O żesz! Wyjąłem panel, rozkręciłem, a tam płytka spalona! 1,5 na 1cm, koło wyjścia do złączki. Nawet nie wiem co tam było, całkowicie się spaliło. Słyszał już ktoś o czymś takim? No nic, trzeba kupić nowy. Pozdr.
Witam, czy poza wymianą panelu mogę coś zrobić (jakiś bezpiecznik, przekaźnik etc.)? Opisuję objawy: - NIE działają przyciski opuszczania/podnoszenia szyb w panelu sterowania szyb kierowcy - działają u pasażerów - szyby wszystkie (włącznie z szybą kierowcy) opuszczają się pilotem - działa regulacja elektrycznych lusterek w tymże panelu Dodam, że przyczyną może być dostanie się wody do panelu. Help. Pozdrawiam. R.
6 odpowiedzi
Powiadomienie o plikach cookie
Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.