Skocz do zawartości

mikan

Zarejestrowani
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez mikan

  1. No kosztują, ale jest to też zawsze czymś okupione, ja przepłaciłem w styczniu 2011 za swoją - wiedziałem że miała ocierkę strony ale przebieg sprawdzony po głębszej analizie w aso - 160 tyś. Teraz 210. Nie warto mi sprzedawać, bo sam zaliczyłem drugą ocierkę ale dziewiczej strony i parę innych pierdół a to zderzak się zerwał a to śmietnik wyrósł pod marketem itd itd- pewnie usłyszałbym że po dachu albo coś :) - nota bene są ślady bo gradzie na dachu :) - nawet tego nie ruszam. Co do swapa - u mnie zmiana na 330d to liczyłem 8-12k, ale po swapie się nie sprzedaje tylko jeździ. Być może ktoś kupił z zatartym silnikiem i wsadził 3.0, ale wątpię. Zresztą co to za swap ... A! dodam, że dla mnie przebieg miał znaczenie bo przynajmniej połowy samochodu nie musiałem wymieniać i puki co udaje się dalej nie wymieniać bo nei ma takiej potrzeby.
  2. A kysz ! Co za frajerstwo wystawia pojazd bez zdjęć wnętrza. Nawet jak 126p się sprzedaje to zdjęcia są, mimo że wielu wersji nie było ...
  3. Popierdzieliłeś miejscówki ... - piaskuj i proszkowo.
  4. Poza tym, że jest przypałowe a sprzedający je opycha bez kół to względnie środek wygląda ok choć skrzętnie porobione foty są.
  5. To nauczony praktyką załóż ten temat jak trzeba, rozkoduj vin jak należy, słabo coś z lekcji wyniosłeś ...
  6. I tylne dywany zaadoptowane na przód ... bo takie były pod ręką. Pewnie z resztą tak samo bywało.
  7. no ja mam problem z głowy bo narazie mam niecałe 800 kilometrów przejechane :mrgreen: 470tyś dla mnie to juz za dużo... A twoje chociaż ...
  8. mikan odpowiedział(a) na krzysieknik temat w E46
    Jak uważasz, inni ocenią w "duchu". My nie wiemy jak wygląda ten killer.
  9. mikan odpowiedział(a) na krzysieknik temat w E46
    Dobre nie znaczy, że muszą być r20. Ważne, żeby był klimat do tej listwy bez mocowania rejestracji bo inaczej wyjdzie kupol
  10. mikan odpowiedział(a) na lechuk3 temat w E46
    Przejrzyj tematy o żarnikach + zamiennik vs firmowe + podjebki philipsów i jak rozpoznać. Jak nie masz uderzonego przodu to raczej łatwo wyjąć reflektor, choć nie nie dam głowy jak jest w compactcie
  11. mikan odpowiedział(a) na krzysieknik temat w E46
    Dla blichtru chcesz badźgać szybę albo pulpit ? Z ciekawości - furę masz na glebie z dobrym kołem i w idealnym clear looku ? Bo inaczej nie ma sensu jak jest standard, chyba że pytasz tylko pod kontem strzałów z fotoradarów.
  12. Nie chce fantazjować, ale że mam taki sam skopany kolor to wydaje mi się, że na słupku jest inny odcień a reszta jeśli już to jest psiknięta po całości. Cena "okazyjna" choć pewnie odezwą się obrońcy. Jak masz blisko to podjedź, potem wrzuć relację z oględzin - zawsze obalisz/potwierdzisz przypuszczenia.
  13. A ja np miałem walnięty wtrysk i nie dymiło. Nie ma reguły chyba.
  14. mikan odpowiedział(a) na krzysieknik temat w E46
    Taka tablica będzie latać jak żyd po pustym sklepie - poniszczy pulpit, materiał przy słupkach a i tak spadnie koniec końców jak mocniej depniesz. Albo bagażnik/dywanik z tyłu i jak zatrzymają to wyciągniesz i unikniesz albo i nie ...
  15. mikan odpowiedział(a) na rafi363 temat w E46
