Treść opublikowana przez mikan
-
e46 330i WBAAY71010CJ71324
mikan odpowiedział(a) na adrian323f temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażNo kosztują, ale jest to też zawsze czymś okupione, ja przepłaciłem w styczniu 2011 za swoją - wiedziałem że miała ocierkę strony ale przebieg sprawdzony po głębszej analizie w aso - 160 tyś. Teraz 210. Nie warto mi sprzedawać, bo sam zaliczyłem drugą ocierkę ale dziewiczej strony i parę innych pierdół a to zderzak się zerwał a to śmietnik wyrósł pod marketem itd itd- pewnie usłyszałbym że po dachu albo coś :) - nota bene są ślady bo gradzie na dachu :) - nawet tego nie ruszam. Co do swapa - u mnie zmiana na 330d to liczyłem 8-12k, ale po swapie się nie sprzedaje tylko jeździ. Być może ktoś kupił z zatartym silnikiem i wsadził 3.0, ale wątpię. Zresztą co to za swap ... A! dodam, że dla mnie przebieg miał znaczenie bo przynajmniej połowy samochodu nie musiałem wymieniać i puki co udaje się dalej nie wymieniać bo nei ma takiej potrzeby.
-
E46 320d Alwernia WBAAS71090CK53187
mikan odpowiedział(a) na lord_Simon temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażFakt, linka do zdjęć nie zarejestrowałem.
-
E46 320d Alwernia WBAAS71090CK53187
mikan odpowiedział(a) na lord_Simon temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażA kysz ! Co za frajerstwo wystawia pojazd bez zdjęć wnętrza. Nawet jak 126p się sprzedaje to zdjęcia są, mimo że wielu wersji nie było ...
-
320d zaciski hammulcowe
Popierdzieliłeś miejscówki ... - piaskuj i proszkowo.
-
E36 323, Augustów WBACB71050AP54565
mikan odpowiedział(a) na bmw323170 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażPoza tym, że jest przypałowe a sprzedający je opycha bez kół to względnie środek wygląda ok choć skrzętnie porobione foty są.
-
e46 330i WBAAY71010CJ71324
mikan odpowiedział(a) na adrian323f temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażTo nauczony praktyką załóż ten temat jak trzeba, rozkoduj vin jak należy, słabo coś z lekcji wyniosłeś ...
-
BMW 328 | WBAAM51020EZ48565 |Kozły
mikan odpowiedział(a) na adrian323f temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażI tylne dywany zaadoptowane na przód ... bo takie były pod ręką. Pewnie z resztą tak samo bywało.
-
BMW e46 320Ci Zgorzelec VIN:WBABM11070JK05422
mikan odpowiedział(a) na 10100111001 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażno ja mam problem z głowy bo narazie mam niecałe 800 kilometrów przejechane :mrgreen: 470tyś dla mnie to juz za dużo... A twoje chociaż ...
-
mocowanie rejestracji
Jak uważasz, inni ocenią w "duchu". My nie wiemy jak wygląda ten killer.
-
mocowanie rejestracji
Dobre nie znaczy, że muszą być r20. Ważne, żeby był klimat do tej listwy bez mocowania rejestracji bo inaczej wyjdzie kupol
-
e46 pęknięty żarnik w ksenonie
Przejrzyj tematy o żarnikach + zamiennik vs firmowe + podjebki philipsów i jak rozpoznać. Jak nie masz uderzonego przodu to raczej łatwo wyjąć reflektor, choć nie nie dam głowy jak jest w compactcie
-
mocowanie rejestracji
Dla blichtru chcesz badźgać szybę albo pulpit ? Z ciekawości - furę masz na glebie z dobrym kołem i w idealnym clear looku ? Bo inaczej nie ma sensu jak jest standard, chyba że pytasz tylko pod kontem strzałów z fotoradarów.
-
bmw 330 WBAEV51020PB80985
mikan odpowiedział(a) na sebol270 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażNie chce fantazjować, ale że mam taki sam skopany kolor to wydaje mi się, że na słupku jest inny odcień a reszta jeśli już to jest psiknięta po całości. Cena "okazyjna" choć pewnie odezwą się obrońcy. Jak masz blisko to podjedź, potem wrzuć relację z oględzin - zawsze obalisz/potwierdzisz przypuszczenia.
-
bmw 330 WBAEV51020PB80985
mikan odpowiedział(a) na sebol270 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażTo jeszcze sobie Vin rozkoduj.
-
320d 150km m47n czasami mocno dymi na czarno
A ja np miałem walnięty wtrysk i nie dymiło. Nie ma reguły chyba.
