Treść opublikowana przez mikan
-
opinie na temat firmy HART
Nie wiem ile lat "pracujesz w motoryzacji" i w jakim charakterze - bo to nie bez znaczenia, ale po jakimś czasie i przewertowanych w rękach częściach widzisz i możesz porównać wykonanie itd Jeśli pracujesz w konkurencji harta, to też w jakimś specjalizującym się w jednej firmie tworze, bo topowe hurtownie z oddziałami i filiami nie mają w harcie konkurencji.
-
opinie na temat firmy HART
Pytający chyba zaczął w Harcie pracować i referendum sobie robi.
-
BMW 330 E46 Coupe M-Pakiet Tuliszków (WBABV910X0PJ87796)
mikan odpowiedział(a) na Zizi2011 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażZ dzisiaj ... foto kanapy :) Ktoś się pierdzieli przy obróbce zdjęć czymś tam, a zapomniał wrzucić aktualne i sensowne zdjęcie środka ... no niedopatrzenie. Całość się kupy nie trzyma a panowie z posta na post tylko utwierdzają w przekonaniu, że coś jest na rzeczy Najbardziej to mnie urzekł ten tekst "w auto jest włożone tyle modów że za te pieniądze chłopak mógłby odkupić wasze auta" Mamy pierd.olnąć allaha przed nim czy jak, bo nie wiem co to miało znaczyć ? Na razie widzę, że na spryskiwacze xenonów zabrakło przy doposażaniu biedaka bądź co bądź.
-
BMW 330 E46 Coupe M-Pakiet Tuliszków (WBABV910X0PJ87796)
mikan odpowiedział(a) na Zizi2011 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażNie ... do zdjęć fotela pasażera, robionego 2 lata wstecz i samego vinu pojadę - bo jak to trafnie ująłeś - srasz na zdjęcia ( btw biedny monitor )
-
BMW 330 E46 Coupe M-Pakiet Tuliszków (WBABV910X0PJ87796)
mikan odpowiedział(a) na Zizi2011 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażTo fajnie, to co zdjęcia, rób sobie wycieczki po samym Vinie - idąc tropem twojej teorii.
-
BMW 330 E46 Coupe M-Pakiet Tuliszków (WBABV910X0PJ87796)
mikan odpowiedział(a) na Zizi2011 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażRozumiem, że ty autorze zdjęć, lub poprzedni właścicielu - pojechalibyście ten samochód oglądać na podstawie tych zdjęć? Ja akurat przeglądałem galerię tego samochodu na bmw sporcie, nie wiem kiedy inne foto robiłeś ale zdjęcie fotela pasażera ( powtórzę - na co takie komu i jedyne ukazujące rąbka tajemnicy wyglądu wnętrza ) było już w galerii w 2012r, także słabo trochę jak tak aktualne zdjęcia się w ogłoszenia wrzuca. Do dobrego samochodu wystarczy lepszy aparat w telefonie albo zwykła tania cyfrówka. Grunt to uczciwe ujęcia a nie 3 takie takie same bo pstrykający przy 1 i 3 dawał krok w prawo lub lewo. No i nie jest to żaden mPakiet, ale z tego co wiem to na sporcie nikomu to nie przeszkadza ... Koniec końców w sumie 6 zdjęć jest tego samego ujęcia.
-
535d WBAPX91000CU59201
mikan odpowiedział(a) na krecius3 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażTo gitara, owocnych programów 300+ i oby nic nie wyszło po czasie.
-
535d WBAPX91000CU59201
mikan odpowiedział(a) na krecius3 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażNapisz lepiej mistrzu jak wypadkowość, pomiary miernikiem i przeglądy w aso ? Bo chyba byłeś ...
-
330cd - tarcze EBC BSD + klocki YellowStuff
Ja tak samo jestem ciekaw, płyn również polecam rbf600 albo 660 - nie wiem czy 660 może być. Wszystko bierzesz z jednego miejsca czy ciągniesz z dwóch miejsc ?
-
535d WBAPX91000CU59201
mikan odpowiedział(a) na krecius3 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażNo fajne jest, to fakt.
-
535d WBAPX91000CU59201
mikan odpowiedział(a) na krecius3 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażNie napisałem, że jest. Napisałem, że to co jej dolega to pryszcz, jak słusznie zauważył kolega wyżej, jak to cię załamało to lepiej odpuść - samochód nie dal ciebie.
-
535d WBAPX91000CU59201
mikan odpowiedział(a) na krecius3 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażNie rzadko słyszę jak ktoś okazyjnie kupił 535d i musiał wtopić na raz 16-20 tysi, żeby dobrze zrobić samochód tj doprowadzić do właściwego stanu - a tam jest co naprawiać.