    Polemizowałbym ... niby powinno być jak piszesz, ale nie do końca jest. Na regulowanej twardości, zewnętrznej w amorach Koni, z regulacją przy kielichu, po ustawieniu max twardo i po dociśnięciu samochodu - obniżał się i "nie wstawał", nie że wolniej do wysokości jak na miękkim ale wcale do niej nie wracał - było niżej. Odpuściłem sobie techniczne dywagacje, dlaczego przez sportowy amor może tez być niżej i dlaczego moim daniem ma też wpływ na wysokość - wrzuciłem przykład.
  16. mikan odpowiedział(a) na Hiszpan_90 temat w E46
    A ty mógłbyś użyć opcji szukaj.
  17. mikan odpowiedział(a) na krzysieknik temat w E46
    Mają mają ale jest ich fabryczne przesunięcie czyli jest ok.
  18. mikan odpowiedział(a) na Czerniej temat w E46
    W ogóle to dzień dobry. Po drugie nazwij poprawnie temat. Po trzecie ja nie jestem wróżka i nie mam szklanej kuli, nie wiem jak inni forumowicze. Zakładam, że ty masz i myślisz, że wszyscy mają. Nie żeby była różnica pomiędzy e46 z końca a początku produkcji ... raptem parę lat. Stan samochodu przecież znamy też, przebieg i jego wcześniejszą wypadkowość. Żart się ciebie trzyma - nie ma co :cool2:
  19. mikan odpowiedział(a) na zent temat w E46
    Nie jest trudny ale samemu ciężko dobrze ustawić ... Na szrotach po 200zł latają ale nigdy nie wiesz ile ścieżek będzie padniętych. Nowa koło 2000-2500 tyś.
  20. Planuje 335i bo e46 330d + mocy za mało, a ceny w de chore, poza tym 335i mKę robi a mi zależy na mocy. No jest niższa jakość wykonania w nowych bmw, choć nie wiem jak w topowych modelach 5er - 7er. g40 ładnie szło - gorzej opanować tego piżdzika było przy tej mocy i prędkosći jaką osiągał.
  21. Nową Octavią nie jechałem, ale jeździłem innymi nowymi samochodami 2011-2012 rok, w tym sam miałem parę nowych w rocznikach 2000-2004, żeby poświadczyć że nie jestem fanatykiem - do 2011r byłem zagorzałym przeciwnikiem bmw, do czasu jak się nie przejechałem osobiście w dłuższej trasie. Za to mam obawy co będzie dalej z bmw ... nie wiem skąd w 2 letnich bmw przetarcia i zniszczone notorycznie pokrętła. Nie śmieję się z ludzi, sam miałem golfa, passata, civica itd itd, ale to były przyrządy nie dające przyjemności z jazdy, chociaż z jakby jakieś g60 w mk2 się pojawiło to bym niepgardził, ale już nie przesiąde się z wyboru na nic innego niż bmw. Do co 335i ... niestety się na niego nagrzałem i planuje w przyszłości.
  22. Chyba wiadomo, w czarnym jeszcze lepiej to wygląda. Śmiem zauważyć, że coraz więcej przedliftów wygląda jak niegdyś kadety do zadań specjalnych - ludzie powkładali bóg wie jakie zawieszenia, fele z oponami o złym profilu mamy wozy drabiniaste w większości. Ah ten piękny przód, jeszcze jak dymione kierunki ... Nie bronie tego co mam, ale osobiście nie brałem pod uwagę przedlifta - tak samo e90 przedlift ma moim zdaniem choćby w sedanie tył taki, że można pawiana puścić
  23. Jak ja lubię teksty nie dam tyle a tyle za 15 - letnie auto ... Typowy tekst przyszłych nabywców octavi, ceed-a, peugeot i innych szmir. Tak rzeczywiście 10 letni samochód to już nad grobem stoi ... No ale jak jest bitwa o rok produkcji to wszyscy piszą, że co za różnica. Zapamiętajcie, że bmw audi mercedes to nie jest to samo co vw, skoda, citroen, peugeot i inne pojazdy Passat za 130 tyś to szczyt szaleństwa a 3er za 160 tyś to kwota wyjściowa dopiero - zakończyć można koło 300 tyś, a fajne się robi od 240 tyś, choć niestety nowe bmw już i tak staniały, co zresztą widać po 2005 roku, ilości świeżych bmw na ulicy i rankingach sprzedaży.

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.