Skocz do zawartości

scarab

Zarejestrowani
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez scarab

  1. scarab odpowiedział(a) na kriss020 temat w E46
    zaraz zaraz, to do poduszek powietrznych nie ma pompy? :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
  2. scarab odpowiedział(a) na Staszek82 temat w E46
    Chcesz coś widzieć czy tylko świecić na niebiesko? Jak chcesz widzieć kup 4300...
  3. scarab odpowiedział(a) na victoriassecret temat w E46
    :mrgreen:
  4. scarab odpowiedział(a) na victoriassecret temat w E46
    Ja dostałem kiedyś od żony breloczek do z3, tylko że do e46 nie będzie już taki okazały bo jest z samą trójeczką :) http://www.smart-shop.ua/photo/product/brelok-bmw-z3-323.jpg http://sklepbmw.com/72-118-thickbox/brelok-bmw-serii-3.jpg
  5. scarab odpowiedział(a) na victoriassecret temat w E46
    Tak :mrgreen: Tylko lepiej kup w jakimś sprawdzonym sklepie, np czescidobmw.pl zamiast na allegro, żeby przypadkiem nie trafić na podróbę...
  6. scarab odpowiedział(a) na victoriassecret temat w E46
    Jest krótsza przez co wygodniej się zmienia biegi, na dole ma aluminiowy pierścień oraz oczywiście znaczek ///M :mrgreen: Tutaj masz porównanie ze standardową: http://img265.imageshack.us/img265/1337/pict0785mf4.jpg http://img714.imageshack.us/img714/6555/kgrhqfjee7b0yuywsbpiukd.jpg
  7. scarab odpowiedział(a) na victoriassecret temat w E46
    260 :) http://www.bmwstore.pl/pl/katalog/produkt/7896031-uchwyt-dzwzmbiegskoram-5-bieg btw: były też krótkie gałki w wersji z podświetleniem?
  8. scarab odpowiedział(a) na victoriassecret temat w E46
    :cool2: miałem proponować to sam, tylko z tego co pamiętam kosztuje ponad 350. edit: 260 :) http://www.bmwstore.pl/pl/katalog/produkt/7896031-uchwyt-dzwzmbiegskoram-5-bieg
  9. scarab odpowiedział(a) na victoriassecret temat w E46
    Może coś z katalogu BMW? ;) http://www.bmw.pl/pl/pl/owners/accessories/lifestyle_collection/_shared/pdf/lifestyle_collection_2013.pdf http://www.bmw.pl/pl/pl/owners/accessories/lifestyle_collection/_shared/pdf/Lifestyle_Sportkollektionen_13_14-POL.pdf
  10. scarab odpowiedział(a) na Staszek82 temat w E46
    tak jest w fabrycznych.
  11. Rozładowany akumulator na bank.
  12. scarab odpowiedział(a) na Miiły94 temat w E46
    http://www.bmw-sport.pl/viewtopic.php?f=25&t=73650 na youtube jest też filmik:
  13. scarab odpowiedział(a) na Miiły94 temat w E46
    Czujnik jest w przedniej szybie, nie wiem gdzie dokładnie bo nie mam tego wypasu. A nie lepiej zakodować sobie kompem światła dzienne?
  14. To fajnie pirlo że udało Ci się naprawić :) mkvtec kontrolka klocków nie ma nic wspólnego z DSC.
  15. No właśnie ten temat spokojnie ogarniesz samemu ;) Czujnik jest przy lewym przednim kole i prawym tylnym. Jest zamontowany do klocka hamulcowego, biegnie od niego kabelek do wtyczki. Przy przednim kole wtyczka jest schowana w plastikowej puszeczce za amortyzatorem. Z tyłu o ile pamiętam wtyczka jest gdzieś od spodu auta. Jak ją rozepniesz będziesz miał w środku dwa piny, wystarczy je zewrzeć kawałkiem drutu - w ten sposób zasymulujesz sprawny czujnik i kontrolka po skasowaniu pedałem powinna zgasnąć na stałe. Ja miałem u siebie sprawny sam czujnik, ale uszkodził się kabelek biegnący do niego, jest dość delikatny.
  16. Poszukaj numeru części na realoem.com, też je dokupywałem.
  17. :duh: Po c^%$ pytasz o poradę na forum jeśli zamiast podnieść auto, odkręcić jedno koło z przodu i jedno z tyłu, wziąć kawałek drutu w garść i sprawdzić czujniki jeździsz do wymieniacza (bo mechanik to to nie jest)? Szkoda że nie wysłał Cię do szamana :duh: Ten układ jest naprawdę prosty jak budowa cepa i nie ma się tam co zepsuć. Masz albo padnięty czujnik albo złamany przewód biegnący do niego. Zewrzyj te kostki i się przekonasz...
  18. Ewentualnie możesz zamiast czujnika (gniazdko za amortyzatorem) zrobić mostek z przewodu, spinacza, czegokolwiek. Jeśli wtedy kontrolka nie będzie wracać po skasowaniu to znaczy, że masz uszkodzony czujnik.
  19. Sprawdź czujniki omomierzem bądź żarówką, sprawny czujnik powinien przewodzić prąd jak zwykły przewód :)
  20. Jeśli kontrolka gaśnie po przytrzymaniu hamulca przy włączonym zapłonie, a potem ponownie się zaświeca to znaczy że masz uwalony czujnik zużycia klocków lub kabel prowadzący do niego (jest jeden czujnik przy kole z przodu i jeden z tyłu). Tak jak piszą koledzy - komputerem nic nie sprawdzisz w tym temacie.
  21. scarab odpowiedział(a) na scarab temat w E46
    Kupiłem tutaj: http://www.allegromat.pl/aukcja149808 http://allegro.pl/show_item.php?item=3798302405 Zobaczymy co to za cudo jak przyjdzie. Póki co zaizolowałem porządnie kable wraz z czujnikami także teraz woda nie ma prawa podchodzić.
  22. scarab odpowiedział(a) na SpeedStyle temat w E46
    Biorąc pod uwagę, że usterki tych czujników to można powiedzieć wada fabryczna zakup używanego tez nie ma większego sensu. Lepiej od razu zainwestować w nowy oryginał i mieć spokój raz na zawsze.
  23. scarab odpowiedział(a) na scarab temat w E46
    Dokładnie, pytanie tylko jak jest z ich działaniem i trwałością?
  24. scarab odpowiedział(a) na scarab temat w E46
    Muszę właśnie porządnie wyczyścić listwę i poprawić izolację na przewodach. Wiecie w jakie miejsce się dalej zbiegają?

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.