Skocz do zawartości

blachaxxx

Zarejestrowani
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez blachaxxx

  1. Konkretny serwis ktory zna sie nad ZF Wysłane z mojego iPad przez Tapatalk
  2. Gdzie najlepiej zrobić serwis skrzyni ZF na ślasku ? Wysłane z mojego iPad przez Tapatalk
  3. Czyli pół auta musze rozkrecic zeby wyjac reflektor Wysłane z mojego iPad przez Tapatalk
  4. Gdzie znajduje sie modul,skretu w reflektorze? Wysłane z mojego iPad przez Tapatalk
  5. U mnie obrócenie nic nie pomoglo wstawilem stalowa z alledrogo. Wysłane z mojego iPad przez Tapatalk
  6. Nie wiem jak w manualu ale x3 ze skrzynia GM to porazka, ogolnie auto fajne dosc twarde zawieszenie, gdyby nie ten automat. Wysłane z mojego iPad przez Tapatalk
  7. Wlasnie ja tez nie mam w inpa modulu swiatel probowalem dis tez go tam nie,widze w x3 podlaczalem i swiatla xenony dalo,sie sprawdzac Wysłane z mojego iPad przez Tapatalk
  8. Podobno,w e46 jest to dosc drogi temat usuniecie immo, ja mialem jeden kluczyk i go wypralem i trraz czasem kilkanascie razy musze wkladac aby zalapal, za usuniecie mi krzykneli chyba kolo 1000zl Wysłane z mojego iPad przez Tapatalk
  9. Ok ale która opca w INPA bo albo mam okrojona wersje albo nie potrafie odszukac tego modulu w e46 nie mialem problemu z tym. Wysłane z mojego iPad przez Tapatalk
  10. Który modul odpowiada za swiatla w e91, INPA i DIS? Jak zrobić test xenonów ww. Programami?
  11. blachaxxx odpowiedział(a) na gosekp143 temat w E46
    Polecam dedykowane sachs po zmianie inne auto. Wysłane z mojego iPad przez Tapatalk
  12. U mnie klima raz dzialala raz nie z powodu zle wyregulowanego sprzegla tam jest taki elektorzawor i po pewnym czasie nie lapoe rowno i puszcza facet wyregulowal to na szybko i smiga do tej pory, zobacz jak pracuje to sprzeglo u mnie mialo lekkie bicie co bylo widac golym okiem. Wysłane z mojego iPad przez Tapatalk
  13. Caly zestaf kupilem od trandolf zatarla,sie chyba klapka i nie wiem co teraz mam kupic?
  14. Padła mi przepustnica w e46, kupiona na forum, zacinala sie w pozycji zamknietej pol zamknietej, jaka musze kupic aby zamienic?
  15. blachaxxx odpowiedział(a) na blachaxxx temat w E46
    nie podlaczalem kompa bylem w serwicie klimatyzacji i facet stwierdzil ze trzeba sprzeglo regulowac a to wiaze sie z wymontowaniem sprezarki czyli kilka godzin a ja nie mam czasu za bardzo na to w tym tyg.
  16. blachaxxx opublikował(a) temat w E46
    Od pewnego czasu mam problem ze sprezarka raz dziala raz nie, w serwisie powiedzieli iż nalezy wyregulowac sprzeglo klimatyzacji czy to pomoze czy moze lepiej kupic uzywana sprezarke ewentualnie czy jest jakis sposob aby ta klimatyzacje uruchomic bez tej regulacji?
  17. Czy jest jakis sposob aby wlaczyc INPA w domu bez podlaczania auta czyli przegladanie jej funkcji???
  18. Tak ale robil to mechanik Wysłane z mojego iPad przez Tapatalk
  19. U mnie wymielil mechanik na zasadzie plug & play
  20. nie problem rozwiazany dokladalem rok temu multufunkcje i jeden kabelek przy module sie u...bal.
  21. mam dziwny problem nie dziala lewa czesc kierownicy multifunkcja tj sterowanie radia, nie dzialalja kontrolki od swiatel przeciwmgielnych,kierunkwskazów i swiatel dlugich. Swiatla działaja normalnie tylko brak kontrolek na liczniku, przy zamykaniu i otwieraniu przestaly dzialac kierunkowskazy.
  22. blachaxxx odpowiedział(a) na blachaxxx temat w E46
    mysle ze nawet mniej chodzi mi o to ze kupujecie czesci uzywane wiec pytam srednio ile mozna wyciagnac a nie filozoficzna dyskusje prowadzic.
  23. blachaxxx odpowiedział(a) na blachaxxx temat w E46
    ale z alumami?
  24. blachaxxx opublikował(a) temat w E46
    Panowie ile mozna wziac za e46 rozkrecajac i sorzedajac na czesci? Wysłane z mojego iPad przez Tapatalk

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.