Skocz do zawartości

blachaxxx

Zarejestrowani
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez blachaxxx

  1. blachaxxx odpowiedział(a) na matchm temat w E46
    Ta skrzynia GM to porażka, nie wiem jaka jest u ciebie, naprawa kosztowala kilka tys , regeneracja konwertera, regeneracja skrzyni i co i lipa na maxa moglem kupic uzywke, skrzyni automatycznych nie da sie naprawiac jak ktos twierdzi inaczej to gratuluje, po calej akcji ktora kosztowala kupe czasu i pieniedzy jezdze do max 150 a o pilowaniu to nawet nie ma szans. Czekam tylko azz padnie.
  2. blachaxxx odpowiedział(a) na MaQ96 temat w E46
    dobre hahahha, i jeszcze dobry magnetyzer żeby dużo nie palił, i już bedzie jakies 40% mniejsze spalanie a to dopiero początek.
  3. blachaxxx odpowiedział(a) na matchm temat w E46
    Mialem taki przypadek ale konwerter był wysypany i sterownik skrzyni , sprezynki popękały- w skrzyni zero błedów.
  4. Wydaje mi sie iż za szarpniecie i przyduszenie odpowiedzialna jest sprezarka klimatyzacji, czasem u siebie obserwuje , auto np przy zmianie z 2 na 3 lekko jakby szrpnie i traci moc, ale tylko przy niskich obrotach. Staojac np na swiatlach zalaczanie sprezarki jest dosc odczuwalne i moze to ona robi taki opór.
  5. blachaxxx odpowiedział(a) na offley temat w E46
    Sprawdz kostke od stacyjki, ewentualnie wymiana to kilka minut roboty cene ok 200zl Wysłane z mojego iPad przez Tapatalk
  6. blachaxxx odpowiedział(a) na Wankej temat w E46
    Sa 1 i 2 nabojowe Wysłane z mojego iPad przez Tapatalk
  7. U mnie powodem stuku przy zmianie biegów był oberwany wózek ale ja mam przedlift, co do stuków przy wbijaniu biegów jak pisałem wczesniej, pomogla wymiana , krzyzaka walu wraz z podporami.
  8. blachaxxx odpowiedział(a) na dokken temat w E46
    u mnie podpinam przeplywke nawet z innymi numerami niz mam i jest ok- przeplywka jest plug & play
  9. Byc moze oberwany wózek. Wysłane z mojego iPad przez Tapatalk
  10. Wyglada na mate. Wysłane z mojego iPad przez Tapatalk
  11. blachaxxx odpowiedział(a) na dokken temat w E46
    Wracajac do mocy tez myslalem ze lipa "nie idzie" pojechalem na hamownie- 154,5KM 360Nm silnik M47
  12. blachaxxx odpowiedział(a) na dokken temat w E46
    Wiec czesc jest inna jesli u kolegi dziala ok
  13. Wiadomo najlepiej nowa, ale te wszystkie regeneracje sa g...o warte, lepsza dobra uzywka.
  14. regenerowalem turbine w tym silniku i powiem że nastepnym razem wzialbym uzywana, po regeneracji to nie jest to samo. Ważne żeby sprawdzili kierownice i gladz , bo jak bedzie cos nie tak to turbina szybko padnie.
  15. blachaxxx odpowiedział(a) na dokken temat w E46
    a jaki masz nr tej przeplywki?
  16. u mnie dzialo się to samo padniety głowny przekaznik ECU. Najlepiej pod kompa i tyle. I jeszcze zmieniłem kostke stacyjki bo też coś szwankowała- od tej pory problem nie wystpil, ale w INPA mialem blad wlasnie glowny przekaznik ECU.
  17. blachaxxx odpowiedział(a) na dokken temat w E46
    co to za model 220D?
  18. Ja bylem kiedys u mechanika i lebek co pracowal stwierdzil ze blokuje kluczem i kreci rozrusznikiem i gotowe.
  19. blachaxxx odpowiedział(a) na wjot1 temat w E46
    Też tak miałem uwalony czujnik sprzęgła ale w automacie owego czujnika nie ma być może sa dwa na hamulcu. W INPA nie było błedu.
  20. Moze odpowietrz uklad
  21. blachaxxx odpowiedział(a) na pawwal21 temat w E46
    wklej jaki blad wyskoczyl albo podjedz do kogos z forum co ma kompa to Ci sprawdzi.
  22. blachaxxx odpowiedział(a) na pawwal21 temat w E46
    Znajdz kogos kto posiada program diagnostyczny.
  23. blachaxxx odpowiedział(a) na pawwal21 temat w E46
    Jesli posypała sie synchronizacja EWS-DDE to tak się dzieje kreci a nie odpala, uszkodzony kluczyk objawia sie tym iz po przekreceniu nie dzieje sie nic, ale najlepiej to INPA i tyle.
  24. blachaxxx odpowiedział(a) na marcin5001 temat w E46
    Generator ozonu/ Ozonator 14g DOŻYWOTNIA GWARANCJA 4599zl, tym podzialasz ale kto da ponad 4 tys PLN chyba nikt, te tanie małe ozonatory to zabawka - nic więcej, lepiej jechac gdzies gdzie maja profesionalny sprzet zaplacic i masz spokoj na kilka miesiecy. Mozesz ozonowac kotleta - ale i tak nie bedzie Ci sie chcialo czekac godzine, zreszta to forum to chyba jest o BMW a nie o ozonowaniu. Tu masz opinie ludzi na ten temat http://firmasprzatajaca.pl/forum/viewtopic.php?f=6&t=1371
  25. blachaxxx odpowiedział(a) na marcin5001 temat w E46
    Nie pale w mieszkaniu to nie wiem, ozonowanie jest dobre ale trzeba miec do tego profesionalny ozonator , co jest nieoplacalne, na jakims forum pytalem goscia co ma taki maly jak ja to powiedzial ze dopiero jak wynajal firme co ozonowala mieszkanie to cos dalo, dobrze sprawdzil sie w lodowce ale to pewnie ze wzgledu na wielkosc.

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.