Treść opublikowana przez kater
-
BMW E60 530i niemcy
kater odpowiedział(a) na udsifu temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażJest szansa też, że tam zostanie "poczęstowany" kebabem przez czystego, żywego Niemca zwącego się Abdul Wisimulacha :norty:
-
E39 Swarzędz 523i
kater odpowiedział(a) na Bacuś1685048731 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedaż3 słowa o sprzedającym - jak już zauważyłeś to taki mały oszuścik rocznikowy - obserwuję od dawna jego auta i większość ma odmłodzony rok produkcji. Nie żeby to było faktycznie wielkie halo JEŚLI samochód jest mechanicznie OK, ale daje do myślenia. Autka ma zawsze wypucowane jak na show w Detroit, zawsze z tym samym opisem i przebiegiem. Z tego co widzę co jeździ na lawetach po okolicy to zazwyczaj są to lekko puknięte okazy. Co oczywiście przy tych rocznikach jest raczej normalne. Byleby tylko sprzedający się nie wypierał itd., wiadomo. Ogładałem u niego kiedyś 318i ale się nie zdecydowałem, bo mimo 2 litrów plaku było widać, że sporo przeszła. Ogólnie bym nie odrzucał go jako źródła, ale z zastrzeżeniem bardzo dokładnego sprawdzenia auta. Już gość się nieco wycwanił i tego po aukcjach nie widać (stare poszły do archiwum) ale kupował hurtowo mieszki, nakładki na pedały itd. hehe. To moje 3 grosze ogólnie co do sprzedającego, a nie konkretnego modelu. A ta bunia już od jakiegoś czasu się sprzedaje, co zresztą widać po fotach.
-
Gdzie załozyc i jaki gaz Kraków
lpg-forum.pl > tam poszukaj polecanych warsztatów
-
e46 330ci 231koni indywidual+lpg opinie okolice wroclawia
kater odpowiedział(a) na leny321 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażChyba w większości aspektów moto duża część naszego społeczeństwa siedzi w średniowieczu - vide magczny przebiegg 1xx.xxx km, VW uber ales, auta na F to zło, największą zaletą ropniaków jest tania eksploatacja, Mercedesy nie rdzewieją i pewnie z 50 innych legend można by wymienić...
-
e46 318is touring
kater odpowiedział(a) na hihat temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażPrzy poprawnie dobranym i założonym LPG nie masz prawa zauważyć różnicy w osiągach. Jeśli coś jest nie halo z instalacją to owszem. Ale można to równie dobrze złożyć na karb tego, że faktycznie mniejsze benzyniaki od dołu ni ch..... nie ciągną :( No bo i jak mają ciągnąć zresztą... Chociaż z mojego porównania 316i do 318i to jednak różnica jest naprawdę zauważalna. Co jednak 143 KM to nie 116 KM :(
-
320d 150kW touring - wymiana hamulców
Podobnych tematów od groma jest, poszukaj, poczytaj. Naprawdę nie musisz brać tarcz po 450 zł za sztukę. Dobre, polecane tarcze to ATE, Textar, Jurid. Klocki - pozytywne opinie są o ceramicznych ATE. Ludzie chwalą również sprzęt Mikoda. Aktualnie mam u siebie klocki Textar, przód i tył, a tarcze jakieś tam starsze jeszcze. Na wiosnę będę je wymieniał, kupiłem już zresztą komplet przód i tył Daco - to raczej budżetowy sprzęt, owszem, ale do spokojnej jazdy (w końcu to 316i) mam nadzieję, że styknie. Nie namawiam do nich, bo nie wiem jeszcze co z nich będzie, tylko mówię, ot tak. A, dobry sprzęt to jeszcze Zimmerman i oczywiście Brembo. A BMW oryginalnie właśnie chyba ATE i Jurid zakłada, o ile dobrze pamiętam.
-
Co juz ludzie nie wymyslą :P
Eee no stary, Ty się raczej dziw ludziom co nie 20 zł tracą a raczej 20.000 wydają na 10-letnie igiełki funkiel nówki bezwypadki po Niemcu rocznik 1914 z rocznym przebiegiem 5800 km. Można się zastanowić, czy to jeszcze naiwność (nic złego przecież samo w sobie) czy po prostu frajerstwo i głupota :mad2:
-
e46 318 z gazem sekwencyjnym
kater odpowiedział(a) na emilo temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażA szukałeś tu na forum czegoś podobnego? Są przecież furki na sprzedaż. Choćby dzisiejsze ogłoszenie - klik
-
E90 320 D z 2007 Kombi Chybie
kater odpowiedział(a) na aleks999 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażNo ale to jest właśnie normalny, bardzo prawdopodobny przebieg jak na dizelka. I co zabawniejsze za parę lat też taki będzie :) Polska zakrzywia czasoprzestrzeń, auto jeździe, licznik nie tyka. Kolorek auta miły, fajny środek, i nawet boazeria tu nianajgorzej pasuje, chociaż osobiście mam alergię na wszelkie drewno, szczególnie w mniejszych raczej autach.
