Skocz do zawartości

scarab

Zarejestrowani
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez scarab

  1. scarab opublikował(a) temat w E46
    Jakieś pół roku temu wymieniłem komplet tarcz i klocków z przodu i z tyłu na polecany na forum zestaw Rotinger & Steinhof. Hamują ok, jednak dość szybko pojawił się pisk przy hamowaniu z małej prędkości (przy hamowaniu z większej nic nie słychać), typu hamowanie z 30-40km/h do zera. Te tarcze/klocki tak mają czy może da się coś z tym zrobić? Szczerze mówiąc szlag mnie trafia gdy za każdym chcąc zatrzymać się przed przejściem dla pieszych moje auto wydaje dźwięk hamującego pociągu :/
  2. Nikt się nie przyczepi, tym bardziej, że nie będziesz miał nawet żarzących się kierunków bo masz polifta. Szukaj porady w dziale zrób to sam tutaj albo na sporcie ;)
  3. jedynie taką żebyś wrzucił poprawny link do aukcji, a nie do 58 stron na allegro :P
  4. A czy tak czasem nie powinno być?
  5. Pokaż jak wyszło :)
  6. Ja w końcu założyłem też u siebie i mam to samo - klapa podnosi się tylko częściowo, zatem teleskopy mam do wymiany, zresztą widać że jeden jest lekko wylany...
  7. scarab odpowiedział(a) na Jacste temat w Z3 (E36)
    Ja akurat potrzebuję jedną część związaną z regulacją fotela (akurat chodzi o stronę pasażera, ale możliwe że po stronie kierowcy jest taka sama), może mi odsprzedasz skoro i tak nie działa Ci regulacja? Zapraszam na http://z3.fora.pl/ tam dzieje się zdecydowanie więcej w temacie z3 niż tutaj :)
  8. Każdy je ma.
  9. Kupiłem sprężynki V20x32, ale niestety u mnie ten patent nie działa, nie wiem czy są różne rodzaje teleskopów, ale u mnie po założeniu sprężynek klapa nie jest w stanie się zamknąć. Na teleskopie po prostu brakuje miejsca. Jakie macie teleskopy (nr części)? Jak widać sprężynka jest już całkiem ściśnięta, a do zamknięcia klapy jeszcze sporo brakuje:
  10. W jaki sposób zdjąć plastikową główkę z teleskopu żeby nałożyć sprężynkę? Odkręca się ją czy trzeba ciągnąć? Wiem jak zdemontować cały teleskop z klapy, nie wiem tylko jak później nałożyć na niego sprężynkę.
  11. Widzę że wszyscy biorą hurtem bo znowu się spóźniłem, allegro wyczyszczone z odbojników :P Póki co czekam na sprężyny.
  12. scarab odpowiedział(a) na bmtriko temat w E46
    Przegląd przejdzie, chyba że wcześniej szlag trafi żarniki lub przetwornice :mrgreen:
  13. Ktoś dał ciała przy lakierowaniu. Nic z tym nie zrobisz, żeby dalej nie leciało możesz jedynie spróbować złagodzić krawędzie łuszczenia papierem ściernym.
  14. scarab odpowiedział(a) na bmtriko temat w E46
    Ja dałbym czarne, gładkie, bez żadnych napisów.
  15. Wypalają się od słońca.
  16. Klekot rodem z W123 pasuje do coupe jak pięść do nosa. Jeśli koniecznie diesel to 330D, a najlepszy wybór to benzyna.
  17. Spróbuj wyregulować śrubką jak na filmiku: http://blog.bavauto.com/1591/how-to-adjust-bmw-e46-door-handles-video/ Prawdopodobnie musisz ją dokręcić. Po pokręceniu śrubką zasymuluj zamknięcie zamka śrubokrętem, nie zamykaj drzwi zanim się nie upewnisz że działają jak należy :)
  18. scarab odpowiedział(a) na radek1832 temat w E46
    viewtopic.php?f=31&t=236545
  19. scarab odpowiedział(a) na Cluber87 temat w Z3 (E36)
    Zapytaj na z3.fora.pl ;)
  20. Nie ma różnic w ramach wersji silnikowych aczkolwiek teoretycznie jest różnica między EU a UK. Na przyszłość: realoem.com http://realoem.com/bmw/showparts.do?model=BM51&mospid=47618&btnr=41_1097&hg=41&fg=10 http://realoem.com/bmw/partxref.do?part=51717111691
  21. scarab odpowiedział(a) na rafti temat w E46
    Pojechałeś po bandzie z tym pytaniem :mrgreen:
  22. scarab odpowiedział(a) na akuku1 temat w E46
    voilà, pytałem na początku czy sprawdzałeś czy odpali jeśli całkiem wystygnie, bo jeśli nie odpala po krótkim postoju to znaczy że jest uwalony jeden z czujników wału/wałka. Pierwszy post i miałeś diagnozę :P
  23. scarab odpowiedział(a) na evo5555 temat w E46
    Oczywiście wiesz o tym, że są one plastikowe? :> :mrgreen:
  24. scarab odpowiedział(a) na akuku1 temat w E46
    W śniegu można się co najwyżej zakopać, nie powinno się od niego zepsuć auto :mrgreen: Spróbuj poszukać na forum kogoś z interfejsem do kompa z Twojej okolicy ;)
  25. scarab odpowiedział(a) na akuku1 temat w E46
    Chodzi o to, że pompa mogła być sprawna, a teraz mogła się po prostu zawiesić i nie działa, czasami się tak zdarza ;)

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.