Witam, czy może ktoś wypowiedzieć się na temat tego auta ? Od kilku dni nie mogę spać właśnie przez 7. Nie mam praktycznie żadnej wiedzy na temat tego auta, ale zakochałem sie i o tygodnia śledzę forum oglądam recenzje na youtube i jestem pod dużym wrażeniem. Gdyby ktoś chętny do pomocy i obeznany w temacie mógł napisać do mnie pw i odpowiedzieć na kilka nurtujących mnie pytań byłbym bardzo wdzięczny. http://allegro.pl/bmw-730d-2004rok-super-stan-i4495373810.html