Treść opublikowana przez mikan
-
335i 2010r Gdynia Vin E248205
mikan odpowiedział(a) na mikan temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażJest salon PL i mPet w manualu a to już coś, z tego co wymieniłeś to pdc by mi brakowało i z przyzwyczajenia czujnika zmierzchu i lusterka bo akurat to mam w swoim kopciuchu. No i oczywiście jeśli pozostałe rzeczy są takie jak zadeklarowane w ogłoszeniu.
-
M47N- Jaki silnik szukać?
A ja od 2 lat zbieram się w sobie, żeby sprzedać swój silnik i swapować 3.0d 204km ... ale ja mam eu4. Nie wiem czy będziesz sam wymieniał, czy ktoś ci pomoże - natomiast ja planowałem przez mechanika, który ma źródło w pl skąd bierze silniki, najczęściej słupki jako tako sprzedający raczej mu lipy nie wciśnie + pewna odpowiedzialność spada na niego, choć jak wiadomo to zawsze jest ryzyko - tak jak to widzę.
-
BMW E46 330Ci WBABN51020JT66295
mikan odpowiedział(a) na Redel temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażA pazury i szpilki ... Żona pół biedy, gorzej jak jakaś lafirynda macha przeszczepami w szpilach po tapicerce/podsufitówce.
-
335i 2010r Gdynia Vin E248205
mikan odpowiedział(a) na mikan temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażTo gitara, powodzenia, bezawaryjności i może założysz tu albo w bmw-sport galerię :)
-
BMW E46 330Ci WBABN51020JT66295
mikan odpowiedział(a) na Redel temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażWygląda jak darth vader ... jeszcze z tymi chromami i srebrnymi środkami reflektorów pasującymi jak teczka davidoffa menelowi. Koło full opcji nie stała nawet w fabryce, jest to jakaś seryjna linia. Na plus, że poza fotelami to środek nie jest zły no i ma ori xenony choć same reflektory wyglądają dziwnie świeżo. Od takiego tjuningowca to bym tego nie brał, choć może poza dziwną finezją twórczą właściciela samochód może rzeczywiście jest zadbany, bo w środku tak wygląda. I tak sobie myślę, że w sumie na takiego dziwolonga to cena może być adekwatna - ważne jak z wypadkowością i silnikiem.
-
E39 530i Świdwin CE59761
mikan odpowiedział(a) na wwo_j temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażTak zrobione zdjęcia, że nic nie widać. Raczej nie przypadkowo a hanldarzyna też ciapa nie jest.
-
BMW 330i 231KM M-PAKIET BIXENON NAVI SKÓRA WBAEV51080PD80019
mikan odpowiedział(a) na TOMEK 11 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażPewnie taki lift jaka wersja mPakiet i rzadko spotykana wersja ... Lem się chowa.
-
BMW 330i 231KM M-PAKIET BIXENON NAVI SKÓRA WBAEV51080PD80019
mikan odpowiedział(a) na TOMEK 11 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażNo i nie jest to żaden mPakiet, niestety wersja dokładana - baardzo często spotykana w PL. Bzdury takie piszą w ogłoszeniach
-
E39 528 VIN: WBADD51030BP18306
mikan odpowiedział(a) na damiannec temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażPolift z gazem gratis, nowymi amora itd ? No co ty ... Do tego jakiś tunigowiec z zółtymi zaciskami i luźnymi kablami pod maską.
-
BMW E91 320 Skarżysko WBAVU51000A104498
mikan odpowiedział(a) na gregorek69 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażNo nie ma ....
-
BMW 330 E46 VIN: WBAAV51060JT02322
mikan odpowiedział(a) na TheNewOnes temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażTo tak trochę : Mam frytki, moje frytki są lepsze od tych które wy kupujecie - bo ziemniak jest rewela, olej świeży i najlepszej jakości, frytkownica to maybach wśród frytkownic itd itp. Kosztują 30% tego jakie wy kupujecie fryty, bo w de fryty są droższe - każdy wie. Nie wiem czego oczekujecie po frytach ze starej pyry na tygodniowym oleju i frytkownicy z lat 90tych, ale nie dam wam spróbować mojej fryty, nawet jej nie zobaczycie - bo nie, bo moja sprawa komu i jak frytkę żenię. Macie wierzyć, że są lepsze, smaczniejsze, zdrowsze i wyglądają lepiej niż te w reklamie mc donalda. A po fryty w ciemno jadą z całej Polski, bo zasmakowały gdzieś coś komuś w strzebrzeszynie przykładowo. To tak mniej więcej jak w piaskownicy.
