Treść opublikowana przez blachaxxx
-
e46 330xd problemy z automatem
Ta skrzynia GM to porażka, nie wiem jaka jest u ciebie, naprawa kosztowala kilka tys , regeneracja konwertera, regeneracja skrzyni i co i lipa na maxa moglem kupic uzywke, skrzyni automatycznych nie da sie naprawiac jak ktos twierdzi inaczej to gratuluje, po calej akcji ktora kosztowala kupe czasu i pieniedzy jezdze do max 150 a o pilowaniu to nawet nie ma szans. Czekam tylko azz padnie.
-
Chip 1.9m44tub19
dobre hahahha, i jeszcze dobry magnetyzer żeby dużo nie palił, i już bedzie jakies 40% mniejsze spalanie a to dopiero początek.
-
e46 330xd problemy z automatem
Mialem taki przypadek ale konwerter był wysypany i sterownik skrzyni , sprezynki popękały- w skrzyni zero błedów.
-
[E46 320D] Stuknięcie na 2/3 biegu na zimnym silniku...
Wydaje mi sie iż za szarpniecie i przyduszenie odpowiedzialna jest sprezarka klimatyzacji, czasem u siebie obserwuje , auto np przy zmianie z 2 na 3 lekko jakby szrpnie i traci moc, ale tylko przy niskich obrotach. Staojac np na swiatlach zalaczanie sprezarki jest dosc odczuwalne i moze to ona robi taki opór.
-
Problem z IMMO ?
Sprawdz kostke od stacyjki, ewentualnie wymiana to kilka minut roboty cene ok 200zl Wysłane z mojego iPad przez Tapatalk
-
320d - wymiana kierownicy
Sa 1 i 2 nabojowe Wysłane z mojego iPad przez Tapatalk
-
[E46 320D] Stuknięcie na 2/3 biegu na zimnym silniku...
U mnie powodem stuku przy zmianie biegów był oberwany wózek ale ja mam przedlift, co do stuków przy wbijaniu biegów jak pisałem wczesniej, pomogla wymiana , krzyzaka walu wraz z podporami.
-
330d W czym jest problem ?
u mnie podpinam przeplywke nawet z innymi numerami niz mam i jest ok- przeplywka jest plug & play
-
[E46 320D] Stuknięcie na 2/3 biegu na zimnym silniku...
Byc moze oberwany wózek. Wysłane z mojego iPad przez Tapatalk
-
[E46] Bład Airbag - Nie można skasować
Wyglada na mate. Wysłane z mojego iPad przez Tapatalk
-
330d W czym jest problem ?
Wracajac do mocy tez myslalem ze lipa "nie idzie" pojechalem na hamownie- 154,5KM 360Nm silnik M47
-
330d W czym jest problem ?
Wiec czesc jest inna jesli u kolegi dziala ok
-
330D 204 regeneracja turbosprężarki
Wiadomo najlepiej nowa, ale te wszystkie regeneracje sa g...o warte, lepsza dobra uzywka.
-
330D 204 regeneracja turbosprężarki
regenerowalem turbine w tym silniku i powiem że nastepnym razem wzialbym uzywana, po regeneracji to nie jest to samo. Ważne żeby sprawdzili kierownice i gladz , bo jak bedzie cos nie tak to turbina szybko padnie.
-
330d W czym jest problem ?
a jaki masz nr tej przeplywki?
-
[e46] Diesel 2.0 gaśnie podczas jazdy
u mnie dzialo się to samo padniety głowny przekaznik ECU. Najlepiej pod kompa i tyle. I jeszcze zmieniłem kostke stacyjki bo też coś szwankowała- od tej pory problem nie wystpil, ale w INPA mialem blad wlasnie glowny przekaznik ECU.
-
330d W czym jest problem ?
co to za model 220D?
-
[e46] m47n Kolo pasowe odkręcenie
Ja bylem kiedys u mechanika i lebek co pracowal stwierdzil ze blokuje kluczem i kreci rozrusznikiem i gotowe.
-
330i problem z tempomatem
Też tak miałem uwalony czujnik sprzęgła ale w automacie owego czujnika nie ma być może sa dwa na hamulcu. W INPA nie było błedu.
-
Problem z układem chłodzenia
Moze odpowietrz uklad
-
autko kręci ale nie odpala
wklej jaki blad wyskoczyl albo podjedz do kogos z forum co ma kompa to Ci sprawdzi.
-
autko kręci ale nie odpala
Znajdz kogos kto posiada program diagnostyczny.
-
autko kręci ale nie odpala
Jesli posypała sie synchronizacja EWS-DDE to tak się dzieje kreci a nie odpala, uszkodzony kluczyk objawia sie tym iz po przekreceniu nie dzieje sie nic, ale najlepiej to INPA i tyle.
-
Ozonowanie BMW E46
Generator ozonu/ Ozonator 14g DOŻYWOTNIA GWARANCJA 4599zl, tym podzialasz ale kto da ponad 4 tys PLN chyba nikt, te tanie małe ozonatory to zabawka - nic więcej, lepiej jechac gdzies gdzie maja profesionalny sprzet zaplacic i masz spokoj na kilka miesiecy. Mozesz ozonowac kotleta - ale i tak nie bedzie Ci sie chcialo czekac godzine, zreszta to forum to chyba jest o BMW a nie o ozonowaniu. Tu masz opinie ludzi na ten temat http://firmasprzatajaca.pl/forum/viewtopic.php?f=6&t=1371
-
Ozonowanie BMW E46
Nie pale w mieszkaniu to nie wiem, ozonowanie jest dobre ale trzeba miec do tego profesionalny ozonator , co jest nieoplacalne, na jakims forum pytalem goscia co ma taki maly jak ja to powiedzial ze dopiero jak wynajal firme co ozonowala mieszkanie to cos dalo, dobrze sprawdzil sie w lodowce ale to pewnie ze wzgledu na wielkosc.