Treść opublikowana przez mikan
-
E90 2.0d 2005, Włocławek wbavc3206va25175
mikan odpowiedział(a) na Blade1984 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażWejdź na mobile, wybierz rocznik i model - pośrodku wybierz jakieś 2-3 sztuki, dolicz zarobek handlarza i zsumuj a potem porównaj z ogłoszeniami u nas.
-
BMW 320 WBAWD11060PV86940
mikan odpowiedział(a) na Andrast temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażTo najpierw viewtopic.php?f=44&t=72889
-
E90 2.0d 2005, Włocławek wbavc3206va25175
mikan odpowiedział(a) na Blade1984 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażNie pierdziel bo już wielokrotnie czytając moje posty widziałeś, że nie jestem fanatykiem bmw ale realistą w konkretnych porównaniach i przypadkach a obecne bmw jest moim pierwszym bmw a nastym samochodem w ogóle. Poza tym pisałem, że i tak kiedyś skończę w rs6 po 2007r, jeśli bmw nic świeżego nie wprowadzi porównywalnego.
-
E90 2.0d 2005, Włocławek wbavc3206va25175
mikan odpowiedział(a) na Blade1984 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażNo napisałem - merc
-
E90 2.0d 2005, Włocławek wbavc3206va25175
mikan odpowiedział(a) na Blade1984 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażNo tak, różnica 100 tyś w zakupie nowego ... gdzie w tej cenie masz 3er na biedaku. Jechałem s80 2007 albo 2008 rok 2.4d summum bo miałem okazję brać od znajomego ... nie no porażka. Nic mnie z tym samochodzie po za białą wentylowaną i klimatyzowaną skórą nie urzekło. Wziąłem 3er. Aktualnie zmierza do premium ... jednak nie jest w stanie konkurować w walce bmw vs audi gdzie nawet merach odpada w większości modeli.
-
BMW 335i Warszawa, Modlińska WBAWB73547P037328
mikan odpowiedział(a) na mziolkowski temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażAle amatorzy takich sztuk się znajdą zawsze. Krzyż na drogę, żeby nie było ... wszędzie przed tym przestrzegają.
-
E90 2.0d 2005, Włocławek wbavc3206va25175
mikan odpowiedział(a) na Blade1984 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażW tej cenie ? Chyba forumowicz ze stażem lipcowo/sierpniowym. Kup sobie octavie, lagunę możę a nie rzucaj się na bmw.
-
BMW 335i Warszawa, Modlińska WBAWB73547P037328
mikan odpowiedział(a) na mziolkowski temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażTo najpierw zdobądź zdjęcia jak wyglądała w usa ...
-
335i 2010r Gdynia Vin E248205
mikan odpowiedział(a) na mikan temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażA przedtem szukał 3 albo 6 miesięcy idealnej sztuki, żeby sprzedać po 2 miesiącach.
-
325i e-91, WBA VS 1105 OA G57701
mikan odpowiedział(a) na thompson 79 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażAha, rozumiem jakaś mała autobiografia :) Nieważne, niech bestia będzie bestią :cool2:
-
325i e-91, WBA VS 1105 OA G57701
mikan odpowiedział(a) na thompson 79 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażBroń tej swojej bestii 218km vel kundel, nie wiem po co fikasz, skoro wszystko wiesz to po grzyba zakładasz temat - rozkodować vin mogłeś sam.
-
E90 2.0d 2005, Włocławek
mikan odpowiedział(a) na Blade1984 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażProszę viewtopic.php?f=44&t=72889
-
325i e-91, WBA VS 1105 OA G57701
mikan odpowiedział(a) na thompson 79 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażKoniecznie kundel ... już od lat praktykowane przez szmaty, że kupują uderzone i z żydostwa kupują zderzaki bez sprysków ... a frajerzy je kupują, od kogoś komu ciężko było dołożyć 100zł i kupić właściwie.
-
325i e-91, WBA VS 1105 OA G57701
mikan odpowiedział(a) na thompson 79 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażI odpowiada tobie taki kundel ?
-
335i 2010r Gdynia Vin E248205
mikan odpowiedział(a) na mikan temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażCiekawe ... no mnie też się podobał wózek.
-
BMW E46 328Ci 1999r - WBABM51000JH26301
mikan odpowiedział(a) na Marvelius Ambero temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażBłotnik inny odcień. Rozkoduj vin.
-
kto chętny na wyjazd do czarnogóry
Ale, że co - robią nabór do Serbskiego Filmu II ?
-
e46 Touring 330i
mikan odpowiedział(a) na dawid7737 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażviewtopic.php?f=44&t=72889
-
335i 2010r Gdynia Vin E248205
mikan odpowiedział(a) na mikan temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażPo to jest ten dział forum, żeby dywagować prawda ? Napisałem "niby" bo nie miałem potwierdzenia, że rzeczywiście jest z salonu pl.- nie byłem przecież w aso żeby to sprawdzić prawda ? Że jest drugi właściciel a nie pierwszy to już wiemy, oczywiście być może nie wynika to z dokumentów ale taki jest stan faktyczny - w cepik-u go nie prześwietlałem bo mi się nie chciało. Wrzuciłem ten pojazd do oceny, bo rzeczywiście mi się podobał i podoba nadal - jakbym miał parę groszy to z pewnością bym jechał go oglądać i jakby było ok, mimo pewnych niespójności deklaracji sprzedającego ze stanem faktycznym to pewnie bym go brał, oczywiście jeśli byłby ideał ze strony mechanicznej i blacharsko lakierniczej także nie wiem po kiedgo grzyba ta ironia.
-
BMW 3 E46 2.0 D *150KM*
mikan odpowiedział(a) na Michal113 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażTa prezentacja to chyba w shadowline .... Nie każdy czyta co i gdzie, pomijając zagłębia...
-
320 CLUBSPORT, Rzeszów, WBABD11040PM32497
mikan odpowiedział(a) na lechuk3 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażJa mam majstra w bdg który z "idealnej" 320i zrobił m3 look ... wydech, zderzaki i błotniki - wieś. Teraz nad srangolem 330i się spuszczają - ludzie mają finezję twórczą a co gorsza to się szerzy/ Mówi się za jak jest siano to będzie dobrze - kupa - masz kasę - kupuj ori w de. Nie masz - nie będzie dobrze - kupuj jak leci/
-
330i ceny wymiany pewnych części eksploatacyjnych
A ja polecę ori. Promocja jest na nie dodatkowo. Chyba, że chcesz poszaleć to turbo groove i ebc redy.
-
BMW 3 E46 2.0 D *150KM*
mikan odpowiedział(a) na Michal113 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażA ja sądzę, że viewtopic.php?f=44&t=72889 i poleci do kosza = zdjęcia ... hmm a raczej ich brak, pewnie hanldarz dorabia w biedrze i nie dał rady w lepszym świetle zrobić zdjęć, no oczywiście mamy mało słońca ostatnio. Środek nawet nie ocieka a ale ma za dużo plaka, aż plamy są. Przereklamowane włoskie fele na niemieckim samochodzie. Fuj. Nie mam co oceniać bo nie widać nic.
-
320 CLUBSPORT, Rzeszów, WBABD11040PM32497
mikan odpowiedział(a) na lechuk3 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażNie na boczkach w sportsize.
-
130i Nowy Tomyśl VIN WBAUB11020VB79600
mikan odpowiedział(a) na roomioo temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażMoże mały oT - to nie jest ten skopany silnik przypadkiem? Skąd chromy w mPecie?