Treść opublikowana przez Pemek
-
[F21] M135i Estoril Blau 2013
Piękna sztuka, na obu wzorach felg bardzo mi sie podoba, a lakier to juz w szczególności! :cool2: Musi to pieknie jezdzic, nie to co moj dwutonowy mastodont :lol: Pisząc o grzaniu sie, masz na myśli motor?
-
F20 120d ACSchnitzer - Randall * SPRZEDAM * str 32
Zdjecie porównawcze - na duży plus dla wersji obecnej! Lotka robi świetna robotę. Gratuluje poczucia smaku i gustu.
-
Opony letnie 18 cali rozmiar
Zapytam tutaj, zeby nie zakładać kolejnego tematu. Powoli rozglądam sie za letnimi oponami na moje felgi 19". Moje Dunlopy juz zeszły poniżej 5mm. Chciałbym kupic nowy komplet bez RoF, rozmiar przód 245/40, tył 275/35. Jaki zestaw polecacie? Ja chciałem kupic Michelin PilotSuperSport, ale w serwisie oponiarskim powiedzieli mi, ze bieżnik bedzie mi sie różnił na każdej z osi, i ze mam wybrać inne gumy ?! Pierwszy raz to slysze, musi sie czymś różnić bo w końcu z tylu opona jest szersza, ale zeby aż tak?!?! Co o tym sądzicie?
-
Realne spalanie 2.0d 2. 3.0d 3.5d 2.0i 2.3i 2.8i 3.01 3.5i
Ja, zagorzały fan benzyny, też wybrałbym 535d zamiast 535i :oops:
-
Tarcze i klocki przód, 520d
Przecież producent podaje zawsze min.grubość tarczy hamulcowej. Ja np. z tyłu nową mam 24 mm, a minimalna dopuszczalna grubość wynosi 22,4 mm. Biorąc po uwagę tak na oko po pół mm zużycia z każdej strony po pierwszym komplecie klocków, zakładanie kolejnego spowoduje zapewne zejście poniżej tego dopuszczalnego progu w trakcie użytkowania tego kompletu. Muszę to dokładnie zmierzyć miarką.
-
Tarcze i klocki przód, 520d
Jeśli tak jest, to jak można sprawdzić do której linii należą te, a nie inne klocki? Pewnie w katalogu producenta?
-
Tarcze i klocki przód, 520d
W Intercarsie części sa dosyć drogie. Dla siebie kupiłem ( na razie na zapas ) klocki textar za 250zl na tył, a w Intercarsie chcą za nie prawie 400zl! Kasujesz w menu tak jak napisałeś. Co jeszcze chciałbyś zrobić? Do celów gwarancyjnych na pewno warto mieć w książce serwisowej wbita wymianę. Generalnie jak masz jeszcze gwarancje to korzystaj z ASO, zeby pózniej nie mieli sie do czego przyczepić.
-
F10 530i M-Performance
Ta felga pięknie siedzi na tym aucie! Jak zniszczę bardziej moje 19" to może się skuszę na taki wzór. Bajka! :cool2:
-
BMW F10 525d | michalfokus
Byc moze ten gość o tym nie wie, ale życzę mu serdecznie zeby kiedyś przyszło mu słono zaplacic za swoje cwaniactwo i zwykła nieuczciwość!
-
Realne spalanie 2.0d 2. 3.0d 3.5d 2.0i 2.3i 2.8i 3.01 3.5i
Dobry firmowy fahrer-oszołom i służbowa Fabia już nie raz mnie objechały, wyprzedzając poboczem albo na czerwonym...no ale cóż, liczy się ambicja!
-
BMW F10 525d | michalfokus
Znam jedną osobę, która w F10 cofa wskazania licznika każdorazowo między jednym przeglądem a kolejnym w ASO o ok.25tys km, jednocześnie wymieniając olej poza ASO. W ten sposób ma udokumentowany przebieg niższy o połowę od rzeczywistego. Ile trzeba mieć w sobie samozaparcia na takie akcje, i jeszcze się tym chwalić??? :duh:
-
BMW F10 525d | michalfokus
Mono ma rację, nappa na kierze jest mega-delikatna. Moja też się mocno zużywa, ja mam łapy zawsze z talku, albo często używam kremu do rąk. To chyba powoduje dodatkowe "zniszczenia". Trudno jednak jeździć, nie dotykając kierownicy, albo trzymając ją nadgarstkami :D
-
F11 535xd M-Sport
Taki drobiazg a cieszy oko :D Ładnie zagrało :cool2:
-
F11 535xd M-Sport
Chodzi o ramki do navi z poliftowej i aktualizacja nawigacji, tak?