-
BMW 330 E46 VIN: WBAAV51060JT02322
mikan odpowiedział(a) na TheNewOnes temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażNo ja bym nie pojechał, nawet jakby to był bliski znajomy. Poza tym zrobić zdjęcie nie jest chyba w dzisiejszych czasach problemem.
-
BMW 330 E46 VIN: WBAAV51060JT02322
mikan odpowiedział(a) na TheNewOnes temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażBez sensu gadanie - jeśli na allegro pety, na forum nie wystawiacie to gdzie te cuda można znaleźć ? Dla wybranych rozumiem a szaraki niech mają pety tak ? Bez sensu, piszecie że macie dobre fury to poprzyjcie to czymś.
-
BMW 330 E46 VIN: WBAAV51060JT02322
mikan odpowiedział(a) na TheNewOnes temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażŁee to nie są jakieś straszne rzeczy, to tylko opel.
-
Kupno bmw e46 325i czy 330i LPG
Coś słabo tą "pasją" zaraził jak wypisujesz o v6 ... Nagłówek tematu rodem z gg algo czateri ... chyba nie planujesz bmw w takiej kolorystyce ?
-
BMW 330i Białystok: WBAEV5190X0PD80488
mikan odpowiedział(a) na karwos95 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażNo Panowie, oczywiście wasz wybór w jaki sposób i gdzie się ogłaszacie - jesteście tego dysponentami i to od was zależy. Ja na sprzedawcę pojazdów się nie nadaje, mogę co najwyżej strzała sprzedać tudzież buta, ale gdybym się tym zajmował zawodowo czy okazjonalnie, wiedząc że sztuki które posiadam są dobre lub lepsze i uczciwsze niż gro tu prezentowanych to chciałbym uszczęśliwiać innych choćby poprzez to forum, czy inne. Zwłaszcza, że nie ukrywacie faktu iż tym się zajmujecie dodatkowo często akcentując, że macie normalne wozy i dużo uczciwsze niż prezentowany akurat model ( mnie to akurat nie irytuje ) Niestety próżno szukać waszych pozycji w forumowej giełdzie mimo wcześniejszego anonsowania w postacie kontr postu przy ocenie, co jest irytujące bo skonfrontować tego z konkretnym ogłoszeniem nie można i poza czczym postem nic z tego nie wynika. Trudno, wasz wybór. 320si ma ogłoszenia, często ze zdjęciami i jest ok.
-
BMW 330i Białystok: WBAEV5190X0PD80488
mikan odpowiedział(a) na karwos95 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażNo ja bym wolał aby forumowi sprzedawcy jednak wstawiali swoje fury w dziale sprzedam. Koniecznie ze zdjęciami, bo zdarzają się bez. Nawet dla innych stałych użytkowników, choć nowych lub tylko szukających po forum też. Nadal jest dla mnie niezrozumiałe dlaczego tego nie robią, skoro fury są w porządku. Skarbówki się boicie czy co.
-
BMW 330i Białystok: WBAEV5190X0PD80488
mikan odpowiedział(a) na karwos95 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażW środku pet, miernik i jedź. Nie wiem czego się spodziewasz, przecież to okazja.
-
E90 2.0d 2005, Włocławek wbavc3206va25175
mikan odpowiedział(a) na Blade1984 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażNie, plastik fantastic nie jest dla niego ( choć może lubi silikony - nie wiem ) i poza emblematem i wyglądem zewnętrznym ma jakieś oczekiwania od wnętrza samochodu, w którym bądź co bądź spędza więcej czasu niż patrząc na niego z zewnątrz. Jak większość których wybór jest taki a nie inny. Zresztą ale się to ma albo nie - niezależnie od marki.
-
BMW 320 E90 Toruń WBAVC31010KU43787
mikan odpowiedział(a) na Blade1984 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażBez urazy ale to nawet nie jest słabo wyposażona wersja, to jest budżetówka - plastikowa kiera jak w amerykańcu i pokrętła do klimy. Nie kminię podejścia. W tym środku jest gorzej niż z 1er zastępczym z aso bmw.
