Treść opublikowana przez scarab
-
te bmw zimą...
To skąd wiesz że pompa działa? Mogła się zawiesić :>
-
te bmw zimą...
Wydaje mi się że przy uwalonym immo silnik by odpalał i od razu gasnął, ale nie mam pewności. Najlepiej oczywiście byłoby podłączyć pod kompa. Mechanik sprawdzał czy jest iskra? :P
-
te bmw zimą...
Czujnik do silników sześciocylindrowych (oryginał bo tylko takie jest sens kupować) kosztuje około 350zł, nie wiem ile do Twojego, ale oczywiście nie ma sensu wymieniać w ciemno. Sprawdź jeszcze pompę paliwa, po włączeniu zapłonu przez moment powinno być słychać dźwięk jej pracy dochodzący spod tylnej kanapy.
-
te bmw zimą...
A jak silnik całkowicie wystygł to odpala? Problemy z odpaleniem po krótkim postoju często powoduje czujnik wałka rozrządu.
-
[320i M54B22] opinie i osiągi
Oczywiście że cabrio jest zawsze najcięższe. Przykładowo 330i: sedan 1430kg coupe 1430kg turas 1500kg cabrio 1585kg Tylko laicy twierdzą, że nadwozie cabrio jest lekkie, że kupuje się je dla lansu oraz że głupotą jest kupować je w naszym klimacie.
-
Felgi z innym rozstawem śrub do e46 POMOCY
Dobrze zrobiłeś bo taka rzeźba nie ma najmniejszego sensu...
-
Felgi z innym rozstawem śrub do e46 POMOCY
4x100 z golfa zostały? :D
-
[320i M54B22] opinie i osiągi
Jeśli nie potrzebujesz szaleć, tylko chcesz korzystać z jazdy z otwartym dachem to moim zdaniem powinno Ci wystarczyć. Nie jeździłem cabrio z tym silnikiem, ale na moje oko powinno się zachowywać nie gorzej niż coupe z m52tub20 :)
-
[320i M54B22] opinie i osiągi
Każdy benzynowy 6-cylindrowy silnik w e46 ma podwójny vanos i łańcuch rozrządu. Zależy jakich osiągów po nim oczekujesz, jak sportowych to trochę mało, tym bardziej że cabrio jest ciężkie.
-
wycena FElg M-power
Pisałem Ci - tu są wszystkie modele fabrycznych felg BMW, które to Twoje? :> http://felgenkatalog.auto-treff.com/ Masz ewidentne podróby (chyba miał być to Styling 135), co widać chociażby po tym, że nie masz szczelin pomiędzy żebrami.
-
wycena FElg M-power
Które to niby? :P http://felgenkatalog.auto-treff.com/
-
[E46] 323i - co sądzicie o tym silniku
Nie ma problemów z trwałością, w automacie tym bardziej silnik nie dostaje po tyłku.
-
[E46] 323i - co sądzicie o tym silniku
Solidny, bezawaryjny silnik, na podwójnym vanosie (nie było pojedynczego w e46). Rozrząd na łańcuchu. Na automatach się nie znam :)
-
E 46 - podświetlenie manetek.
ROTFL :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
-
E 46 - podświetlenie manetek.
Przejedź się reno albo jakimś innym francuskim wynalazkiem to przestaniesz narzekać na ergonomię :mrgreen: Podświetlenie pokrętła owszem by się przydało, ale da się bez tego żyć :)
- E 46 - podświetlenie manetek.
-
E 46 - podświetlenie manetek.
To nie to samo, w Saabie świeci tylko część prędkościomierza i po prostu super to wygląda :) http://1.bp.blogspot.com/-I6vgaBRIXSA/Tv82O7i3x_I/AAAAAAAAACU/JbGVISVc0lQ/s1600/saab_nightpanel1.jpg Jasne że nie :D
-
E 46 - podświetlenie manetek.
W BMW niestety manetki nie świecą, przynajmniej nie w żadnym znanym mi modelu. Manetkami manetkami, ale chciałbym mieć night panel jak w Saabie :D
-
Car audio, zmiana głośników, subwoofer
To jak z tą matą zamiast standardowej gąbki na drzwi? Ta będzie ok? :> http://allegro.pl/stp-i-silver-mata-wygluszajaca-wygluszenie-butyl-i3860208603.html
-
M Pakiet w E46 kilka pytań.
Idź w oryginał, nikt potem od Ciebie nie kupi lifta-ulepa.
-
E 46 - podświetlenie manetek.
Jakie podświetlenie manetek? :>
-
E46 318i 118km
he? Jak jest wszystko sprawne to raczej nie.
-
E46 Nie działa czujnik parkowania (brak dźwięku)
Zacznij od szukania zwarcia/przerwy w wiązce łączącej klapę z resztą budy.
-
Car audio, zmiana głośników, subwoofer
Przede wszystkim ma zabezpieczać przed wodą, jak wygłuszy to też będzie miło :) W z3 w drzwiach są jedynie głośniki wysokotonowe, więc nie wiem czy jakieś mega wygłuszenie jest krytyczne?
-
Dobór do e46 - felgi, opony, dystanse, odsadzenie ET
Dokładnie - felg do BMW jest zatrzęsienie, i nie mówię tu o jakichś lewiznach. Pełno anglików do nas trafia, wystarczy poszukać i spokojnie można wyrwać w dobrych pieniądzach, szczególnie 16-tki pod zimówki. Szczerze mówiąc dziwię się ludziom którzy jeżdżą na stalówkach podczas gdy za kilka stówek można kupić oryginalne alumy i mieć spokój z rdzą, malowaniem, pomijając oczywiście nieporównywalnie lepszy wygląd :) Ja swoje styling 18 kupiłem za niecałe 300zł :)