-
Chcę kupić F10/11 porady,opinie, porównania.
Też wielokrotnie czytałem takie stwierdzenie, ciężko mi się do tego odnieść względem innych modeli, ale akurat f10 v A6 dość dobrze znam i powiem szczerze ze ja mu nie widzę żadnej różnicy w jakości materiałów. A obmacałem wszystko dookoła :) Może bardziej chodzi o spasowanie elementów. Do tego środek BMW jest jakiś taki bardziej poukładany, stonowany i dystyngowany, a w Audi mam wrażenie takiego barokowego przepychu, ferii barw różnokolorowych lampek i delikatnego chaosu. Ale to są moje odczucia.
-
Realne spalanie 2.0d 2. 3.0d 3.5d 2.0i 2.3i 2.8i 3.01 3.5i
Czytam, czytam i uczciwie muszę przyznać, że gdybym kupował nowe to wziąłbym 528xi. W przypadku rocznego za cenę wypasionej 528 mam 550xi. Także "tłuste" :lol: Uważam, że to był lepszy wybór. Niemniej nowego nigdy bym takiego nie kupił.
-
Tarcze i klocki przód, 520d
Dużo zależy od montażu, czy wszystko jest dobrze wyczyszczone i posmarowane pastą miedziową np. Oczywiście jakość klocka też ma znaczenie, ale śmiem twierdzić że to może jakieś 50% odpowiedzialności za piski.
-
Tarcze i klocki przód, 520d
Kupiłeś Textar na przód czy na tył ? Ja kupiłem sobie Textar na tył, jeszcze mam trochę czasu do wymiany, ale cenę miałem dobrą to wziąłem, razem z czujnikiem. Dokładnie to najdroższy zamiennik przynajmniej wg cen w Intercarsie ( zapłaciłem 150zł taniej niż tam ). Na tyle mam jeszcze ori klocki właśnie z napisem TEXTAR i oczywiście BMW :) Mam nadzieję, że po zmianie będzie podobnie jak u Ciebie.
-
F10 550i xDrive 2012
http://images62.fotosik.pl/972/d8ecd4c8ebf8f7cbm.jpg Bracik przyjechał z Reichu z geszynkiem na mój geburstag :mrgreen: Reasumując, plany przejścia na Valvoline muszę odłożyć na kolejne 10 tys km. Świece przydadzą się w przyszłym roku dopiero :? ale jeść nie wołają.
-
Jaki olej do mojego BMW – wszystkie modele i silniki
Mi gwarancja się kończy w tym miesiącu, więc nie mam się już czym przejmować :mrgreen: Prawdopodobnie kupię Valvo.
-
Jaki olej do mojego BMW – wszystkie modele i silniki
Co chcesz przez to powiedzieć? Ja do tej pory ( czyli raz :D ) zalałem ori BMW 5W-30 ( przy 18 000km ), wcześniej w DE przed kupnem, tez zmienili mi olej i taki wlali ( przy 7800 km ) dlatego ja też taki zdecydowałem się użyć. Teraz mam prawie 26 000 km przejechane, zostały mi 2 tys do wymiany, czyli jakieś 2 miesiące mojego użytkowania auta. Co wleję? Jeszcze tak do końca nie zdecydowałem :wink:
-
Jaki olej do mojego BMW – wszystkie modele i silniki
Nie, jeszcze nie zmieniłem. Jeszcze brakuje mi ok.2 tys.km. do pełnego interwału ( 10 tys.km.między wymianami )
-
nowy silnik do f10/11 i f30/31
To ja chyba zostawię sobie moje autko na następne kilkanaście lat ( jak się nie rozleci wcześniej ) :)
-
BMW F30 320d Czerwony Traktorek z lampami LCI :)
:cool2: Felgi z M-paku zawsze wyglądały najlepiej :cool2:
-
Felgi do białej f10 m-pakiet
Wspólnik ma zimówki 17" i bez RoF. Różnica względem moich zimowych 18" RoF przeokrutna, nawet cała kierownica dużo lżej pracuje, dosłownie jak inne auto. Jakby palcem w miękkim maśle mieszać, całkowicie mi to nie pasuje. Z utęsknieniem czekał na letnie 19".