-
e46 318 z gazem sekwencyjnym
kater odpowiedział(a) na emilo temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażEuro jest dość wysoko, nie wiem czy się opłaca jechać za Odrę. Tym bardziej, że oferty prywatne coraz częściej okazują się cygańskie. Przez telefon ciężko poznać, a foty do ogłoszenia to można se wsadzić dowolne. To już nie te czasy. A dojście do prawdziwego helmuta to odpowiedz sobie sam kto ma lepsze i szybsze - Ty, czy cygan operujący w Rzeszy?
-
e46 318 z gazem sekwencyjnym
kater odpowiedział(a) na emilo temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażSzukaj nie świeżo sprowadzonego, ale od kogoś, kto już pojeździł tym autem. Nie z komisu ani od handlarza. To, że u nas jakieś auto kosztuje mniej, niż ten sam model i rok i przebieg w DE, oznacza tylko tyle, że czekają Cię grube niespodzianki. Czemu sądzisz, że dobre auto w DE kosztuje 8.000 euro a w Polsce 2/3 lub 3/4 tej kwoty? Czemu ktoś miałby Ci robić prezent?!?! Pora zejść na ziemię, sorki.
-
FILTR STOZKOWY e53 286KM LPG
to już lepiej kup to i ocal Ziemię :) klyk!
-
Co juz ludzie nie wymyslą :P
Wyjaśnienie zasady działania na poziomie: http://pl.memgenerator.pl/mem-image/stwierdzam-zgon-bo-umar-pl-ffffff-1 A wiara to kupuje, i to jest najlepsze :D
-
318Ci Ktoś podmienił automat 4 na 5 biegowy
Poryj po prnd.pl / automat.pl - może kogoś rozsądnego znajdziesz. W okolicach Poznania jest dobry serwis, nie wiem jak w Łodzi :(
-
gaz w x3 3.0i m54
Jest kilka możliwości, np. cały zestaw LR Omegas albo Prins, albo zestaw typu sterownik Stag Premium + reduktor 2 x Zavoli + wtryski Hana jakiś wyższy model. Lekko 4 koła na taki kombinowany zestaw. Oczywiście kombinowany nie znaczy zły, wręcz przeciwnie. No i najważniejsze dobry gazownik z prawdziwego zdarzenia.
-
e46 330ci 231koni indywidual+lpg opinie okolice wroclawia
kater odpowiedział(a) na leny321 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażCoś mi się kojarzy, że była już omawiana. leny321 - a co nie tak z tym LPG?
-
Sekwencja 118i/120i '06r da radę?Jak spr.kod siln. poj. KW?
Nie chcę znowu odsyłać na lpg-forum.pl, ale to tam właśnie dostaniesz konkretniejsze wypowiedzi. Od siebie - N46 b dobrze znoszą gaz, to na pewno. Jeśli to więc taki silnik to ok. Jeśli to silnik na bezpośrednim wtrsyku to będzie problem. Są już sterowniki STAG do takich motorów, ale na razie tylko do VAGin. Chyba, że jakaś cała włoska instalka może. Najważniejsze to dokładnie rozkoduj auto i się okaże jaki silnik, wtedy dalej będzie można mysleć.
-
BMW 545i e60 2005r - Lesko - VIN: WBANB33575CN63090
kater odpowiedział(a) na Loona Thic temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażNo kolo renesansowo idzie - nieruchomości, motoryzacja, same dobre branże. I krw czego w ogóle się czepiacie? Jest bezwypadkowy? Jest. No bo przecież Katrina to nie był wypadek, nie? No więc o co ten cyrk?
-
śmieszne opisy BMW z aukcji i ogłoszeń
Przebijam :mrgreen: > > > klyk 1 > > > klyk 2 > > > klyk 3
-
[e63] 645 Poznań
kater odpowiedział(a) na maciupny temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażKombo gwarantowane: USA + M6 + Sznycel :) Czyta się jak dobry kryminał :)
-
śmieszne opisy BMW z aukcji i ogłoszeń
Tak mi się skojarzyło... http://www.dailyhaha.com/_pics/dog-vs-not-dog.jpg
-
e46 316 Czy ktoś ogladał
kater odpowiedział(a) na emilo temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażNie no jak bogaty to owszem. Ale mówimy o 316i za guziki ;)
-
czy felgi 15" od e46 pasują do e90
Zimówki mam 15", letnie 16", zgadza się.
-
BMW E87 2007r. 118i
kater odpowiedział(a) na wott temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażGość w opisie auta łże w żywe oczy, a Ty wierzysz w to co Ci przez telefon wygaduje?
-
BMW E46 316 Pleszew
kater odpowiedział(a) na buma temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażNo migacze ma nie do kompletu, to widać. Poza tym niewiele widać. Ciekawe co tam jeszcze dojrzało do wymiany, skoro cena taka zachęcająca. I jaka ponura historia się kryje ...