Treść opublikowana przez blachaxxx
-
Automat ZF serwis śląsk
Konkretny serwis ktory zna sie nad ZF Wysłane z mojego iPad przez Tapatalk
-
Automat ZF serwis śląsk
Gdzie najlepiej zrobić serwis skrzyni ZF na ślasku ? Wysłane z mojego iPad przez Tapatalk
-
Moduł skrętu dynamic xenon
Czyli pół auta musze rozkrecic zeby wyjac reflektor Wysłane z mojego iPad przez Tapatalk
-
Moduł skrętu dynamic xenon
Gdzie znajduje sie modul,skretu w reflektorze? Wysłane z mojego iPad przez Tapatalk
-
X-DRIVE - SLYNNA ZEBATKA CENTRALNEGO DYFRA
U mnie obrócenie nic nie pomoglo wstawilem stalowa z alledrogo. Wysłane z mojego iPad przez Tapatalk
-
Zakup X3 rozterki opinie porady porównania
Nie wiem jak w manualu ale x3 ze skrzynia GM to porazka, ogolnie auto fajne dosc twarde zawieszenie, gdyby nie ten automat. Wysłane z mojego iPad przez Tapatalk
-
Moduł świateł e91
Wlasnie ja tez nie mam w inpa modulu swiatel probowalem dis tez go tam nie,widze w x3 podlaczalem i swiatla xenony dalo,sie sprawdzac Wysłane z mojego iPad przez Tapatalk
-
BMW E46 jak odłączyć immobiliser?
Podobno,w e46 jest to dosc drogi temat usuniecie immo, ja mialem jeden kluczyk i go wypralem i trraz czasem kilkanascie razy musze wkladac aby zalapal, za usuniecie mi krzykneli chyba kolo 1000zl Wysłane z mojego iPad przez Tapatalk
-
Moduł świateł e91
Ok ale która opca w INPA bo albo mam okrojona wersje albo nie potrafie odszukac tego modulu w e46 nie mialem problemu z tym. Wysłane z mojego iPad przez Tapatalk
-
Moduł świateł e91
Który modul odpowiada za swiatla w e91, INPA i DIS? Jak zrobić test xenonów ww. Programami?
-
E46 Wybór amortyzatory
Polecam dedykowane sachs po zmianie inne auto. Wysłane z mojego iPad przez Tapatalk
-
Klimatyzacja Problem ;/ 320D
U mnie klima raz dzialala raz nie z powodu zle wyregulowanego sprzegla tam jest taki elektorzawor i po pewnym czasie nie lapoe rowno i puszcza facet wyregulowal to na szybko i smiga do tej pory, zobacz jak pracuje to sprzeglo u mnie mialo lekkie bicie co bylo widac golym okiem. Wysłane z mojego iPad przez Tapatalk
-
320d mocne szarpnięcie silnikiem przy gaszeniu
Caly zestaf kupilem od trandolf zatarla,sie chyba klapka i nie wiem co teraz mam kupic?
-
320d mocne szarpnięcie silnikiem przy gaszeniu
Padła mi przepustnica w e46, kupiona na forum, zacinala sie w pozycji zamknietej pol zamknietej, jaka musze kupic aby zamienic?
-
E46 320d 136KM klimatyzacja
nie podlaczalem kompa bylem w serwicie klimatyzacji i facet stwierdzil ze trzeba sprzeglo regulowac a to wiaze sie z wymontowaniem sprezarki czyli kilka godzin a ja nie mam czasu za bardzo na to w tym tyg.
-
E46 320d 136KM klimatyzacja
Od pewnego czasu mam problem ze sprezarka raz dziala raz nie, w serwisie powiedzieli iż nalezy wyregulowac sprzeglo klimatyzacji czy to pomoze czy moze lepiej kupic uzywana sprezarke ewentualnie czy jest jakis sposob aby ta klimatyzacje uruchomic bez tej regulacji?
-
INPA podglad funkcji
Czy jest jakis sposob aby wlaczyc INPA w domu bez podlaczania auta czyli przegladanie jej funkcji???
-
[e46]320d 136KM krzyżak wału
Tak ale robil to mechanik Wysłane z mojego iPad przez Tapatalk
-
[e46]320d 136KM krzyżak wału
U mnie wymielil mechanik na zasadzie plug & play
-
[e46] 320d 136 KM problem elektronika
nie problem rozwiazany dokladalem rok temu multufunkcje i jeden kabelek przy module sie u...bal.
-
[e46] 320d 136 KM problem elektronika
mam dziwny problem nie dziala lewa czesc kierownicy multifunkcja tj sterowanie radia, nie dzialalja kontrolki od swiatel przeciwmgielnych,kierunkwskazów i swiatel dlugich. Swiatla działaja normalnie tylko brak kontrolek na liczniku, przy zamykaniu i otwieraniu przestaly dzialac kierunkowskazy.
-
Wydruk z komputera ślinka i błąd co moze oznaczać ???POMOCY
jakie objawy masz?
-
E46 320d przedlift czesci
mysle ze nawet mniej chodzi mi o to ze kupujecie czesci uzywane wiec pytam srednio ile mozna wyciagnac a nie filozoficzna dyskusje prowadzic.
-
E46 320d przedlift czesci
ale z alumami?
-
E46 320d przedlift czesci
Panowie ile mozna wziac za e46 rozkrecajac i sorzedajac na czesci? Wysłane z mojego iPad przez Tapatalk