-
535d WBAPX91000CU59201
mikan odpowiedział(a) na krecius3 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażTo chyba nie są jakieś straszne rzeczy jak na e60 w topowej dieslowej odmianie ... Jak skrzynia i turbiny całe ...
-
BMW 335D WBAWD71000P075999
mikan odpowiedział(a) na nakatomii temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażStety lub nie, ale niemiecki rynek dyktuje ... jeszcze w starszych modelach rozumiem, że ktoś zarzuci podwyższanie cen, ale nie przy takich rocznikach i modelach.
-
BMW 335D WBAWD71000P075999
mikan odpowiedział(a) na nakatomii temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażTrzeba jechać, miernik aso może blacharz ... oczy jak 5 zł A, coś na bliźniaczych forach o niej znalazłeś ?
-
BMW 335D WBAWD71000P075999
mikan odpowiedział(a) na nakatomii temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażGdyby nie to że włoszka i At to jechałbym oglądać, a jak by było wszystko zgodne z prawdą, ogłoszeniem i oczekiwaniami to nie ukrywam - klepałbym po tym czarnym dupsku jak najman matę.
-
BMW 335D WBAWD71000P075999
mikan odpowiedział(a) na nakatomii temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażNie każdy hans trzaska rocznie 50 tyś coupetą w dieslu czy jakąkolwiek 3er. Bez przesady.
-
BMW E46 320Ci Radom (WBABD11050PM30497)
mikan odpowiedział(a) na Pawel7777 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażI klasyka ... 2 zdjęcia fotela pasażera i nieśmiertelne zdjęcie kanapy. Brakuje zdjęcia dzioba z bliska i profilowych :) Choć pewnie można się przejechać oglądnąć jak blisko masz.
-
BMW E 90 318i 2.0
mikan odpowiedział(a) na neti_neti temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażviewtopic.php?f=44&t=72889
-
BMW 330 E46 Coupe M-Pakiet Tuliszków (WBABV910X0PJ87796)
mikan odpowiedział(a) na Zizi2011 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażBądź co bądź, mój przed zakupem wrzuciłem na forum do oceny i akurat z vinem się zgadzał - poza dołożonym iPodem. Twój szymon-o pewnie też, bo masz lifestyle-a z tego co pamiętam. Na sporcie tak jest, lubią się efektami napawać ... szkoda, że pracy przed komputerem - choć z paroma wyjątkami.
-
BMW 330 E46 Coupe M-Pakiet Tuliszków (WBABV910X0PJ87796)
mikan odpowiedział(a) na Zizi2011 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażJak samochód jest ok a sprzedający w porządku, to nie trzeba nic ukrywać ani podkręcać zdjęć. Taka prawda.
-
BMW 330 E46 Coupe M-Pakiet Tuliszków (WBABV910X0PJ87796)
mikan odpowiedział(a) na Zizi2011 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażAle co mikan ... nic nie wróże, napisałem że pet i kundel ? - Nie. Napisałem co widzę na podstawie zdjęć z ogłoszenia - odstaje maska, same zdjęcia lewego narożnika, fotela pasażera nie wiem po co, xenony bez sprysków i mPak zderzaki dołożone. Nie trzeba być wróżbitą ani wizjonerem żeby to dostrzec i stwierdzić - fakty są faktami, więc nie wiem po co przypierd.alanka do mnie. Wypada dodać, ze samochód tak nie wyglądał jak wyjechał z fabryki a obecny stan jest wizją sprzedającego.
-
BMW 330 E46 Coupe M-Pakiet Tuliszków (WBABV910X0PJ87796)
mikan odpowiedział(a) na Zizi2011 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażOj niedobrze jak tego nie dostrzegasz.
-
opinie na temat firmy HART
Cytat z mojego pierwszego posta w tym temacie: "Natomiast moim zdaniem hart to takie samo [bAD] jak topran ( hans preis ), kager, ad i inni pakowacze." - tak się składa, że wiem - sprzedawałem to gó.wno ( w większości ) przez 4 lata, jak i inne części z 80% dostępnych na rynku firm - detalicznie a później hurtowo, Wiem doskonale co jest w środku : jak jeszcze były jasno niebieskie opakowania a później czerwono granatowe, bo trochę się tych pierdoł namacałem i naoglądałem, stąd mam porównanie. Faktem jest, że do bmw topran miał osobny katalog, ale wtedy był on cienki - do vw/audi/skoda był gruby jak 6-7 katalogów do bmw, oplowski jak 4-5 tych od bmw.
-
BMW 330 E46 Coupe M-Pakiet Tuliszków (WBABV910X0PJ87796)
mikan odpowiedział(a) na Zizi2011 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażPoczytaj galerię sprzedającego, popytaj - oceń. Ogłoszenie nie jest zachęcające/