Treść opublikowana przez arcisz
-
E90 wymiana przednich halogenów
Chyba też zderzak do demontażu. Zapytaj Dziqska-on to robi na czas, wymiana lamp w 10minut :mrgreen:
-
Folia na tylne lampy
Tylko jak będziesz przecinał folię na lampie to porysujesz plastik lampy. Pewnie tak najłatwiej bo podczas przyklejania masz cała folię w jednym kawałku ale możesz /bo nie musisz/ ponacinać lampy.
-
BMW E90 - Ledy H7 do lamp
DRLe są uruchomiane na długich, też na H7 i siedzi ich w sumie 4 sztuki w przednich halogenowych lampach. Pytam, bo na zwykłych żarówkach trochę żółtawo to świeci :twisted:
-
BMW E90 - Ledy H7 do lamp
Kurzu - a DRLe masz może zakodowane? Masz foty tych żarówek na DRLach?
-
Folia na tylne lampy
Zobacz na Pabla post viewtopic.php?f=70&t=184246&start=15#p1339238 tam masz link do tutoriala :8)
-
Wymiana żarówki w ringach e90 ???
W dobrym sklepie motoryzacyjnym?
-
piszczy pasek przy starcie
Czytałeś może ten temat viewtopic.php?f=70&t=180652 ?
-
335i vs 330i? Awaryjność, użytkowanie.
A jak wymieniasz akku to robisz rejestracje nowego? Jeśli nie to może to być przyczyna ze auto tak szybko zabija akku. Moj to golas ale klamki się świecą :lol: - jednak akumulator mam nadal oryginalny i to okolo 5-6 letni tyle ze ja mam cywilne auto - rzekłbym babcine :roll: , nie wiem czy diesle mniej prądu potrzebują , jeżdżę na drl-ach i bez radia to może i mniej prądu mi trzeba. Nie łapię też żadnych błędów w aucie bez przyczyny - tzn o ile sam jakiegoś numeru nie wytnę typu odłączenie czegoś na żywca.
-
335i vs 330i? Awaryjność, użytkowanie.
Wymieniasz akku co 2-3 lata? Pada tak często?
-
[e90] wymiana podswietlenia tablicy na OEM LED
Nie, jak masz ori to nic nie ma prawa mrugać. Jak masz ledy włożone i denerwuje Cię to, to można wyłączyć sprawdzanie żarówek. Dziwne trochę że wcześniej nie mrugało.
-
Folia na tylne lampy
Ja zdejmowałem. Cała robota zajęła 50 minut bez wycinania folii-miałem wcześniej przyciętą. Odkęcasz tylko tą widoczną na zdjęciu nakrętkę. http://img.tapatalk.com/b210068d-69e2-f349.jpg Wychodzi z małym plastikiem. Odginasz na zewnątrz i gotowe. Tylko dobrze umyj i odtłuść lampę.
-
[e90] wymiana podswietlenia tablicy na OEM LED
Mrugną bo pewnie auto robi test żarówek. Żarówka nie zaświeci ale led już tak.
-
Auto do oceny
Oto mariaż E34 z E60.. http://www.forumsamochodowe.com/bmw-e34-e60-kombi-oo-vt65775.htm Tylko nie pić niczego bo monitor do czyszczenia będzie! Co do Rollsa to spokojnie, zdecydowałem że nie biorę. 8-) Możecie licytować!
-
Folia na tylne lampy
No właśnie, świece na czerwono ale ja mało do tyłu jeżdżę :mrgreen: Zdejmowałem lampy do klejenia. Z tylniej klapy wyjmujemy szeroki plastik z dołu, odkręcamy po jednej nakrętce na stronę i lampa zostaje nam w rękach. Prosta robota.
-
Folia na tylne lampy
Trzeba ciąć folię. Ja zostawiłem całe czerwone ale ja nie robię przeglądów rocznych no i Policaje łaskawym okiem patrzą. http://img.tapatalk.com/b210068d-5bc6-79f2.jpg Jest to folia samoprzylepna, łatwo się klei, jednak jest to raczej jednorazowego użytku. Jak przykleisz to i będziesz odrywał to po folii. Trzeba uważać na wszystkie paprochy. Zaklejamy tylko biały fragment z małym zapasem. Zapas zaginamy i na rogach można suszarką trochę przygrzać dla lepszego ułożenia to jest folia termokurczliwa więc ładnie nam się wyrówna. Ja dostałem folię ORACAL 8300 od Kolegi z forum :-D Dziękuję i pozdrawiam!
-
Problem ze spryskiwaczami reflektorów
Głupie pytanie ale może przeoczyłeś-światła miałeś włączone?
-
odblokowanie mocy..
Nie, nie ma nic oprócz ograniczenia w samym programie. Rzeszów to dość daleko. Jakoś nikt w tej chwili mi nie przychodzi do głowy kto mógłby to zrobić - może zapytaj Kolegę Stig. On tam mniej więcej z okolic jest - może i robi updaty? Jest też i http://www.carpediemdiag.npx.pl/viewpage.php?page_id=33 To nie są sugestie ale tylko czyste dane informacyjne :mrgreen:
-
odblokowanie mocy..
Z Krakowa :mrgreen:
-
Auto do oceny
Witam, Jestem zainteresowany zakupem tego auta, tylko nie wiem co o nim myśleć. Czy to aby nie mina jaka :mad2: Proszę o opnie :oops:
-
odblokowanie mocy..
Tylko wymiana oprogramowania w sterowniku silnika. Po prostu update do nowej wersji i po krzyku :lol: Skąd jesteś?
-
E90 Doposażenie w PDC przód / tył
To wystarczy ? http://www.m3post.com/forums/showthread.php?t=577851 :norty:
-
[E90] Słaby zasięg pilota centralnego zamka
To co ja ewentualnie mogę to zdjąć osłonę i poodłączać kable sprawdzając kiedy radio przestanie grać. Wtedy wiedząc który to konektor można prześledzić nitki na szybie. http://tis.spaghetticoder.org/s/view.pl?1/11/21/96 http://tis.spaghetticoder.org/images/1/11/15/75.jpg 1 Antenna amplifier with antenna diversity 2 Roof-mounted antenna 3 FM antenna (FM 1) in rear spoiler 4 FM antenna (FM 3) 5 Antennas for remote control 6 FM antenna (FM 2) 7 AM antenna in rear spoiler 8 AF suppressor filter Czyli że co ? Walnięty nr 5?
-
[E90] Słaby zasięg pilota centralnego zamka
Jeśli potrzeba i będzie pogoda to mogę w sobotę zobaczyć. Najłatwiej chyba zdemontować górną osłonę szyby, nie wiem jak ale jak Ci zależy to zobaczę czy to da się rozmontować bez strat.
-
320d E91 Nie działa panel sterowania szyb, szyby działają
U mnie temperatura stała na Madagaskarze - dobre to :mrgreen: Więc za każdym razem jedzie do końca - chyba że króciutko pykniesz to ruszy się kawałek i stanie sama.
-
[E9x] Dystanse
O ile same dystanse nie będą przykręcane do piasty, to musisz dać dłuższe śruby - chyba, że chcesz jakąś komedię na drodze z uciekającym kołem zrobić jak np tu http://www.ebaumsworld.com/video/watch/81680995/ :norty: