Skocz do zawartości

blachaxxx

Zarejestrowani
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez blachaxxx

  1. blachaxxx odpowiedział(a) na blachaxxx temat w E46
    Tak jest delikatny program ale robiony kilka lat temu bez hamowni, wiec moc nie byla okreslona gosc cos mowil ze kolo 15KM i tak wyszlo.
  2. blachaxxx odpowiedział(a) na blachaxxx temat w E46
    Za mala moc na to auto idealna by byla 3.0d ok 200KM myslalem ze mam cos nie tak z autem lecz problem jest w za malym silniku, chociaz kiedys jechalem passatem 1,9tdi z wirusem i odpal byl gruby. Teraz po pomiarach wiem czego sie juz spodziewac myslalem ze mam z 80KM
  3. blachaxxx odpowiedział(a) na blachaxxx temat w E46
    Problem rozwiązałem pomiarem na hamowni, to auto po prostu z natury jest zamulone a ja szukałem dziury w d...e. Poniżej wykres. http://naforum.zapodaj.net/thumbs/4829699531d6.jpg
  4. blachaxxx odpowiedział(a) na blachaxxx temat w E46
    wskazania z INPA
  5. blachaxxx odpowiedział(a) na blachaxxx temat w E46
    Ekonomizer idzie na maxa na 4
  6. blachaxxx opublikował(a) temat w E46
    Jak to wyglada pod wzgledem trchnicznym.? Auto przymulilo, w INPA pokazuje doladowanie pod obciążeniem 2-2,2 bar lecz czuje wyrazny spadek mocy i kopci na czarno, bledow brak. Czy np przy wadliwej przeplywce te wskazania sa nizsze?
  7. blachaxxx odpowiedział(a) na grubyc temat w E46
    https://www.facebook.com/TypowyMirekHandlarzPrzedsiebiorca/photos/pb.456688504411098.-2207520000.1397637214./609900992423181/?type=3&theater
  8. blachaxxx odpowiedział(a) na grubyc temat w E46
    Tasma zaklej i na handel.
  9. blachaxxx odpowiedział(a) na blachaxxx temat w E46
    Rozwiązanie bardzo proste - za duża moc i tryb serwisowy. Śmieszne jest to że moc musi być optymalna bo inaczej jest problem.
  10. blachaxxx opublikował(a) temat w E46
    Panowie auto raz ciągnie normalnie raz jedzie do 120KM\h i obroty max do 3tyś poniżej błędy http://zapodaj.net/9801620312bdc.jpg.html
  11. Gdybym mial zapas to bym go uzywal zamiast tego
  12. bardzo nie tak, upralem go a do tego cewka jest troszke uszkodzona.
  13. Panowie jak się pozbyć najprościej tego pi...go immobilisera. Nie potrzebuje żadnych zabepieczen, a on tylko zabezpiecza odpalanie ale przedemna.
  14. Generalnie pytania najlepiej zadawac po diagnozie, bo tak to nie ma sensu.
  15. Dokladnie prawy tył czujnik ABS przynajmniej u mnie tak bylo
  16. Skrzynia albo rozdzielacz
  17. blachaxxx opublikował(a) temat w E46
    Ile w e46 jest czujników ABS ?
  18. do starego auta soft to porażka- już nie mówie jak skrzynia GM wytzryma wiekszy moment i moc jak przy serii jest tragedia.
  19. Witam turbina w live data INPA podaje 3500Mpa . oczekujace max jest chyba 2,5. Przy tym wysokim cisnieniu piszczy jakby miala sie rozleciec wycie metaliczne dosłownie. Co to może być? M57 3,0D 2004r
  20. DDE byl kopiowany na stole inaczej chyba się nie da.
  21. Auto odpala czasami nie odpala i jest blad
  22. W miejscu gdzie są informacje o numerze ISN i password jest informacja ERROR ECU REJECTED
  23. Kolega na forum mial to co ja , dokladnie takimjest komunikat 45 Electrical immobilisation system (EWS) Error frequency:50 not EWS-Signal avaible
  24. Rozumiem ale bledy byly bo rozladowalem aku
  25. Zasilanie mam ok

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.