Treść opublikowana przez scarab
-
bmw e46 blad airbag
zaraz zaraz, to do poduszek powietrznych nie ma pompy? :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
-
E46 320D NIE ORI xenon??
Chcesz coś widzieć czy tylko świecić na niebiesko? Jak chcesz widzieć kup 4300...
-
co kupić do e46 prezent
:mrgreen:
-
co kupić do e46 prezent
Ja dostałem kiedyś od żony breloczek do z3, tylko że do e46 nie będzie już taki okazały bo jest z samą trójeczką :) http://www.smart-shop.ua/photo/product/brelok-bmw-z3-323.jpg http://sklepbmw.com/72-118-thickbox/brelok-bmw-serii-3.jpg
-
co kupić do e46 prezent
Tak :mrgreen: Tylko lepiej kup w jakimś sprawdzonym sklepie, np czescidobmw.pl zamiast na allegro, żeby przypadkiem nie trafić na podróbę...
-
co kupić do e46 prezent
Jest krótsza przez co wygodniej się zmienia biegi, na dole ma aluminiowy pierścień oraz oczywiście znaczek ///M :mrgreen: Tutaj masz porównanie ze standardową: http://img265.imageshack.us/img265/1337/pict0785mf4.jpg http://img714.imageshack.us/img714/6555/kgrhqfjee7b0yuywsbpiukd.jpg
-
co kupić do e46 prezent
260 :) http://www.bmwstore.pl/pl/katalog/produkt/7896031-uchwyt-dzwzmbiegskoram-5-bieg btw: były też krótkie gałki w wersji z podświetleniem?
-
co kupić do e46 prezent
:cool2: miałem proponować to sam, tylko z tego co pamiętam kosztuje ponad 350. edit: 260 :) http://www.bmwstore.pl/pl/katalog/produkt/7896031-uchwyt-dzwzmbiegskoram-5-bieg
-
co kupić do e46 prezent
Może coś z katalogu BMW? ;) http://www.bmw.pl/pl/pl/owners/accessories/lifestyle_collection/_shared/pdf/lifestyle_collection_2013.pdf http://www.bmw.pl/pl/pl/owners/accessories/lifestyle_collection/_shared/pdf/Lifestyle_Sportkollektionen_13_14-POL.pdf
-
E46 320D NIE ORI xenon??
tak jest w fabrycznych.
-
po urwaniu lusterka nie mogę odpalić auta
Rozładowany akumulator na bank.
-
[e46]Czujnik światła.
http://www.bmw-sport.pl/viewtopic.php?f=25&t=73650 na youtube jest też filmik:
-
[e46]Czujnik światła.
Czujnik jest w przedniej szybie, nie wiem gdzie dokładnie bo nie mam tego wypasu. A nie lepiej zakodować sobie kompem światła dzienne?
-
318i kontrolka klocków hamulcowych-reset kompa
To fajnie pirlo że udało Ci się naprawić :) mkvtec kontrolka klocków nie ma nic wspólnego z DSC.
-
318i kontrolka klocków hamulcowych-reset kompa
No właśnie ten temat spokojnie ogarniesz samemu ;) Czujnik jest przy lewym przednim kole i prawym tylnym. Jest zamontowany do klocka hamulcowego, biegnie od niego kabelek do wtyczki. Przy przednim kole wtyczka jest schowana w plastikowej puszeczce za amortyzatorem. Z tyłu o ile pamiętam wtyczka jest gdzieś od spodu auta. Jak ją rozepniesz będziesz miał w środku dwa piny, wystarczy je zewrzeć kawałkiem drutu - w ten sposób zasymulujesz sprawny czujnik i kontrolka po skasowaniu pedałem powinna zgasnąć na stałe. Ja miałem u siebie sprawny sam czujnik, ale uszkodził się kabelek biegnący do niego, jest dość delikatny.
-
E46 Spinki mocowania osłony akumulatora
Poszukaj numeru części na realoem.com, też je dokupywałem.
-
318i kontrolka klocków hamulcowych-reset kompa
:duh: Po c^%$ pytasz o poradę na forum jeśli zamiast podnieść auto, odkręcić jedno koło z przodu i jedno z tyłu, wziąć kawałek drutu w garść i sprawdzić czujniki jeździsz do wymieniacza (bo mechanik to to nie jest)? Szkoda że nie wysłał Cię do szamana :duh: Ten układ jest naprawdę prosty jak budowa cepa i nie ma się tam co zepsuć. Masz albo padnięty czujnik albo złamany przewód biegnący do niego. Zewrzyj te kostki i się przekonasz...
-
318i kontrolka klocków hamulcowych-reset kompa
Ewentualnie możesz zamiast czujnika (gniazdko za amortyzatorem) zrobić mostek z przewodu, spinacza, czegokolwiek. Jeśli wtedy kontrolka nie będzie wracać po skasowaniu to znaczy, że masz uszkodzony czujnik.
-
318i kontrolka klocków hamulcowych-reset kompa
Sprawdź czujniki omomierzem bądź żarówką, sprawny czujnik powinien przewodzić prąd jak zwykły przewód :)
-
318i kontrolka klocków hamulcowych-reset kompa
Jeśli kontrolka gaśnie po przytrzymaniu hamulca przy włączonym zapłonie, a potem ponownie się zaświeca to znaczy że masz uwalony czujnik zużycia klocków lub kabel prowadzący do niego (jest jeden czujnik przy kole z przodu i jeden z tyłu). Tak jak piszą koledzy - komputerem nic nie sprawdzisz w tym temacie.
-
320Ci Czujniki parkowania
Kupiłem tutaj: http://www.allegromat.pl/aukcja149808 http://allegro.pl/show_item.php?item=3798302405 Zobaczymy co to za cudo jak przyjdzie. Póki co zaizolowałem porządnie kable wraz z czujnikami także teraz woda nie ma prawa podchodzić.
-
Problem z odpalaniem
Biorąc pod uwagę, że usterki tych czujników to można powiedzieć wada fabryczna zakup używanego tez nie ma większego sensu. Lepiej od razu zainwestować w nowy oryginał i mieć spokój raz na zawsze.
-
320Ci Czujniki parkowania
Dokładnie, pytanie tylko jak jest z ich działaniem i trwałością?
-
Bmw E46 błotnik z coupe do sedana pomoc
:duh:
-
320Ci Czujniki parkowania
Muszę właśnie porządnie wyczyścić listwę i poprawić izolację na przewodach. Wiecie w jakie miejsce się dalej zbiegają?