-
mocowanie rejestracji
Taka tablica będzie latać jak żyd po pustym sklepie - poniszczy pulpit, materiał przy słupkach a i tak spadnie koniec końców jak mocniej depniesz. Albo bagażnik/dywanik z tyłu i jak zatrzymają to wyciągniesz i unikniesz albo i nie ...
-
amortyzatory mts do s226a 320d
Polemizowałbym ... niby powinno być jak piszesz, ale nie do końca jest. Na regulowanej twardości, zewnętrznej w amorach Koni, z regulacją przy kielichu, po ustawieniu max twardo i po dociśnięciu samochodu - obniżał się i "nie wstawał", nie że wolniej do wysokości jak na miękkim ale wcale do niej nie wracał - było niżej. Odpuściłem sobie techniczne dywagacje, dlaczego przez sportowy amor może tez być niżej i dlaczego moim daniem ma też wpływ na wysokość - wrzuciłem przykład.
-
Zaślepki Kolektora
A ty mógłbyś użyć opcji szukaj.
-
mocowanie rejestracji
Mają mają ale jest ich fabryczne przesunięcie czyli jest ok.
-
Naprawa tylnego zderzaka
W ogóle to dzień dobry. Po drugie nazwij poprawnie temat. Po trzecie ja nie jestem wróżka i nie mam szklanej kuli, nie wiem jak inni forumowicze. Zakładam, że ty masz i myślisz, że wszyscy mają. Nie żeby była różnica pomiędzy e46 z końca a początku produkcji ... raptem parę lat. Stan samochodu przecież znamy też, przebieg i jego wcześniejszą wypadkowość. Żart się ciebie trzyma - nie ma co :cool2:
-
e46 330i tylna szyba nie grzeje
Nie jest trudny ale samemu ciężko dobrze ustawić ... Na szrotach po 200zł latają ale nigdy nie wiesz ile ścieżek będzie padniętych. Nowa koło 2000-2500 tyś.
-
Chcę kupić. E46 porady,opinie pytania
Planuje 335i bo e46 330d + mocy za mało, a ceny w de chore, poza tym 335i mKę robi a mi zależy na mocy. No jest niższa jakość wykonania w nowych bmw, choć nie wiem jak w topowych modelach 5er - 7er. g40 ładnie szło - gorzej opanować tego piżdzika było przy tej mocy i prędkosći jaką osiągał.
-
Chcę kupić. E46 porady,opinie pytania
Nową Octavią nie jechałem, ale jeździłem innymi nowymi samochodami 2011-2012 rok, w tym sam miałem parę nowych w rocznikach 2000-2004, żeby poświadczyć że nie jestem fanatykiem - do 2011r byłem zagorzałym przeciwnikiem bmw, do czasu jak się nie przejechałem osobiście w dłuższej trasie. Za to mam obawy co będzie dalej z bmw ... nie wiem skąd w 2 letnich bmw przetarcia i zniszczone notorycznie pokrętła. Nie śmieję się z ludzi, sam miałem golfa, passata, civica itd itd, ale to były przyrządy nie dające przyjemności z jazdy, chociaż z jakby jakieś g60 w mk2 się pojawiło to bym niepgardził, ale już nie przesiąde się z wyboru na nic innego niż bmw. Do co 335i ... niestety się na niego nagrzałem i planuje w przyszłości.
-
Chcę kupić. E46 porady,opinie pytania
Chyba wiadomo, w czarnym jeszcze lepiej to wygląda. Śmiem zauważyć, że coraz więcej przedliftów wygląda jak niegdyś kadety do zadań specjalnych - ludzie powkładali bóg wie jakie zawieszenia, fele z oponami o złym profilu mamy wozy drabiniaste w większości. Ah ten piękny przód, jeszcze jak dymione kierunki ... Nie bronie tego co mam, ale osobiście nie brałem pod uwagę przedlifta - tak samo e90 przedlift ma moim zdaniem choćby w sedanie tył taki, że można pawiana puścić
-
Chcę kupić. E46 porady,opinie pytania
Jak ja lubię teksty nie dam tyle a tyle za 15 - letnie auto ... Typowy tekst przyszłych nabywców octavi, ceed-a, peugeot i innych szmir. Tak rzeczywiście 10 letni samochód to już nad grobem stoi ... No ale jak jest bitwa o rok produkcji to wszyscy piszą, że co za różnica. Zapamiętajcie, że bmw audi mercedes to nie jest to samo co vw, skoda, citroen, peugeot i inne pojazdy Passat za 130 tyś to szczyt szaleństwa a 3er za 160 tyś to kwota wyjściowa dopiero - zakończyć można koło 300 tyś, a fajne się robi od 240 tyś, choć niestety nowe bmw już i tak staniały, co zresztą widać po 2005 roku, ilości świeżych bmw na ulicy i rankingach sprzedaży.