się i nie tak chińskie jak e60 ... nawet podobała mi się sztuka houka jakiś czas temu. Swojego kopciucha i tak zostawiam sobie do pracy/miasta. Co najważniejsze, zakładam że jeździłeś już paroma 5er i świeższymi 3er - jak z głośnością w środku w turasie z relingami ? Bo w e46 cicho nie jest, e90 też nie jest super wyciszona, z x3 po 2011 też narzekają na szelesty i głośność. Jakbym ja celował w f11 to 530d bez x, mPak - czorny oczywiście/
-
E87, 118d, WBAUD71050PY84874
mikan odpowiedział(a) na KujawiAnka temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażI poza emblematem bmw jest jej daleko do innych bmw. Nie prowadzi się jak trzeba, nie wykończona jak trzeba. Taka budżetówka do deptania po mieście. Jeździłem miesiąc to mogę się wypowiedzieć.
-
E87, 118d, WBAUD71050PY84874
mikan odpowiedział(a) na KujawiAnka temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażCzepiasz sie, w 1er nie ma wskaźnika ... ;)
-
E87, 118d, WBAUD71050PY84874
mikan odpowiedział(a) na KujawiAnka temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażkup sobie za tą kasę e36 328 w coupe i będziesz zadowolona. Coś już jedzie.
-
E87, 118d, WBAUD71050PY84874
mikan odpowiedział(a) na KujawiAnka temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażPoszerz kryteria finansowe to znajdzie się więcej ciekawych opcji :) Nie piszę tego złośliwie.
-
E87, 118d, WBAUD71050PY84874
mikan odpowiedział(a) na KujawiAnka temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażCzyli jednak korbki i nie do 100km od miejsca zamieszkania ...
-
Woda pod nogami pasażera z przodu
A jak to lanie po rynience załatwiłeś ?
-
polonez -->> F11 530d - na sprzedaż!
Gratuluję zakupu, sensowna przesiadka. Mam pytanie, jako wieloletni użytkownik 3er, nie masz jakiegoś niedosytu po przesiadce na 5er ? Czytałem wiele opinii, że ludzie jednak po zmianie 3er - na 5er wracają do 3er bo 5er to nie to, duże, ociężałe, nie tak zwrotne itd - wypowiesz się jakoś w tej kwestii ? Pomijam oczywiście porównanie silnika, wiadomo tu 6 cyl i świeższy diesel. Bardziej mi chodzi o gabaryty, zawias itd Jak tym po mieście się jeździ w porównaniu do e46 ...
-
E90 330D BUSKO WBAVC91060KS09910
mikan odpowiedział(a) na sarkaz temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażJak podał VIN to zrób jak należy ... :http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=44&t=72889 Wiem, że to plastik bez specjalnego wyposażenia ... ale jest w cenie 330d e46 ... sedan lub touring. Choć może nie jest złe, nie wiem.
-
BMW E46 330D Bydgoszcz FX53019
mikan odpowiedział(a) na Rydz3k temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażCoś o mPakiecie jest w Vib-ie ... ale nie jest to pełen mPakiet.