-
335i 2010r Gdynia Vin E248205
mikan odpowiedział(a) na mikan temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażZ tym podatkiem to raczej średnio, bo jak zauważyłem, raczej nieomyłkowo to na siebie pojazdu nie zarejestrował. Stad wpis, że pierwszy właściciel - gdyby miała być upatrzoną sztuką, szukaną pół roku, w końcu ustrzeloną to nie patrzono by na oc ale po 3 dniach rejestrowano na siebie. Być może się mylę, zdarza się ale takie mam wrażenie. Co do "po pracy" i "weekendów", ja właśnie 335i planuje kupić na "po pracy" bo w trakcie/podczas za duża szansa ocierki/przycierki - pracuje w ścisłym centrum a 335 ma być drugim samochodem. Tak czy siak po zawodach, bo rzadko takie sztuki wpadają na allegro z w takiej konfiguracji i jeszcze z pl, ale rozwodzić się można :)
-
BMW 320 E90 Toruń WBAVC31010KU43787
mikan odpowiedział(a) na Blade1984 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażSamochód to nie panna, którą wywalisz za drzwi i po kłopocie, żeby szukać w koło komina. Jak wtopisz przy zakupie to wtopisz w częściach albo się będziesz kulał ze sprzedażą.
-
BMW 320 E90 Toruń WBAVC31010KU43787
mikan odpowiedział(a) na Blade1984 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażZnów z najtańszych sztuk, na biedaku. Nie wiem jakich sugestii/opinii się spodziewasz. Tyle to kosztują bardzo ładne 320d dobrze wyposażone. Naprawdę, dołóż parę zł i kup e46 330d ale tego 204km, albo dołóż znacznie więcej i rozglądaj się za 330d w e90. Choć lepiej nie zaczynać od plastika w bmw. Masz parę http://www.mobile.de/pl/kategoria/samochod/vhc:car,cnt:de,pgn:1,pgs:10,srt:price,sro:desc,mke:bmw,mdl:330,frn:2003-01,frx:2004-12,ful:diesel,ger:manual_gear,pwn:147,ccn:2801,vcg:sportscar!limousine!estatecar,xhl:true,prs:true,elw:true,ehs:true,crc:true,crl:true
-
E90 2.0d 2005, Włocławek wbavc3206va25175
mikan odpowiedział(a) na Blade1984 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażMyślę że jakbyś jakimś fajnym e46 w mPaku, doposażonym 3.0d po lifcie się przejechał, zobaczył w środku jak może dobrze wyposażona wersja się różnić to byś zdanie zmienił. Jak wsiądziesz do przedlifta e90 słabo wyposażonego to raczej szału nie będzie... bo nie dość, że plastik to biedny. No i podstawa lepiej 3.0d po lifcie ... ja wymiękłem w szukaniu
-
E90 2.0d 2005, Włocławek wbavc3206va25175
mikan odpowiedział(a) na Blade1984 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażTwoje wypowiedzi świadczą jakiego pojęcia ty nie masz, ale nie w tym rzecz. Napisałem o s80 bo innym volvo nie kierowałem przed zakupem, jako model najwyższy/flagowy powinien mnie powalić na kolana - a nie powalił, raczej zniechęcił bo myślałem że jest super hiper, chętnie porównam go do 7er, chyba nie trzeba pisać jak wypadnie. Strach pomyśleć jaka lipa jest w porównywalnym do 3er modelu volvo - to będzie chyba v40, ale głowy nie dam, jeśli tak to każdy wie jakie jest w analogicznych do 3er rocznikach w porównaniu. Tu z e46 - przepaść. Chcesz być mistrzem eco drivingu, tudzież małego spalania to kup budżetówkę ovtavię lub pozostań przy volvo. My/ja nie próbuję cię zachęcić do bmw, mnie nikt nie zachęcał - ty chcesz kupić, ty napisałeś - wolisz volvo to przy nim pozostań ale nie próbuj nas przekonać, że jest lepsze. Dodam tylko, że mam harmana, kubły, sportowe zawieszenie - w serii. Aku w bagazniku - w serii. Pod maską potrzebny mi wlew płynu do sprysków tylko. Nie wiem czym się podniecać.